Candan Öte 54.Bölüm Özeti – 10 Ağustos Perşembe

candan-ote-54

Manvi’nin Kemik İliğine İhtiyacı Var!

Candan Öte 54.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 54. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 54. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 54.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 54.bölümde neler olacak? Candan Öte 54. bölüm özetinde Manvi’nin tüm vücuduna kanser yayılmıştır ve doktor kemik iliği tavsiye eder. Jevika hamile olduğu için engellenir. Candan Öte 54. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 54

Hint Dizi Özetleri Nişan töreninde Jevika bayılmıştı. Tüm aile endişelenirken doktor bebeğin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğunu bildirir. Jevika’ya bol bol dinlenmesi tavsiye edilir. Manvi sağlığına dikkat etmediği için ablasını azarlar. Büyükbaba ablasına yardımcı olması için Manvi’nin yanlarında kalmasını ister. Swamini bu durumdan memnun değil.

Virat, Manvi’nin kan kustuğunu görünce paniğe kapılır. Manvi ise sağlık raporunu okuyup sadece iki yılı kaldığını öğrenir. Gerçeği bilmesine rağmen Virat’ın onunla nişanlandığı için Virat’la yüzleşir.

Manvi daha sonra Viren’den bunu Jevika’ya açıklamamasını ister ama hem Virat hem de Viren onu Jevika’ya söylemesi için ikna eder. Viren ayrılır ayrılmaz Manvi Virat’a sımsıkı sarılır…

Ertesi gün kahvaltı masası Manvi’yi bekliyor. Manvi şiddetli karın ağrısıyla yataktan kalkarken büyükbabası için meyve suyu hazırlaması gerektiğini hatırlıyor. Mutfağa koşup hazırladıktan sonra odasına çıkar. Hala iyi değildir. Herkes kahvaltı masasında onu beklemektedir. Virat merak edip bakmaya gidecekken Swamini onu oturtur. Manvi kapının yanında yığılıp kalır.

Candan Öte 54. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 10 Ağustos Perşembe

Büyükbaba içeceğinin Manvi tarafından gelmesini beklemektedir. Hala sinirlenir ama sonunda Manvi gelir.  Ancak Swamini hala, Manvi’nin davranışından memnun değildir ve onu Jevika ile karşılaştırarak ve asla kız kardeşi kadar titiz olamayacağını söyler. Manvi bu eleştiriyi olumlu karşılar ve Jevika’nın benzersizliği konusunda kendisinin de hemfikir olduğunu söyler.

Manvi iki yılı kaldığını ablasıyla paylaşır. Jevika zaman içinde her şeyin değişeceğini savunur. Bu durum aileyle paylaşılır. Swamini ağlayarak bu durumu kastettiğini söyler. Büyükbaba Manvi için en iyi doktorları bulacağını söylerken hemen bir randevu ayarlanır ve aile doktora gider.

Doktor Manvi’nin şikayetlerinden kemoterapinin işe yaramadığını tüm vücuda yayıldığını söyler. Manvi’nin kemik iliği alması gerektiğini söyler. Dabbu kuzeni olduğunu uyumlu olabileceğini söylerken Jevika kız kardeşini olduğunu söyler. Doktor buna çok sevinir. %99 uyumlu olabileceğini vurgular. Swamini ise Jevika’nın hamile olduğunu uyarısını yapar. Doktor dehşete kapılır ve Jevika’yı engeller.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.