Candan Öte 55.Bölüm Özeti – 11 Ağustos Cuma

candan-ote-55

Manvi’ye İlik Nakli Bulundu!

Candan Öte 55.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 55. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 55. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 55.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 55.bölümde neler olacak? Candan Öte 55. bölüm özetinde Manvi için bulunan ilik nakli mutlu ediyor. Candan Öte 55. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 55

Hint Dizi Özetleri Viren, Jevika, Virat, Manvi ve Dabu arabalarıyla evlerine dönüyor. Hepsi üzgündür. Jevika doktorun muayenehanesinde kemik iliği nakli ile ilgili tüm konuşmayı hatırlar. Donör bulmanın zor olduğu aile dışı eşleşmenin zaman alacağını söyler.

Manvi sık sık donör bulunmazsa ne olacağını tekrarlıyordur. Doktor donörü bulmanın zor ama imkansız olmadığını söyler. Manvi kaybetmenin sözlüğünde olmadığını belirtir. Hemşire Dabu ile gelir ve kan grubunun Manvi’ninkiyle uyuşmadığını söyler.

 Manvi üst üste sorusunu tekrarlayınca doktor 1 yıldan fazla zamanının kalmadığını açıklar. Hepsi şokta. Doktor Manvi’ye olumlu düşünmesini söylerken Vadhera evine geri dönülür.

Manvi evdeki mutsuz havayı dağıtmak için her anını unutulmaz kılacaklarına söz vermelerini ister. Büyükbaba her anını mutlu, neşeli ve akılda kalıcı olacağına dair söz verir. Ardından ailenin her üyesine ona söz verir.

Manvi Virat’ın düdüğüyle uyanır. Virat ona bir sürprizi olduğunu söyler. Virat ona bisikleti gösterir. Çok heyecanlıdır ve Virat arkada oturup dengeyi kontrol ederken ona sürmesini söyler ve ona bisikleti nasıl süreceğini gösterir.

Jevika, doktorun Manvi ile ilgili açıklamalarını düşünerek arabaya biner. Viren, Jevika’yı arar ve dışarı çıktığını öğrenir. Viren haber vermediği için bozulmuştur.

Jevika, doktorun yanına gelir ve daha fazla bekleyemeyeceğini ve kendisi için Manvi’nin hayatından daha önemli bir şey olmadığını söyler. Ondan nakil hakkında her şeyi açıklamasını ister. Jevika’nın öğrenmek istediği hamileliği ve kemik iliği naklidir. Doktor ona zaten kemik iliğini unut kan bile bağışlayamayacağını söyler. Jevika, Mannu’yu kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olduğunu söyler ve konuşmanın geri kalanı sessize alınır.

Jevika yavaşça hastaneden çıkar. Gergin ve hüzünlüdür. Onun ve Viren’in çocuğu duyunca kutlama yaptıkları anları ve aynı zamanda onun ve Manvi’nin ayrılmaz kız kardeşler olarak anıları zihninde yanıp söner.

Jevika eve döner dönmez Manvi’yi kontrol eder ve öksürdüğünü duyar. Doğrudan Manvi’ye koşar ve ne olduğunu sorar. Karşılığında Manvi, Jevika’ya sabahın erken saatlerinde nerede olduğunu sorar. Jevika sorusundan kaçınmaya çalışır ve telefonu çaldığı için dışarı fırlar. Arayan doktordan başkası değildir. Jevika’nın kemik iliğinin Manvi’ninkiyle mükemmel bir şekilde eşleştiğini bildirir. Bu nedenle 7 ay sonra bağış yapabilir. Jevika kemik iliğini bağışlayabileceği için sevinçten ağlamaya başlar.

Swamini aniden Jevika’nın enjeksiyon yarasını fark eder ve ne olduğunu sorar. Viren de ona sorar ve herkesin gözü onun üzerindedir. Vanshika ona geçen hafta yaptırdığı testin bandını neden hala çıkarmadığını sorduğunda korkar ve söyleyecek hiçbir şeyi olmadığını fark eder. 

Viren’in telefonu çalar ve ayrılır. Herkesten Manvi’nin odasına kadar ona eşlik etmesini ister. Herkes Viren’in neyin peşinde olduğundan korkar. Odaya ulaşırlar ve Viren onlara Delhi’den bir doktorun aradığını söyler. Manvi için bir bağışçı bulmuşlar! Herkes sevinçten gülümser.

Candan Öte 55. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 11 Ağustos Cuma

Jevika geceleri uyuyamaz. Aynı şekilde Viren de. İkisi birlikte odadan çıkarlar ancak uyuyamadığı için Virat’ın da çıktığını görürler. Üçü de Manvi’nin odasına gider. Manvi, kanserden kurtulmasına sadece birkaç saat kaldığını düşünüyor. 

Dr. Mehra onlara donörü bütün gece gözlem altında tutacaklarını ve ertesi gün kemik iliğini alacaklarını bildirir. Manvi ise ertesi gün de ameliyat olacak; böylece hasarlı kemik iliğini tamamen çıkarabilirler. 

Manvi donörün adını sorar. Mehra, Rajat Ajmera diyor. Koridorun dışında Dr. Mehra, Delhi’den bağışçıyı tanıtır, namı diğer Rajat’ı karşılar. 

Manvi ona bakar, bakışlarıyla şaşkına döner ve açıkça kıskançlık duyan Virat’a yaramaz bir bakış atar. Manvi, böylesine yakışıklı bir donörden ilik almaktan heyecan duyuyor. Virat sohbete girer ve Rajat’a Manvi’nin ömür boyu ortağı olduğunu bildirir.

Bundan sonra bir dizi olay meydana gelir ve Manvi’nin ilik nakli ertelenir. Jevika bu durumdan hoşlanmaz ve hissiyatında sürekli engellediklerini düşünür. İpuçlarını birleştirerek hemşireden yeniden test yapmasını ister. Son dakika Jevika aldığı kötü haberle yıkılırken Manvi operasyon odasına alınır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…