Candan Öte 52.Bölüm Özeti – 8 Ağustos Salı

candan öte 52

Manvi Aileye Giriyor! Roka Töreni Düzenlendi!

Candan Öte 52.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 52. bölümü Kanal 7 ekranlarında 8 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 52. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 51.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 52.bölümde neler olacak? Candan Öte 52. bölüm özetinde Manvi ve Virat’ın roka töreni var. Candan Öte 52. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 52

Hint Dizi Özetleri Son bölümde Jevika ve büyükbaba arasında geçen sözler heyecanlandırmıştı. Büyükbaba Virat ve Manvi ilişkisine onay vermiş Rişikeş’e gideceklerini söylemişti. Bu habere Virat ve Jevika çok mutlu olur. Büyükbabanın bu kararı vermesini Swamini hoş karşılamaz. Ona duygusal davrandığını Manvi’nin hastalığını unuttuğunu söyler.

Büyükbaba bunca yıldır yapamadıkları şeyi Manvi’nin yaptığını Virat’ı sorumluluk alan bir adama çevirdiğini söyler. Manvi heyecanlı ve hareketli iyi bir kızdır. Hastalığı da onun suçu olmadığını belirtir. Yine de Swamini ikna edilemiyordur. Öte yandan herkes hazırlanmaya başlar.

Candan Öte 52. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 8 Ağustos Salı

Manvi ise tapınağa gitmiş Jevika’ya rakhisini bağlayamadığı için içlenmiştir. Virat ve ailesinin onlara doğru geldiğinden habersizdir. Dabu, Manvi bir an gülümsesin diye Jevika geldi diyerek onun taklidini yapmaya başlar. Daha sonra Jevika gerçekten gelir. Dabu bunu söylediğinde Manvi inanmaz. Jevika içeriye girince Manvi’nin yüzünde güller açar. Hemen ona rakhiyi bağlar. Jevika kız kardeşinin gözlerini bağlayarak dışarıya çıkarır. Manvi Virat’ı görünce hem sevinir hem üzülür. Neden geri geldiğini sorar. Ardından Manvi tüm Vadhera ailesini karşısında bulur. Manvi’nin hissettiği şey korkudur. Ne hata yaptığını sorup özür dilemeye başlar. Büyükbaba ona kızarak girizgah yapar Jevika da onu destekler ardından evlenmelerini ister.

Ertesi gün roka töreni düzenlenir. Pandit nişan töreni için 2 gün sonraya gün verir. Tören Chandigar’da yapılacaktır. Büyükbaba nişan hediyesi olarak Jevika’yı Manvi’ye bırakır.

Swamini’nin devrilen gözleri yine kendini ele veriyor. Viren ve Virat onu ikna etmeye çalışır. Swamini Manvi’yi onlar kadar çok sevdiğini yineler. Ama bir gün Manvi’nin aniden gidişiyle ona ne hissedeceğini sorar. Virat’ın boğazı düğümlenir. Swamini bu olayı Vaniska’nın yaşadığını hatırlatır.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…