Candan Öte 44.Bölüm Özeti – 27 Temmuz Perşembe

candan öte 44

Manvi’nin Acı Dolu Tedavisi Başladı!

Candan Öte 44. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 44. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Temmuz Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 44. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 44.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 44.bölümde neler olacak? Candan Öte 44. bölüm özetinde Manvi ve Virat’ın arası Tanya yüzünden bozulur. Manvi’nin tedavisi ise ikiliyi birbirine yakınlaştırır. Candan Öte 44. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 44

Hint Dizi Özetleri Candan Öte son bölümde Manvi ve Virat partiye gitmişti. Tanya, Manvi’den hiç hoşlanmamış ve onu rezil etmeye çalışıyordur. Tanya sahneye Manvi’yi çağırarak sıkıcı partiyi eğlenceli hale sokmasını ister. Manvi ise bunu oldukça iyi yapar. İnsanların eğlenmeye başladığını gören Tanya bozulur.

Manvi iyi iş çıkarmışken oldukça yorulmuştur. Kendisini koltuğa zor atar. Tanya, Virat’ı Manvi’nin yanında görünce Manvi’nin üzerine içki döker. Manvi oradan ayrılırken Tanya, Virat’ın kollarına atıp onu sıkıştırmaya başlar. Virat onun sarhoş olduğunu söyleyerek sakince uzaklaştırmaya çalışır. Manvi gelir ve onları kıskanır. Tanya’nın suratını içki fırlatır. Tanya, Manvş’ye tokat atmaya hazırlanırken araya Virat girer.

Manvi ve Virat eve döndüğünde ikili kavgaya tutuşur. Virat ona hatalı davrandığını ve özür dilemesi gerektiğini söyler. Manvi ise asla hatalı olduğuna inanmıyordur. İkili uzaklaşıp odalarına çekilir.

Sabah kahvaltı da Manvi, Virat’a laf sokmaya devam eder. Jevika ikiliyi anlayamadığını bir sorunları varsa halletmelerini ister. Virat, Manvi’nin partide yaptıklarını anlatmaya başlayınca Jevika da hatalı olduğunu belirtir.

Hastane saati gelince Manvi bir an önce Virat gelmeden gitmek ister. Virat ise tam saatinde oradadır ve onu yalnız bırakmayacağını vurgular. Bu kez Manvi’nin ilaçları omurgadan enjekte edileceği için acı verici olacağı söylenir. Manvi tedirgin olmaya başlar. İğneden ne kadar korktuğu günler gösterilir.

Jevika ve Manvi birlikte odaya girer. Manvi çok zorlanıyordur. İğne girdikçe sanki Jevika’ya batıyordur. İki kız kardeşin hali doktorları üzer ve onları ayırır. Virat ise gözyaşları içinde onları izliyordur. Daha fazla dayanamaz ve koşup Manvi’nin elini tutar.

Candan Öte 44. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 27 Temmuz Perşembe

İşlem bitince doktor yan etkileri olarak Manvi’nin zayıflayacağını ve mide bulantılarının artabileceğinden bahseder. Manvi koridorda saçı olmaya bir çocuk görür ve hemşireye nesi olduğunu sorar. Manvi ilerde böyle olmaktan çok korkar. Manvi’yi o halde Virat bulur. Bugün, yarın ve her zaman yanında olacağını söyler. Virat ve Manvi sıkı sıkı birbirine sarılır. İkili birbirini neredeyse kaybeder ve dakikalarca öyle kalır.

Üçlü eve geri döner. Viren, Jevika’yı arayınca o ayrılır. Manvi ve Virat içeri girmeye hazırlanırken Manvi’nin şalı sıkışır. İkili ondan kurtulmaya çalışırken yine gözleri birbirlerine bağlanır. Daha sonra irkilip odalarına geçerler.

Virat, Manvi’nin odasına geldiğinde Manvi onu hissedip gözlerini kapatır ve dudakları titremeye başlar. Bütün bunları fark eden Virat, ilaçları masanın üzerine koyar ve sessizce oradan ayrılır.

Virat, Manvi’nin neden böyle davrandığını düşünerek endişelenir. Neden bu kadar korkmuş davranıyor diye içinden geçirir. Onu aramaya karar verir ama Manvi aramasını keser. Onu geri aramasını ve onunla konuşmasını söyleyerek mesaj gönderiyor. Ama Manvi cevap vermez. 

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.