Candan Öte 47.Bölüm Özeti – 1 Ağustos Salı

candan öte 47

Virat, Manvi’ye Destek Olmak İçin Saçlarını Kazıttı!

Candan Öte 47.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 47. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 47. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 47.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 47.bölümde neler olacak? Candan Öte 47. bölüm özetinde Manvi saçları dökülür ve artık tıraş olur. Candan Öte 47. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 47

Hint Dizi Özetleri Candan Öte Hint dizisinde bu bölüm gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. Jevika kız kardeşinin saçlarını tararken eline saçların geldiğini görecek. İki kardeş bu anlarda yıkılırken Jevika kız kardeşini tıraş ettirir.

Jevika’yı biliyorsunuz bu anlarda asla gözyaşları dinmez. Manvi ise donup kalmıştır. Tıraş bittikten sonra Manvi ayna ister. Jevika ise bir an önce Manvi’nin bu durumu kabullenmesi için ona her şeyi gösterir. Manvi hıçkırıklara boğulur. Jevika kız kardeşinin saçlarını bir torbaya koyar. Karşısında Virat’ı gören Jevika koşup sarılır. Viren de gelince Jevika’ya neler olduğunu sorar. İkili saç torbasını görünce yıkılır.

Viat hemen koşup Manvi’nin yanına gitmek ister. Ama ne Jevika ne de Manvi buna izin vermez. Manvi henüz daha kendisi alışamamışken başkasının kendisini görmesini istemez. Virat ve Viren’de kapıdan ayrılmıyordur. Manvi öksürük krizine yakalanınca Virat içeri koşar. Manvi hemen şalıyla kendisini kapar. Virat kendisini kötü hisseder ve kendini tıraş etmeye başlar. Manvi şoke olmuş gözlerle onu izler.

Virat’ın bu hareketi Manvi’yi biraz olsun rahatlatır. Manvi ilk şoku atlatarak kendine gelmeye ve o heyecanlı meraklı kıza yeniden dönüşmeye başlar. Ama ev halkı Virat’ın bu adımına nasıl cevap verecek?

Candan Öte 47. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 1 Ağustos Salı

Virat’ın saçını görenler tepkiye karşılar. Özellikle Swamini yemek masasını terk edecek kadar Virat’e kızar. Bu haber hemen dedeye de uçurulur. O da burnundan soluyarak eve gelir. Herkesi salona çağırtır. Evde acil durum ilan edilmiş gibidir.

Dede Virat’a aile onurunu çiğnediği için ona çıkışır. Virat, Manvi’nin kendisini kötü hissettiğini ve ona destek olmak adına yaptığını açıklar. Swamini bunun artık arkadaşlık ilişkisinden öteye geçtiğini belirtir. Virat bunu saklayacak değildir. Bir çırpıda Manvi’ye olan aşkını ilan eder. Manvi ise oda olanları şoke olmuş şekilde izler. Swamini ise hemen bu aşka karşı çıkar. Sonunda Virat ona aşkı tatmamış birinin bunu asla anlayamayacağını söyler. Viren ileri gittiğini düşünerek kardeşine tokat atar. Ev bir anda çığırından çıkar.

Manvi ise arkadaşlık ilişkilerinin arasına ne zaman aşkın girdiğini sorgular. Virat cevap veremeden oradan ayrılır. Manvi odasına kaçar. Manvi, Vadhera ailesine karşı kendini mahcup hisseder.

Jevika kız kardeşinin duygularını merak ediyordur. Gerçekten Virat’ı sevip sevmediğini sorar. Manvi’nin ağzından gerçekler dökülürken Virat’te onu izler.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!