Kardelen 20.Bölüm Özeti – 11 Ağustos Cuma

kardelen-20

Darakzay ÖLDÜ! Sonabar Delirdi…

Kardelen 20. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 20.bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 20. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 20.Bölüm Full İzle.

Kardelen 20.bölümde neler olacak? Kardelen 20 bölüm özetinde Darakzay’a veda ediliyor. Kardelen 20. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 20
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kadınlar kendi aralarında eğlenmeye devam ediyor. Moray en mutlu gününde dans ediyordur. Bir çocuk ortama dalıp Darakzay’ın zehirlenip öldüğünü haber verir. Tüm kadınlar donup kalır. Hacesta Darakzay’ın adını haykırarak yanına gitmeye çalışır.

Darakzay erkeklerin omzunda taşınıyordur. Hacesta onu görmek için dışarı koşar. Amroz güç bela onu geri içeri sokar. Neden kimse bir şey söylemiyor diye öfkesini dile getirir. Amroz gelip Behram Khan’ın Darakzay’ı öldürdüğünü söyler. Ne de olsa ondan başka öldürecek kimse yoktur.

Hacesta Darakzay’la yaşadığı anılar gözünün önüne gelir. En sonunda içi boşalırcasına hıçkırarak ağlar. Kendi dili yüzünden Darakzay’ın öldüğünü düşünüp ağlamaya başlar. Hacesta kendine vurmaya çalışırken Shanzay ona engel olmaya çalışır.

Behram Khan korkacak hiçbir şeyim yok diyerek cenaze törenine gider. Amroz kendine hakim olmaya çalışır. Darakzay gömülür. Hcesta’nın acısı dinmez. Tüm sevdikleri ölüyordur. Kendisini lanetli olarak görür.

Kardelen 20. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 11 Ağustos Cuma

Depresyon Hadi de bahçede oturur. Annesi yanına gelir ve boğuluyormuş gibi hissettiğini söyler. Annesi artık Hacesta’yı düşünmemesini ister. Kaderinde olsaydı Hacesta’nın gitmeyeceğini söyler. Hadi annesinin yanında hıçkıra hıçkıra ağlar.

Sonabar ise aşık olduğu adamı öldürmenin azabıyla yanıp tutuşur. Amcası ondaki tuhaflığı sezer. Ayma da evdekileri yeniden kazanmak için sırayla özür dileme çalışmalarına başlar. Ama evdekiler ona sırt çevirmiştir.

Sonabar Moray’ın yanına gider ve oğlunu öldürdüğünü itiraf eder. Konuşmaları Hacesta duyar. Kendisinin zehirlenmesine Darakzay engel olmuştur. Çocukluğundan beri Darakzay’ın aynı şeyleri tekrar ettiği ve Hacesta yerine kendisinin öleceğini söylediğini anımsar. Darakzay’ın dileği gerçekleşmiştir.

Sonabar eve gidip Hacesta gibi önlük giyer bir ağlar bir güler. Amcası onun suçunu anlar ve eline aldığı silahla onu kovalamaya başlar. Sonabar kaçarken bir gülüyor bir ağlıyordur. Artık o da kendini kaybetmiştir.

Sonabar’ın amcası Saif Khan’ın yanına gelir. Saif Khan adaleti Allah’ın mahkemesine bıraktığını açıklar. Ayma da Hadi’den af diliyor kendisini affetmesini istiyordur. Hadi ondan nefret etmeye başladığını eğer birazcık seviyorsa ondan uzak durmasını ister.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…