Candan Öte 43.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Çarşamba

candan öte 43

Manvi ve Virat Mumbai’de!

Candan Öte 43. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 43. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Temmuz Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 43. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 43.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 43.bölümde neler olacak? Candan Öte 43. bölüm özetinde Manvi’nin tedavisi için Jevika, Virat Mumbai’ye gidiyor. Manvi Mumbai’yi altına üstüne getirmeyi düşünür. Candan Öte 43. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 43

Hint Dizi Özetleri Candan Öte son bölümde Manvi tedavisi için Mumbai’ye gidecekti. Ona bu yolculukta Jevika ve Virat eşlik edecektir. Viren önemli bir davası olduğu için bir müddet gidemeyecektir. Özellikle Swamini hala bunu vurgular.

Manvi, Mumbai’ye aşık olur. Jevika ise üzgündür. Sonuçta turistlik bir gezi için tedavi için gelmişlerdir. Tedavi esnasında Manvi’nin yorgunluktan gezmeye fırsatı olmayacaktır.

Virat evi arayarak vardıklarını haber verir. Viren, Manvi’ye dalarak Jevika’yı da ihmal etmemesini ister. Viren Jevika’sını şimdiden özlemiştir.

Üçlü hastaneye gittiklerinde doktorun ameliyatta olduğunu randevunun ertesi gn olabileceğini söyler. Jevika ve Virat’ın morali bozulur. Manvi ise mutludur. Dileğinin kabul olduğunu söyler ve sırada bir kamyon dondurma dileği vardır. Jevika onu azarlarken başka bir doktor gelir. Manvi’ye hastalığıyla ilgili bir kaç detay sorar. Belirtiler Virat ve Jevika’yı ürkütür. Tüm bunların ne anlama geleceğini sorar.

Virat hastane işleri bittikten sonra kız kardeşleri şehirde gezdirmeye başlar. İki kardeş oldukça eğlenmiştir. Geri dönüş yolunda Manvi uyuyakalır. Belki de ilk defa böyle tatlı tatlı uyuyordur. Jevika onu uyandırmaya kıyamaz. Jevika iyi bir gün geçirmelerini sağlayan Virat’a içtenlikle teşekkür eder. Virat bunun için burada olduğunu söyler.

Candan Öte 43. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 26 Temmuz Çarşamba

Ertesi gün Virat’ı eski bir kız arkadaşı arar ve bir parti verdiklerini söyler. Virat reddederken Manvi ile birlikte gitmeye karar verirler. Manvi, Virat’a yakın davranan Tanya’dan hiç hoşlanmaz. Tanya’da Manvi’den hoşlanmaz. Manvi ne kadar yakın arkadaş olduklarını sorgular. Virat ise en iyi yakın arkadaşının kendisi olduğunu söyleyerek Manvi’yi gülümsetir. Tanya ve diğerleri Manvi’nin giyimiyle dalga geçip köy hayatyla ilgili sorular sorar.

Jevika da kız kardeşini merak eder. Onu arar ve partinin nasıl gittiğini sorar. Manvi oldukça sıkıcı bulduğunu eğer kendi köylerinde olsaydı daha zevkli ve müzikli geçeceğini söyler. Telefon konuşmasını dinleyen Tanya partiyi sıkıcı bulan Manvi’yi sahneye çağırıp şarkı söylemesini ister.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!