Benimle Kal 65.Bölüm Özeti – 4 Ağustos Cuma

benimle-kal-65

Purvi, Virender’i TERK EDER!

Benimle Kal 65. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 65. bölümü Kanal 7 ekranlarında 4 Ağustos Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 65.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 65.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 65.bölümde neler olacak? Benimle Kal 65. bölüm özetinde Sakşi, yaptığı planla Virender ve Purvi’yi ayırmayı başarır. Benimle Kal 65. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 65

Hint Dizi Özetleri Purvi gece geç saate kadar Virender’in eve dönmesini bekliyordur. Öyle ki Virender’in hayalini bile görüp onunla konuşur. Manas onu dürtünce farkına varır. Purvi kötü bir şeyler olabileceğini sezer ve Sakşi’nin kötü planını hisseder.

Sabah olunca Virender hala dönmemiştir. Purvi ona ulaşmak için telefon numarası sormak için Sakşi’nin odasına girer. Ama Purvi şoke olur. İkisi birlikte uyuyordur. Virender ve Purvi de uyanınca Virender Sakşi’ye odasında ne yaptığını sorar. Purvi ikisine ateş püskürürken Sakşi ise intikam aldığı için mutludur. Virender dün geceden beri tuhaf hayaller gördüğünü açıklar ve Sakşi’nin içeceğine bir şeyler attığını anlar. Onu sıkıştırarak itiraf etmesini sağlar. Ama bu Purvi’nin fikrini değiştirmez ve hemen evi terk eder.

Purvi’nin arkasından Virender de koşarak çıkar. Her yerde Purvi’yi arar. Anjali sesler duyunca bakmaya gider. Sakşi, Renu’yu çağırır ve kocaları için puja yapmayı teklif eder. Renu Satyam’ı alır, Anjali de Yogi’yi.. Ama Sakşi yine yalnızdır. Sakşi, Virender’in döneceğine emindir.

Benimle Kal 65. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 4 Ağustos Cuma

Virender eve eli boş döner. Sakşi’nin ise yüzünde gülücükler açar. Virender’in döneceğini bildiğini Renu’ya söyler. Hiçbir şey olmamış gibi Virender’i pojaya davet eder ve tamamlamaları gerektiğini söyler. Virender Sakşi’yi kolundan tuttuğu gibi bu evden defolup gitmesini ister. Ona tahammülü kalmamıştır ve hayatını mahvetmiştir. Sakşi onsuz olamayacağını söylese de evden gitmezse kapı önüne koyacağını söyler.

Diğer bir tarafta da Renu Satyam- Yogi Anjali çekişmesi yaşanır. Satyam sürekli bir şeyleri bahane ederek bu konakta kalmaya çalışıyordur. Asıl hedefi paradır.

Purvi kendisine yeni bir ev tutar ve yerleşir. Çocuklar onun yokluğunun farkına varır ve evi terk ettiklerini öğrenir. Çocuklar hemen onu aramaya başlar. Çocukları tesadüf ev sahibi bulur ve Purvi’nin yanına götürür. Purvi çok mutlu olur. Evdekiler ise her yerde çocukları arar. Purvi, Virender’i arayıp haber verir. Virender tek tek herkesi kaybettiğini düşünüyordur.

Purvi para kazanmak için öğretmenlik yapmaya başlar. Çocukları da aynı okula kaydettirir. Sonra Purvi yeni bir öğrenci daha kazanır ve Virender çıkar. Virender okula yüklü miktarda bağış yapmıştır ve ilköğretimini tamamlamak istediğini söylemiştir.

Evde ise Satyam, Virender’in bilgisayarına giriş yapmaya çalışır ve Virender hesabından yüklü miktarda aktarım görür. Alelacele eve gider. Anjali, Satyam’ı Virender’in odasından çıkarken gördüğünü söyler. Satyam ve Renu acıtasyona başlar. Satyam parmak izi için polisin gelmesini ister. Daha sonra Satyam eline eldiven geçirerek kanıtları yok ederken ev halkını karşısında bulur.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.