Benimle Kal 62.Bölüm Özeti – 1 Ağustos Salı

benimle kal 62

Anjali Öldü Mü?

Benimle Kal 62. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 62. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Ağustos Salı günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 62.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 62.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 62.bölümde neler olacak? Benimle Kal 62. bölüm özetinde Yogi ve Purvi’nin aynı yatakta uyanması Anjali’yi derinden yaralar. Anjali’nin cesedi Purvi’nin bavulundan çıkar!Benimle Kal 62. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 62

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Purvi’nin kasadan paraları almasını ardından bankaya gidip kredi çekmesi şüpheli görünmüştü. Evin kadınları bunu fark etmiş hemen Virender’e anlatmışlardı. Tüm ev halkı Purvi’yi kredi çekmeye çalışırken basmaya hazırlanır. Kadınlar bir yandan da Virender’e kör olduğunu ve Purvi’ye çok fazla güvendiği konusunda çıkışırlar.

Purvi imza atacakken Virender odaya girip imza atar. Purvi şoke olur ve ona burada ne yaptığını sorar. Sorular havada uçuşur. Kadınlar Purvi’ye laf sokarken olay aydınlığa kavuşur. Purvi bu paraları Yogi için çekiyordur. Yogi işleri batırmış ve intihar edeceği zaman Purvi ile karılaşmıştı. Purvi de ona yardımcı olmaya çalışıyor.

Virender gerçekleri öğrendikten sonra kardeşine tokat atar. Neden yanına gelmediğini sorar. Ardından Purvi için kötü söz söyledikleri için Anjali, Prakashi ve Sakşi’yi azarlar.

Benimle Kal 62. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 1 Ağustos Salı

Eve dönünce keyifli zamanlar geçirilmeye çalışırlar. Aile oyunlar oynar. Moraller yüksektir. Ta ki Sakşi yeniden bu güzel anları baltalamaya çalışır. Herkese milkshake yapılır ve Renu’dan ilaçlı içecekleri hem Yogi’ye hem de Purvi’ye vermesini ister. İkili içince uyuyakalır. Eee sonunu da tahmin edin. Purvi ve Yogi birlikte uyur. Bunu gören Anjali kıyameti koparır. Ardından tüm ev halkı oda da toplanmıştır. Virender bir kova su alarak Yogi ve Purvi’ye döker. İkili ayılırken neler olduğunu anlayamaz. Sakşi’nin istediği olmuştur. Sonunda Virender ile Purvi’nin arası açılır. Sakşi hemen Virender’in yanına giderek ona destek olmaya çalışır ve üzülmemesini ister. Virender’in Purvi’ye hakaretleri havada uçuşur.

Anjali’de bu durumu kabullenemez. Aylar sonra dönen kocasının ihanetiyle karşılaşmıştır. Ertesi sabah Purvi ve bavulu yeniden ortaya çıkar ve evi terk ettiğini açıklar. Virender onu durdururken Purvi gülümsemeye başlar. Virender Bavuldan sarkan saçı merak eder. Bavuldan Anjali’nin ölüsü çıkar. Anjali’nin intihar ettiği Purvi’nin de bu cesetten kurtulmaya çalıştığı söylenir. Virender hemen Purvi’yi odaya kilitler. Panch kurulana kadar Purvi orada bekleyecektir.

Prakashi’nin ise gizemli telefon konuşmaları başlamıştır. Anjali’ye ne olmuştur? Gerçekten ölmüş müdür? Bu sefer bu işin arkasından kim çıkacaktır?

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…