Candan Öte 50.Bölüm Özeti – 4 Ağustos Cuma

candan-ote-50

Jevika Hamile! Bu Haber Tüm Aileyi Sevindirdi!

Candan Öte 50.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 50. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Ağustos Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 50. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 50.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 50.bölümde neler olacak? Candan Öte 50. bölüm özetinde Jevika’nın Hamilelik haberi tüm aileyi havalara uçuruyor.

Candan Öte 50

Hint Dizi Özetleri Jevika hamile olduğunu öğrenir ve iyi haberi Viren ile paylaşır. Virat Manvi’yi bu aşkı yaşama konusunda ikna etmiştir. Şimdi bu haberi ailesiyle paylaşıp Manvi’yi aileye sokması gereklidir.

Virat tüm ailesini bir araya toplayarak onlara açıklama yapmak ister. Viren ve Jevika gelerek bu açıklamaya çomak sokup mutlu haberi paylaşır. Herkes birbirine sevinçle sarılır. Virat. Jevika’yı havada döndürür.

Jevika küçük Mannu’nun gelişini Manvi’yle paylaşır. Telefonun ucunda çılgınlar gibi sevinen Manvi vardır. Bu anlarda ablasıyla olup ona sarılmayı çok istemiştir.

Manvi ailesine bu durumu açıklamaya çalışırken Vanska Beji’yi arayarak ona da haber verir. Rishikeşte’de mutluluk hakimdir. Vadhera ailesi evlerinde kutlama düzenlemek ister. Jevika’nın ailesi de davet edilir. Manvi bu davete gelmek istemez. Nasıl gittiğini hatırlıyor yeni bir deprem dalgası oluşturup bu güzel anları bozmak istemiyordur.

Yemek masasında bu haber iletilir. Dede Manvi’nin rahat olmasını tüm ailece onu sevdiklerini Virat’ın tek taraflı aşkı yüzünden kendisini kötü hissetmemesi üzerine açıklama yapar. Virat ayağa kalkıp duygularının karşılıksız olmadığını Manvi’nin bu eve Vadhera gelini olarak çağrılmasının uygun bulduğunu açıklar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.