Benimle Kal 61.Bölüm Özeti – 31 Temmuz Pazartesi

benimle kal 61

Purvi’nin Sakladığı Yeni Sır Ne?

Benimle Kal 61. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 61. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 61.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 61.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 61.bölümde neler olacak? Benimle Kal 61. bölüm özetinde Renu, Sakşi’nin oyunlarına gelir ve ikili birlikte hareket etmeye karar verir. Benimle Kal 61. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 61

Hint Dizi Özetleri Virender, Purvi ile yıldönümü partisi düzenlemeyi düşünür. Üstelik bu partide Renu’yu da kız kardeşi olarak tanıtmak için bir fırsattır. Çocuklar parti haberini duyup sevinirken Renu ise gergindir. Böyle bir şeye gerek olmadığını düşünür. Üstelik Purvi’nin babasının fotoğrafını gördükten sonra Purvi’ye karşı da soğuk davranmaya başlamıştır. İçten içe ona kızmaya başlar.

Bu yıldönümünde Sakşi çok güzel bir hediye hazırladığını belirtir. Prakashi ve Anjali oldukça meraklanmıştır. Kutlama başlar. Virender kız kardeşini takdim eder. Ardından Purvi’nin ailesi içeri girer. Sakşi, Renu’nun hareketlerini gözlemlemeye başlar. Renu, Purvi’nin babasını görünce saklanır ve bağırmaya başlar. Purvi’den kendisine yaklaşmamasını ister. Kendisini geneleve bırakan kişinin bu adam olduğunu söyler. Virender adamı tutup evdeki odaya kilitlerken Purvi ona sakin olmasını ister. Babasının kendisini de sattığını söyler. Renu bunu duyunca şoke olur. Kendi kızına bunu yapanın başkasının kızına neler yapabileceğini düşünür.

Prakashi, Sakşi’nin bu hamlesinden oldukça etkilenmiştir. Ama Purvi’nin daha zeki olduğunu bu işten de galip gelebileceğini açıklar.

Benimle Kal 61. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 29 Temmuz Pazartesi

Virender ve Purvi, Renu’dan sakin olmasını ve bu adamın cezalandırılacağını söyler. Eve polis gelir ve adam götürülecekken Purvi’nin üzerine oynamaya başlar. Geçmişte bunu Purvi’nin istediği söylenir. Kısacası Sakşi yine para karşılığı yalan söylemesini istemiştir. Üstelik bu kez Purvi’nin annesi de bu oyuna dahil edilmiştir. Annesi küçük oğluyla tehdit ediliyordur. Bu yüzden boyun eğmek zorunda kalmıştır.

Purvi annesinin şantajla böyle söylediğini iyi biliyordur. Bu kez Sakşi kadına Purvi’den kocasını hapisten çıkarması için yalvarmasını ister. Yine oğluyla tehdit eder. Ertesi gün Purvi’nin babası eve gelir. Herkes onları izler. Purvi kefaletle babasını serbest bıraktırmıştır. Renu’nun gözünden düşen Purvi için Sakşi kolları sıvar ve Renu’ya yakınlık gösterir ve birlikte intikam alacaklarını söyler.

Virender de Purvi’ye kızgındır. Purvi erkek kardeşinin kaçırıldığını bu yüzden babasını çıkarmak zorunda kaldığını söyler. Virender onu affeder. Virender’in Purvi’yi evden atmasını beklerken Virender yeniden kollarını Purvi’ye açmıştır.

Sırada Purvi’nin gizemli şekilde kasadan para alarak Virender’e yalan söylediği gösterilir. Üstelik bunu Sakşi ve Renu görür. Yeni planlar için kollar sıvanır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.