Candan Öte 46.Bölüm Özeti – 31 Temmuz Pazartesi

candan öte 46

Manvi’nin Saçları Dökülmeye Başladı!

Candan Öte 46. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 46. bölümü Kanal 7 ekranlarında 31 Temmuz Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 46. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 46.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 46.bölümde neler olacak? Candan Öte 46. bölüm özetinde Manvi ve Virat aralarındaki sorunları çözmeye başlar. Jevika ise artık ikilinin arkadaş hissi paylaşmadıklarına karar verir. Manvi de kemoterapinin ilk etkileri görülmeye başlanır. Candan Öte 46. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 46

Hint Dizi Özetleri Viren ve jeevika arabanın arka tarafında oturuyorlar. Maanvi gelir ve öne oturur. Virat da bir süre sonra yanına oturur. Yanlışlıkla elleri birbirine değiyor. Maanvi rahatsız olur ve jeevika’dan başını omuzlarına koyarak uyumak istediği için yanına oturmasını ister. Virat, onun ondan uzak durma niyetini açıkça anlıyor ama hiçbir şey söylemiyor. Viren de aynı şeyi hissediyor.

Manvi aile üyeleri tarafından sevinçle karşılanır. Sohbet edildikten sonra herkes kendi işine yönelir. Jevika’da Manvi’ye neden Virat’tan kaçmaya başladığını sorgular. Manvi, yorgun olduğu ve konuşmaya istekli olmadığı için bir bahaneyle ayrılır.

Virende kardeşindeki huzursuzluğu sorgular. Virat kanserin tüm vücuda yayılmaya başladığını haber verir. Yemek masasında Manvi öksürmeye başlar. Virat su için bağırmaya başlar. Görevli suyu geç getirince onu azarlayıp kovar. Evdekiler Virat’ın bu tavrını abartılı bulur. Daha sonra Virat’a ertesi gün kayıt yapılması gerektiği söylenir. Virat önemli işi olduğu için bunu erteler. Swamini, Virat’ın Manvi’nin üzerine fazla düştüğünü ve kariyerini aksattığı için mutsuzdur. Aynı şekilde Manvi de bu durumdan hoşnutsuzdur.

Virat koridor da yürürken önemli bir dosyayı bırakmasını ister. Virat kesinlikle yapacağını söyler ama Manvi’ye meyve suyu verdikten sonra. Swamini, davranışına üzülür. Manvi odasında huzursuzdur, duygularını daha fazla içinde tutamaz ve bu yüzden büyük nenesini aramaya karar verir. Sabit hattan arayacakken Swamini’nin konuştuğunu duyar.

Candan Öte 46. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 31 Temmuz Pazartesi

Sohbet, Swamini’nin Dadaji’ye Manvi’nin Virat’ın geleceği için bir engel haline geldiğini söylemesiyle başlar. Manvi’nin burada yaşamasıyla bir sorunu yoktur ama Virat ona fazladan ilgi göstermekte ve dolayısıyla kendi kimliğini unutmaktadır. Manvi, Virat’ın sadece kendisini düşündüğünü duyunca ağlamaya başlar. Dadaji ise Swamini’nin bir şeyler gördüğünü düşünür ve meselenin yakında düzeleceğine inandığı için ona sakinleşmesini söyler. Telefonu kapatırlar ama Swamini hala tatmin olmamıştır. Manvi de, Virat’ın geri dönmesini bekler ve gelir gelmez onunla bu konu hakkında konuşmak ister ama Virat ona bir şey göstermek için onu dışarı sürükler. Manvi’nin dilek listesindeki ilk dileği siyah/kırmızı/beyaz bir motosikletti. İlk başta Manvi bunu gördüğüne çok sevinir ama sonra kendi kendine Virat’ı hayatından çıkarması gerektiğini hatırlatır ve bu nedenle hiçbir şey söylemeden çekip gider. Virat onu takip eder, ancak onlar daha konuşamadan Swamini bua oraya gelir ve Virat’a dosyayı Dadaji’ye verip vermediğini sorar. Virat bunu unutur ve bazı işleri olduğunu söyleyerek özür diler.

Manvi yanından Virat’ı kovar. Durmadan hastalığını hatırlattığını söyler. Virat, Manvi’nin sözleri karşısında şok olur. Eğer istediği buysa karşısına çıkmayacağını belirtir. Jevika, tüm sohbete tanık olarak yakınlarda duruyor.

Jevika, Manvi’ye nesi olduğunu sorar. Virat’a neden bu kadar kaba davrandığını sorar. Sonuçta onlar en iyi arkadaşlar, bunu ona nasıl yapar. Manvi, bunu sadece kendilerinin anladığını ve ailenin geri kalanının anlamadığını açıkça açıklıyor. Virat’ın arkasından hayatını mahvetmesini istemiyor ve şimdi bunu yapma fırsatı bulduğuna göre kariyerine odaklanmalıdır. Jevika, Manvi’nin olgun düşünceleri karşısında aydınlanır ve bugün kız kardeşiyle gurur duyduğunu söyler  Utanmış Sarılırlar. 

Virat, Manvi ile konuşmaya karar verir. Kendisinden neden kaçtığını bildiğini söyler. Virat, onu yoldan çıkarmadığını, doğru yola soktuğunu söyleyerek devam eder. Kendisine kariyerine rehberlik eden kişinin kendisi olduğunu söyler. İlk olarak, ona bu aptal dramı durdurmasını söyler çünkü ne kadar denerse denesin onu terk etmeyecektir. Onunla milyonlarca kez alay etse bile hepsini alacak ama onu bırakmayacak. Ayrılmadan önce, henüz onunla alay etmek isteyip istemediğini soruyor. Manvi arkasından koşar ve aptallık ettiği için özür diler ve artık ortaklıklarının ve ayarlamalarının devam edeceğinden emindir. Kendisinden çok kariyerine odaklansın diye bunu kasıtlı olarak yaptığını kabul ediyor. Önce sağlığının kendisi için önemli olduğunu haykırıyor, ancak Manvi şarkı söylemesinin onu öldürmeyeceğini söylüyor! Hatta şarkı söylerse dünyanın en mutlu insanı olacak!

Manvi hastaneye kaldırılır. Virat kayıttayken öğrenip hastaneye koşar. Viren ve Jevika kantindeyken Manvi rahatsızlanır. Virat yetişip ona sıkı sıkı sarılır. Jevika bu anlara tanık olup rahatsız olmaya başlar. Virat’ın yapığı açıklama onu tatmin etmez.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.