Candan Öte 54.Bölüm Özeti – 10 Ağustos Perşembe

candan-ote-54

Manvi’nin Kemik İliğine İhtiyacı Var!

Candan Öte 54.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 54. bölümü Kanal 7 ekranlarında 10 Ağustos Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 54. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 54.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 54.bölümde neler olacak? Candan Öte 54. bölüm özetinde Manvi’nin tüm vücuduna kanser yayılmıştır ve doktor kemik iliği tavsiye eder. Jevika hamile olduğu için engellenir. Candan Öte 54. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 54

Hint Dizi Özetleri Nişan töreninde Jevika bayılmıştı. Tüm aile endişelenirken doktor bebeğin ve annenin sağlık durumunun iyi olduğunu bildirir. Jevika’ya bol bol dinlenmesi tavsiye edilir. Manvi sağlığına dikkat etmediği için ablasını azarlar. Büyükbaba ablasına yardımcı olması için Manvi’nin yanlarında kalmasını ister. Swamini bu durumdan memnun değil.

Virat, Manvi’nin kan kustuğunu görünce paniğe kapılır. Manvi ise sağlık raporunu okuyup sadece iki yılı kaldığını öğrenir. Gerçeği bilmesine rağmen Virat’ın onunla nişanlandığı için Virat’la yüzleşir.

Manvi daha sonra Viren’den bunu Jevika’ya açıklamamasını ister ama hem Virat hem de Viren onu Jevika’ya söylemesi için ikna eder. Viren ayrılır ayrılmaz Manvi Virat’a sımsıkı sarılır…

Ertesi gün kahvaltı masası Manvi’yi bekliyor. Manvi şiddetli karın ağrısıyla yataktan kalkarken büyükbabası için meyve suyu hazırlaması gerektiğini hatırlıyor. Mutfağa koşup hazırladıktan sonra odasına çıkar. Hala iyi değildir. Herkes kahvaltı masasında onu beklemektedir. Virat merak edip bakmaya gidecekken Swamini onu oturtur. Manvi kapının yanında yığılıp kalır.

Candan Öte 54. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 10 Ağustos Perşembe

Büyükbaba içeceğinin Manvi tarafından gelmesini beklemektedir. Hala sinirlenir ama sonunda Manvi gelir.  Ancak Swamini hala, Manvi’nin davranışından memnun değildir ve onu Jevika ile karşılaştırarak ve asla kız kardeşi kadar titiz olamayacağını söyler. Manvi bu eleştiriyi olumlu karşılar ve Jevika’nın benzersizliği konusunda kendisinin de hemfikir olduğunu söyler.

Manvi iki yılı kaldığını ablasıyla paylaşır. Jevika zaman içinde her şeyin değişeceğini savunur. Bu durum aileyle paylaşılır. Swamini ağlayarak bu durumu kastettiğini söyler. Büyükbaba Manvi için en iyi doktorları bulacağını söylerken hemen bir randevu ayarlanır ve aile doktora gider.

Doktor Manvi’nin şikayetlerinden kemoterapinin işe yaramadığını tüm vücuda yayıldığını söyler. Manvi’nin kemik iliği alması gerektiğini söyler. Dabbu kuzeni olduğunu uyumlu olabileceğini söylerken Jevika kız kardeşini olduğunu söyler. Doktor buna çok sevinir. %99 uyumlu olabileceğini vurgular. Swamini ise Jevika’nın hamile olduğunu uyarısını yapar. Doktor dehşete kapılır ve Jevika’yı engeller.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…