Candan Öte 45.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Cuma

candan öte 45

Manvi, Virat’a Aşık Oldu!

Candan Öte 45. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 45. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 45. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 45.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 45.bölümde neler olacak? Candan Öte 45. bölüm özetinde Manvi’nin tedavisi için Jevika, Virat Mumbai’ye gidiyor. Manvi Mumbai’yi altına üstüne getirmeyi düşünür. Candan Öte 45. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 45

Hint Dizi Özetleri Manvi, Virat ile ilgili düşüncelerini gözden geçirir. Neden böyle hissettiğini sorgulamaya başlar. Viren ve Jeevika’nın telefon konuşmasına kulak misafiri olur ve burada Jeevika, Viren’e evlendikten sonra ilk kez ondan ayrı kaldığı için onu ne kadar özlediğini söyler. Jevika telefonu kapattığında Manvi’nin onu izlediğini görür.

Manvi kardeşine aşık olduğunu nasıl anladığını sorar. Jevika “iki tür çift vardır; evlenmeden aşık olanlar ve evlendikten sonra aşık olanlar” Viren onu sevdiğinde, kötü gününde onu teselli ettiğinde, tüm aşamalarında ona destek olduğunda, Viren’in gerçek hayat ortağı olduğunu anladığı zamandı. Partner kelimesini duyduğunda Manvi’nin ampulü yanar. Jevika, gerçek bir hayat arkadaşına sahip olmanın çok nadir olduğunu, kendilerinden daha çok ilgilenen, sizi her zaman gülümseten, yanında kendinizi güvende hissettiğiniz birine sahip olmanın çok nadir olduğunu da sözlerine devam ediyor. Manvi, Jevika’nın sözleriyle ilgili her olayı Virat’la geçirdiği anlarla hatırlayarak gülümsemeye başlar.

Öte yandan Virat, her zamanki kum torbasıyla, Manvi’nin neden onunla konuşmadığına, mesajlarına cevap vermediğine kızıyor. 

Candan Öte 45. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 28 Temmuz Cuma

Viren, Virat’ı arayarak yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Bu yardım da Manvi’ye ihtiyaç duyuyordur. Virat, Manvi’ye ulaşamıyorken Viren hiçbir bahane kabul etmez.

Viren,Manvi’ye yaklaştıkça o kaçmaya başlıyordur. Jevika neyi olduğunu sorar. Neyse ki iletişe geçerler. Virat ve Manvi dışarı çıkar. Jevika ise Viren’i arıyordur ama ulaşamaz. Telefonu sürekli kapalıdır. Jevika evde biri olduğunu fark eder ve maskeli bir kişi tarafından kaçırılır. Jevika yüzünü açtığında bunun Viren olduğunu görür. Viren beyaz at arabası süsleyip getirmiştir.

Virat ve Manvi de bir film setinin içindedir. Manvi çekilen filmi izlerken bir an Virat ve kendisini görür. Etrafta beyaz köpükler yağmaya başlar. Manvi iyiden iyiye iyice aşık olmuştur. Virat hastaneden telefon alır ve Manvi’yi eve bırakır. Manvi evin içinde çok mutludur. Virat’ın eşyalarının arasında kaybolur. Evin içinde aşık aşık dans eder. Babaannesi arar ve o da Manvi’nin aşık olduğunu anlar. Manvi’nin çok güzel bir şey yaşadığını düşünür.

Manvi bu kadar mutluyken Virat mutsuzdur. Tedavi istediği gibi sonuç vermemiştir. Doktor eski tedaviye devam etmesinin daha uygun olacağını söyler. Virat bu haber karşısında şoke olur.

Manvi ise aşkını itiraf etmeye karar verir. Virat’a evlenme teklifi bile edecektir. Manvi aynanın karşısına geçip süslenir. Manvi ve Virat göz göze gelir. Manvi bunu yapamayacağını hisseder ve hastalığı aklına gelir. Virat ise içinden ömrünün sonuna kadar onunla olacağını belirtir.

Virat, Jevika’ya doktorla konuştuğunu bu kadar ileri bir tedaviye gerek duymadıklarını eski tedaviye devam edeceklerini söyler. Böylece üçlü toparlanmaya başlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…