Benimle Kal 65.Bölüm Özeti – 4 Ağustos Cuma

benimle-kal-65

Purvi, Virender’i TERK EDER!

Benimle Kal 65. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 65. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 65.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 65.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 65.bölümde neler olacak? Benimle Kal 65. bölüm özetinde Sakşi, yaptığı planla Virender ve Purvi’yi ayırmayı başarır. Benimle Kal 65. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 65

Hint Dizi Özetleri Purvi gece geç saate kadar Virender’in eve dönmesini bekliyordur. Öyle ki Virender’in hayalini bile görüp onunla konuşur. Manas onu dürtünce farkına varır. Purvi kötü bir şeyler olabileceğini sezer ve Sakşi’nin kötü planını hisseder.

Sabah olunca Virender hala dönmemiştir. Purvi ona ulaşmak için telefon numarası sormak için Sakşi’nin odasına girer. Ama Purvi şoke olur. İkisi birlikte uyuyordur. Virender ve Purvi de uyanınca Virender Sakşi’ye odasında ne yaptığını sorar. Purvi ikisine ateş püskürürken Sakşi ise intikam aldığı için mutludur. Virender dün geceden beri tuhaf hayaller gördüğünü açıklar ve Sakşi’nin içeceğine bir şeyler attığını anlar. Onu sıkıştırarak itiraf etmesini sağlar. Ama bu Purvi’nin fikrini değiştirmez ve hemen evi terk eder.

Purvi’nin arkasından Virender de koşarak çıkar. Her yerde Purvi’yi arar. Anjali sesler duyunca bakmaya gider. Sakşi, Renu’yu çağırır ve kocaları için puja yapmayı teklif eder. Renu Satyam’ı alır, Anjali de Yogi’yi.. Ama Sakşi yine yalnızdır. Sakşi, Virender’in döneceğine emindir.

Benimle Kal 65. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 4 Ağustos Cuma

Virender eve eli boş döner. Sakşi’nin ise yüzünde gülücükler açar. Virender’in döneceğini bildiğini Renu’ya söyler. Hiçbir şey olmamış gibi Virender’i pojaya davet eder ve tamamlamaları gerektiğini söyler. Virender Sakşi’yi kolundan tuttuğu gibi bu evden defolup gitmesini ister. Ona tahammülü kalmamıştır ve hayatını mahvetmiştir. Sakşi onsuz olamayacağını söylese de evden gitmezse kapı önüne koyacağını söyler.

Diğer bir tarafta da Renu Satyam- Yogi Anjali çekişmesi yaşanır. Satyam sürekli bir şeyleri bahane ederek bu konakta kalmaya çalışıyordur. Asıl hedefi paradır.

Purvi kendisine yeni bir ev tutar ve yerleşir. Çocuklar onun yokluğunun farkına varır ve evi terk ettiklerini öğrenir. Çocuklar hemen onu aramaya başlar. Çocukları tesadüf ev sahibi bulur ve Purvi’nin yanına götürür. Purvi çok mutlu olur. Evdekiler ise her yerde çocukları arar. Purvi, Virender’i arayıp haber verir. Virender tek tek herkesi kaybettiğini düşünüyordur.

Purvi para kazanmak için öğretmenlik yapmaya başlar. Çocukları da aynı okula kaydettirir. Sonra Purvi yeni bir öğrenci daha kazanır ve Virender çıkar. Virender okula yüklü miktarda bağış yapmıştır ve ilköğretimini tamamlamak istediğini söylemiştir.

Evde ise Satyam, Virender’in bilgisayarına giriş yapmaya çalışır ve Virender hesabından yüklü miktarda aktarım görür. Alelacele eve gider. Anjali, Satyam’ı Virender’in odasından çıkarken gördüğünü söyler. Satyam ve Renu acıtasyona başlar. Satyam parmak izi için polisin gelmesini ister. Daha sonra Satyam eline eldiven geçirerek kanıtları yok ederken ev halkını karşısında bulur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • O que acontecerá no episódio 41 de Kızılcık Şerbeti?
  Hello lovers of “Kızılcık Şerbeti.” What surprise awaits Doğa as she prepares to confront Fatih in the nature hotel room? Nilay and Mustafa are about to stir up trouble once again! Is Ömer experiencing a hallucination? What will happen in Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti”? Here are the events that will take place in Episode 41! In Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti,” Kıvılcım, who sees Ömer with his female friend, is deeply affected by this situation. Ömer is searching for answers to the questions in his mind and confiding in his brother.
 • Kızılcık Şerbeti 41.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa otel odasında Fatih’i basmaya hazırlanırken karşılaşacağı sürpriz ne? Nilay ve Mustafa yine ortalığı karıştıracak! Ömer halüsinasyon mu görüyor? Kızılcık Şerbeti 41.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 41.bölümde yaşanacaklar!
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.