Candan Öte 43.Bölüm Özeti – 26 Temmuz Çarşamba

candan öte 43

Manvi ve Virat Mumbai’de!

Candan Öte 43. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 43. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Temmuz Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 43. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 43.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 43.bölümde neler olacak? Candan Öte 43. bölüm özetinde Manvi’nin tedavisi için Jevika, Virat Mumbai’ye gidiyor. Manvi Mumbai’yi altına üstüne getirmeyi düşünür. Candan Öte 43. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 43

Hint Dizi Özetleri Candan Öte son bölümde Manvi tedavisi için Mumbai’ye gidecekti. Ona bu yolculukta Jevika ve Virat eşlik edecektir. Viren önemli bir davası olduğu için bir müddet gidemeyecektir. Özellikle Swamini hala bunu vurgular.

Manvi, Mumbai’ye aşık olur. Jevika ise üzgündür. Sonuçta turistlik bir gezi için tedavi için gelmişlerdir. Tedavi esnasında Manvi’nin yorgunluktan gezmeye fırsatı olmayacaktır.

Virat evi arayarak vardıklarını haber verir. Viren, Manvi’ye dalarak Jevika’yı da ihmal etmemesini ister. Viren Jevika’sını şimdiden özlemiştir.

Üçlü hastaneye gittiklerinde doktorun ameliyatta olduğunu randevunun ertesi gn olabileceğini söyler. Jevika ve Virat’ın morali bozulur. Manvi ise mutludur. Dileğinin kabul olduğunu söyler ve sırada bir kamyon dondurma dileği vardır. Jevika onu azarlarken başka bir doktor gelir. Manvi’ye hastalığıyla ilgili bir kaç detay sorar. Belirtiler Virat ve Jevika’yı ürkütür. Tüm bunların ne anlama geleceğini sorar.

Virat hastane işleri bittikten sonra kız kardeşleri şehirde gezdirmeye başlar. İki kardeş oldukça eğlenmiştir. Geri dönüş yolunda Manvi uyuyakalır. Belki de ilk defa böyle tatlı tatlı uyuyordur. Jevika onu uyandırmaya kıyamaz. Jevika iyi bir gün geçirmelerini sağlayan Virat’a içtenlikle teşekkür eder. Virat bunun için burada olduğunu söyler.

Candan Öte 43. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 26 Temmuz Çarşamba

Ertesi gün Virat’ı eski bir kız arkadaşı arar ve bir parti verdiklerini söyler. Virat reddederken Manvi ile birlikte gitmeye karar verirler. Manvi, Virat’a yakın davranan Tanya’dan hiç hoşlanmaz. Tanya’da Manvi’den hoşlanmaz. Manvi ne kadar yakın arkadaş olduklarını sorgular. Virat ise en iyi yakın arkadaşının kendisi olduğunu söyleyerek Manvi’yi gülümsetir. Tanya ve diğerleri Manvi’nin giyimiyle dalga geçip köy hayatyla ilgili sorular sorar.

Jevika da kız kardeşini merak eder. Onu arar ve partinin nasıl gittiğini sorar. Manvi oldukça sıkıcı bulduğunu eğer kendi köylerinde olsaydı daha zevkli ve müzikli geçeceğini söyler. Telefon konuşmasını dinleyen Tanya partiyi sıkıcı bulan Manvi’yi sahneye çağırıp şarkı söylemesini ister.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Aulaad” dizisi “Evlat” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Mohammad Ahmed ve Marina Khan. Aile draması izliyor olacağız.
 • Evlat Dizisi Oyuncuları Kim?
  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Mohammad Ahmed ve Marina Khan’nın başrollerini paylaştığı “Aulaad” dizisi “Evlat” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Evlat, Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışan fedakar anne baba, yaşlanınca evlatları tarafından yük muamelesi olarak görülmesinin ardından yaşananları ekrana taşıyacak. Evlat ne zaman başlayacak? Evlat konusu ve oyuncuları kim? Evlat kaç bölüm sürecek?
 • Evlat Dizisi Kanal 7’de Başlıyor!
  Kanal 7 Pakistan dizi serilerine bir yenisini daha ekledi. Aulaad dizisi yayınlandığı dönemde izleyenleri ekrana kilitlemeye başarmıştı. Aulaad” dizisi, “Evlat” ismiyle izleyici karşısına çıkıyor. Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışan fedakar anne baba, yaşlanınca evlatları tarafından yük muamelesi olarak görülmesinin ardından yaşananları ekrana taşıyacak.
 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…