Kardelen 20.Bölüm Özeti – 11 Ağustos Cuma

kardelen-20

Darakzay ÖLDÜ! Sonabar Delirdi…

Kardelen 20. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Kardelen son bölüm izle! Kardelen yeni bölüm izle. Kardelen adlı Pakistan dizisinin 20.bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Kardelen dizisinin 20. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Kardelen 20.Bölüm Full İzle.

Kardelen 20.bölümde neler olacak? Kardelen 20 bölüm özetinde Darakzay’a veda ediliyor. Kardelen 20. bölüm özeti devam ediyor.

kardelen 20
kardelen dizisi

Hint Dizi Özetleri Kadınlar kendi aralarında eğlenmeye devam ediyor. Moray en mutlu gününde dans ediyordur. Bir çocuk ortama dalıp Darakzay’ın zehirlenip öldüğünü haber verir. Tüm kadınlar donup kalır. Hacesta Darakzay’ın adını haykırarak yanına gitmeye çalışır.

Darakzay erkeklerin omzunda taşınıyordur. Hacesta onu görmek için dışarı koşar. Amroz güç bela onu geri içeri sokar. Neden kimse bir şey söylemiyor diye öfkesini dile getirir. Amroz gelip Behram Khan’ın Darakzay’ı öldürdüğünü söyler. Ne de olsa ondan başka öldürecek kimse yoktur.

Hacesta Darakzay’la yaşadığı anılar gözünün önüne gelir. En sonunda içi boşalırcasına hıçkırarak ağlar. Kendi dili yüzünden Darakzay’ın öldüğünü düşünüp ağlamaya başlar. Hacesta kendine vurmaya çalışırken Shanzay ona engel olmaya çalışır.

Behram Khan korkacak hiçbir şeyim yok diyerek cenaze törenine gider. Amroz kendine hakim olmaya çalışır. Darakzay gömülür. Hcesta’nın acısı dinmez. Tüm sevdikleri ölüyordur. Kendisini lanetli olarak görür.

Kardelen 20. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Kardelen 11 Ağustos Cuma

Depresyon Hadi de bahçede oturur. Annesi yanına gelir ve boğuluyormuş gibi hissettiğini söyler. Annesi artık Hacesta’yı düşünmemesini ister. Kaderinde olsaydı Hacesta’nın gitmeyeceğini söyler. Hadi annesinin yanında hıçkıra hıçkıra ağlar.

Sonabar ise aşık olduğu adamı öldürmenin azabıyla yanıp tutuşur. Amcası ondaki tuhaflığı sezer. Ayma da evdekileri yeniden kazanmak için sırayla özür dileme çalışmalarına başlar. Ama evdekiler ona sırt çevirmiştir.

Sonabar Moray’ın yanına gider ve oğlunu öldürdüğünü itiraf eder. Konuşmaları Hacesta duyar. Kendisinin zehirlenmesine Darakzay engel olmuştur. Çocukluğundan beri Darakzay’ın aynı şeyleri tekrar ettiği ve Hacesta yerine kendisinin öleceğini söylediğini anımsar. Darakzay’ın dileği gerçekleşmiştir.

Sonabar eve gidip Hacesta gibi önlük giyer bir ağlar bir güler. Amcası onun suçunu anlar ve eline aldığı silahla onu kovalamaya başlar. Sonabar kaçarken bir gülüyor bir ağlıyordur. Artık o da kendini kaybetmiştir.

Sonabar’ın amcası Saif Khan’ın yanına gelir. Saif Khan adaleti Allah’ın mahkemesine bıraktığını açıklar. Ayma da Hadi’den af diliyor kendisini affetmesini istiyordur. Hadi ondan nefret etmeye başladığını eğer birazcık seviyorsa ondan uzak durmasını ister.

Kardelen Dizisi Konusu Ne?

Hacessa dağlık bölgede yaşayan geleneksel ve muhafazakar bir aileye mensup. Annesi hastayken babası erkek doktor olduğu için hastaneye götürmediğinden annesini kaybediyor ve bu onun travması oluyor. Bu yüzden Hacessa okuyup doktor olmak için mücadele veriyor. Hacessa hem annesini hem de babasını kaybettiği için sorumluluk amcasına geçiyor. Hacessa’ya kuzeni Amroz destek veriyordur.

Hacessa aynı zamanda kuzeni Darakzay ile nişanlıdır. İkisi taban tabana zıt karakterdedir. Darakzay eğitimsiz, öfkeli ve kaba bir karakterdedir. Hacessa’nın okumasına engel olmak için bir takım oyunlar çevirmeyi dener.

Diğer tarafta şehirde yetişmiş tüm ailesi doktor olan Hadi vardır. O da kuzeniyle aynı evde yaşamaktadır ve Aima Hadi’yi seviyordur. Hacessa ve Hadi okulda tanışacaklar ve Hadi ondan hoşlanmaya başlayacaktır. Aima bu durumda Hadi’nin kardeşi Hasan’la birleşip Hacessa’nın yasaklı maddeyle okuldan atılmasına kadar bir dizi tehlikeli oyunlar oynayacaklardır.

Bu süre zarfında Darakzay, Hacessa’yı özleyip iyi bir insana dönüşmeye başlar. Köyde Hacessa adına hastane yaptırır. Hacessa ve Darakzay evlenecekken gözü Darakzay’da olan çalışan Hacessa’yı zehirlemeye çalışır. Onun yerine Darakzay zehirlenip ölür.

Aradan yıllar geçer. Hadi ailesini küsüp Amerika’ya yerleşmiştir. Hacessa’da Darakzay’ın kendisi için yaptırdığı hastanede çalışmaktadır. Hasan evlenmiş ve çocuğu olmuştur. Tatildeyken eşi yaralanır ve Hacessa’nın olduğu hastaneye gelir. Hasan, Hadi’nin geri dönmesini sağlar. Böylece Hadi ve Hacessa aynı hastanede çalışmaya başlar. İkili evlenir ve mutlu halleri gösterilerek dizi sonlanır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.