Candan Öte 47.Bölüm Özeti – 1 Ağustos Salı

candan öte 47

Virat, Manvi’ye Destek Olmak İçin Saçlarını Kazıttı!

Candan Öte 47.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 47. bölümü Kanal 7 ekranlarında 1 Ağustos Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 47. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 47.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 47.bölümde neler olacak? Candan Öte 47. bölüm özetinde Manvi saçları dökülür ve artık tıraş olur. Candan Öte 47. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 47

Hint Dizi Özetleri Candan Öte Hint dizisinde bu bölüm gözyaşlarınıza hakim olamayabilirsiniz. Jevika kız kardeşinin saçlarını tararken eline saçların geldiğini görecek. İki kardeş bu anlarda yıkılırken Jevika kız kardeşini tıraş ettirir.

Jevika’yı biliyorsunuz bu anlarda asla gözyaşları dinmez. Manvi ise donup kalmıştır. Tıraş bittikten sonra Manvi ayna ister. Jevika ise bir an önce Manvi’nin bu durumu kabullenmesi için ona her şeyi gösterir. Manvi hıçkırıklara boğulur. Jevika kız kardeşinin saçlarını bir torbaya koyar. Karşısında Virat’ı gören Jevika koşup sarılır. Viren de gelince Jevika’ya neler olduğunu sorar. İkili saç torbasını görünce yıkılır.

Viat hemen koşup Manvi’nin yanına gitmek ister. Ama ne Jevika ne de Manvi buna izin vermez. Manvi henüz daha kendisi alışamamışken başkasının kendisini görmesini istemez. Virat ve Viren’de kapıdan ayrılmıyordur. Manvi öksürük krizine yakalanınca Virat içeri koşar. Manvi hemen şalıyla kendisini kapar. Virat kendisini kötü hisseder ve kendini tıraş etmeye başlar. Manvi şoke olmuş gözlerle onu izler.

Virat’ın bu hareketi Manvi’yi biraz olsun rahatlatır. Manvi ilk şoku atlatarak kendine gelmeye ve o heyecanlı meraklı kıza yeniden dönüşmeye başlar. Ama ev halkı Virat’ın bu adımına nasıl cevap verecek?

Candan Öte 47. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 1 Ağustos Salı

Virat’ın saçını görenler tepkiye karşılar. Özellikle Swamini yemek masasını terk edecek kadar Virat’e kızar. Bu haber hemen dedeye de uçurulur. O da burnundan soluyarak eve gelir. Herkesi salona çağırtır. Evde acil durum ilan edilmiş gibidir.

Dede Virat’a aile onurunu çiğnediği için ona çıkışır. Virat, Manvi’nin kendisini kötü hissettiğini ve ona destek olmak adına yaptığını açıklar. Swamini bunun artık arkadaşlık ilişkisinden öteye geçtiğini belirtir. Virat bunu saklayacak değildir. Bir çırpıda Manvi’ye olan aşkını ilan eder. Manvi ise oda olanları şoke olmuş şekilde izler. Swamini ise hemen bu aşka karşı çıkar. Sonunda Virat ona aşkı tatmamış birinin bunu asla anlayamayacağını söyler. Viren ileri gittiğini düşünerek kardeşine tokat atar. Ev bir anda çığırından çıkar.

Manvi ise arkadaşlık ilişkilerinin arasına ne zaman aşkın girdiğini sorgular. Virat cevap veremeden oradan ayrılır. Manvi odasına kaçar. Manvi, Vadhera ailesine karşı kendini mahcup hisseder.

Jevika kız kardeşinin duygularını merak ediyordur. Gerçekten Virat’ı sevip sevmediğini sorar. Manvi’nin ağzından gerçekler dökülürken Virat’te onu izler.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.