Candan Öte 48.Bölüm Özeti – 2 Ağustos Çarşamba

candan öte 48

Manvi Evine Dönmek Zorunda Kaldı! Virat Perişan…

Candan Öte 48.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 48. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 48. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 48.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 48.bölümde neler olacak? Candan Öte 48. bölüm özetinde Manvi artık bu konaktan ayrılması gerektiğine karar verir. Virat ise bu ayrılığa nasıl dayanacağını bilmiyor. Candan Öte 48. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 48

Hint Dizi Özetleri Virat, Manvi’nin kendisine olan hislerini anlamasını sağlamaya çalışır. Jeevika, iki yavru kuşun biraz yalnız kalmaya ihtiyacı olduğunu fark ederek odadan çıkmaya çalışır ancak Jeevika’nın odadan çıkmasını engelleyen Manvi tarafından durdurulur. Manvi, gerçekleri ağzından kaçırdığı için Virat’ı azarlar. Ona düşüncesizliğinden dolayı kızar ve onun yüzünden tüm ailenin ona sırt çevirdiğini ve Chandigarh’a asla geri dönemeyeceğini söyler. Manvi evi terk etmeye ve Rishikesh’e geri dönmeye karar verir.

Virat, Manvi’yi durdurmak için Jevika’dan yardım ister ama Jevika, Manvi’nin tarafını tutar. Virat daha sonra Manvi’ye yaklaşır ve Manvi’ye gitmemesi onu rahat bırakması için yalvarır.

Virat odasında üzgünken annesine kendisini neden desteklemediğini sorar. Annesi ise aynı kaderi onun da yaşamasını istemediğini belirtir.

Manvi evde kimseyle vedalaşmak istemeden ayrılır. Virat son anda yakalar ve kendisiyle vedalaşıp vedalaşmayacağını sorar. İkili sessizce ayrılır.

Jevika ve Manvi arabaya bindiğinde Viren Jevika’ya bir sürprizi olduğunu haber verir. Jevika çaktırmadan şoföre işaret eder. Manvi bir film setinin içine girer. Sevdiği film yıldızlarından imza alır. Çok heyecanlı bir gün geçirir.

Viren, Manvi’nin tüm aileye bıraktığı mektubu iletir. Mektupta Manvi, evdeki huzurlu ortamı bozduğu ve aile içinde sorun yarattığı için herkesten özür dilemektedir. Dede, hala ve diğer herkes mektubu okuduktan sonra üzülür. Virat da mektubun sözlerini dinler ve odadan çıkar. Annesi onu fark eder ve peşinden gider.

Candan Öte 48. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 2 Ağustos Çarşamba

Diğer tarafta ise Manvi’nin eve dönüşü için babaannesi en sevdiği yemekleri hazırlatırken kimsenin ona saçları hakkında yorum yapmamasını açıklar.

Manvi eve girerken gergindir ve Jevika’ya nasıl göründüğünü sorar. Jevika, tüm bunları düşünmemesi için kendi ailesiyle konuşacağını söylüyor. Manvi, Virat’ın dünyanın en güzel kızı olduğuna dair sözlerini hatırlıyor. Bu sözler onu güçlendiriyor ve kendinden emin bir şekilde kapıya doğru ilerliyor.

Hem Jevika hem de Manvi, neden kimsenin onlara saçını sormadığını merak ediyor. Babaanne orada sert bir bakışla oturuyor ve gözyaşlarını Manvi’ye göstermemek için büyük çaba gösteriyor. Manvi bunu anlar ve ona onun için ağlamasını söyler. “Ağla ve acıyı dışarı çıkar, aksi takdirde acı sadece artacaktır.” Babaanne bozulur ve ağlamaya başlar.

Virat ve Manvi birbirlerini düşünüp dururlar. Manvi, Virat’ın aramasını isteyerek telefon başında bekler. Virat ise telefon elinde ama aramaya cesaret edemiyordur. Viren bu aşkın karşılıklı olduğunu bildiği için artık bir şeyler yapması gerektiğini düşünür.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.