Candan Öte 45.Bölüm Özeti – 28 Temmuz Cuma

candan öte 45

Manvi, Virat’a Aşık Oldu!

Candan Öte 45. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 45. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 45. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 45.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 45.bölümde neler olacak? Candan Öte 45. bölüm özetinde Manvi’nin tedavisi için Jevika, Virat Mumbai’ye gidiyor. Manvi Mumbai’yi altına üstüne getirmeyi düşünür. Candan Öte 45. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 45

Hint Dizi Özetleri Manvi, Virat ile ilgili düşüncelerini gözden geçirir. Neden böyle hissettiğini sorgulamaya başlar. Viren ve Jeevika’nın telefon konuşmasına kulak misafiri olur ve burada Jeevika, Viren’e evlendikten sonra ilk kez ondan ayrı kaldığı için onu ne kadar özlediğini söyler. Jevika telefonu kapattığında Manvi’nin onu izlediğini görür.

Manvi kardeşine aşık olduğunu nasıl anladığını sorar. Jevika “iki tür çift vardır; evlenmeden aşık olanlar ve evlendikten sonra aşık olanlar” Viren onu sevdiğinde, kötü gününde onu teselli ettiğinde, tüm aşamalarında ona destek olduğunda, Viren’in gerçek hayat ortağı olduğunu anladığı zamandı. Partner kelimesini duyduğunda Manvi’nin ampulü yanar. Jevika, gerçek bir hayat arkadaşına sahip olmanın çok nadir olduğunu, kendilerinden daha çok ilgilenen, sizi her zaman gülümseten, yanında kendinizi güvende hissettiğiniz birine sahip olmanın çok nadir olduğunu da sözlerine devam ediyor. Manvi, Jevika’nın sözleriyle ilgili her olayı Virat’la geçirdiği anlarla hatırlayarak gülümsemeye başlar.

Öte yandan Virat, her zamanki kum torbasıyla, Manvi’nin neden onunla konuşmadığına, mesajlarına cevap vermediğine kızıyor. 

Candan Öte 45. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 28 Temmuz Cuma

Viren, Virat’ı arayarak yardıma ihtiyacı olduğunu söyler. Bu yardım da Manvi’ye ihtiyaç duyuyordur. Virat, Manvi’ye ulaşamıyorken Viren hiçbir bahane kabul etmez.

Viren,Manvi’ye yaklaştıkça o kaçmaya başlıyordur. Jevika neyi olduğunu sorar. Neyse ki iletişe geçerler. Virat ve Manvi dışarı çıkar. Jevika ise Viren’i arıyordur ama ulaşamaz. Telefonu sürekli kapalıdır. Jevika evde biri olduğunu fark eder ve maskeli bir kişi tarafından kaçırılır. Jevika yüzünü açtığında bunun Viren olduğunu görür. Viren beyaz at arabası süsleyip getirmiştir.

Virat ve Manvi de bir film setinin içindedir. Manvi çekilen filmi izlerken bir an Virat ve kendisini görür. Etrafta beyaz köpükler yağmaya başlar. Manvi iyiden iyiye iyice aşık olmuştur. Virat hastaneden telefon alır ve Manvi’yi eve bırakır. Manvi evin içinde çok mutludur. Virat’ın eşyalarının arasında kaybolur. Evin içinde aşık aşık dans eder. Babaannesi arar ve o da Manvi’nin aşık olduğunu anlar. Manvi’nin çok güzel bir şey yaşadığını düşünür.

Manvi bu kadar mutluyken Virat mutsuzdur. Tedavi istediği gibi sonuç vermemiştir. Doktor eski tedaviye devam etmesinin daha uygun olacağını söyler. Virat bu haber karşısında şoke olur.

Manvi ise aşkını itiraf etmeye karar verir. Virat’a evlenme teklifi bile edecektir. Manvi aynanın karşısına geçip süslenir. Manvi ve Virat göz göze gelir. Manvi bunu yapamayacağını hisseder ve hastalığı aklına gelir. Virat ise içinden ömrünün sonuna kadar onunla olacağını belirtir.

Virat, Jevika’ya doktorla konuştuğunu bu kadar ileri bir tedaviye gerek duymadıklarını eski tedaviye devam edeceklerini söyler. Böylece üçlü toparlanmaya başlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.