Benimle Kal 61.Bölüm Özeti – 31 Temmuz Pazartesi

benimle kal 61

Purvi’nin Sakladığı Yeni Sır Ne?

Benimle Kal 61. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 61. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 61.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 61.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 61.bölümde neler olacak? Benimle Kal 61. bölüm özetinde Renu, Sakşi’nin oyunlarına gelir ve ikili birlikte hareket etmeye karar verir. Benimle Kal 61. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 61

Hint Dizi Özetleri Virender, Purvi ile yıldönümü partisi düzenlemeyi düşünür. Üstelik bu partide Renu’yu da kız kardeşi olarak tanıtmak için bir fırsattır. Çocuklar parti haberini duyup sevinirken Renu ise gergindir. Böyle bir şeye gerek olmadığını düşünür. Üstelik Purvi’nin babasının fotoğrafını gördükten sonra Purvi’ye karşı da soğuk davranmaya başlamıştır. İçten içe ona kızmaya başlar.

Bu yıldönümünde Sakşi çok güzel bir hediye hazırladığını belirtir. Prakashi ve Anjali oldukça meraklanmıştır. Kutlama başlar. Virender kız kardeşini takdim eder. Ardından Purvi’nin ailesi içeri girer. Sakşi, Renu’nun hareketlerini gözlemlemeye başlar. Renu, Purvi’nin babasını görünce saklanır ve bağırmaya başlar. Purvi’den kendisine yaklaşmamasını ister. Kendisini geneleve bırakan kişinin bu adam olduğunu söyler. Virender adamı tutup evdeki odaya kilitlerken Purvi ona sakin olmasını ister. Babasının kendisini de sattığını söyler. Renu bunu duyunca şoke olur. Kendi kızına bunu yapanın başkasının kızına neler yapabileceğini düşünür.

Prakashi, Sakşi’nin bu hamlesinden oldukça etkilenmiştir. Ama Purvi’nin daha zeki olduğunu bu işten de galip gelebileceğini açıklar.

Benimle Kal 61. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 29 Temmuz Pazartesi

Virender ve Purvi, Renu’dan sakin olmasını ve bu adamın cezalandırılacağını söyler. Eve polis gelir ve adam götürülecekken Purvi’nin üzerine oynamaya başlar. Geçmişte bunu Purvi’nin istediği söylenir. Kısacası Sakşi yine para karşılığı yalan söylemesini istemiştir. Üstelik bu kez Purvi’nin annesi de bu oyuna dahil edilmiştir. Annesi küçük oğluyla tehdit ediliyordur. Bu yüzden boyun eğmek zorunda kalmıştır.

Purvi annesinin şantajla böyle söylediğini iyi biliyordur. Bu kez Sakşi kadına Purvi’den kocasını hapisten çıkarması için yalvarmasını ister. Yine oğluyla tehdit eder. Ertesi gün Purvi’nin babası eve gelir. Herkes onları izler. Purvi kefaletle babasını serbest bıraktırmıştır. Renu’nun gözünden düşen Purvi için Sakşi kolları sıvar ve Renu’ya yakınlık gösterir ve birlikte intikam alacaklarını söyler.

Virender de Purvi’ye kızgındır. Purvi erkek kardeşinin kaçırıldığını bu yüzden babasını çıkarmak zorunda kaldığını söyler. Virender onu affeder. Virender’in Purvi’yi evden atmasını beklerken Virender yeniden kollarını Purvi’ye açmıştır.

Sırada Purvi’nin gizemli şekilde kasadan para alarak Virender’e yalan söylediği gösterilir. Üstelik bunu Sakşi ve Renu görür. Yeni planlar için kollar sıvanır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.