Benimle Kal 61.Bölüm Özeti – 31 Temmuz Pazartesi

benimle kal 61

Purvi’nin Sakladığı Yeni Sır Ne?

Benimle Kal 61. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 61. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 61.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 61.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 61.bölümde neler olacak? Benimle Kal 61. bölüm özetinde Renu, Sakşi’nin oyunlarına gelir ve ikili birlikte hareket etmeye karar verir. Benimle Kal 61. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 61

Hint Dizi Özetleri Virender, Purvi ile yıldönümü partisi düzenlemeyi düşünür. Üstelik bu partide Renu’yu da kız kardeşi olarak tanıtmak için bir fırsattır. Çocuklar parti haberini duyup sevinirken Renu ise gergindir. Böyle bir şeye gerek olmadığını düşünür. Üstelik Purvi’nin babasının fotoğrafını gördükten sonra Purvi’ye karşı da soğuk davranmaya başlamıştır. İçten içe ona kızmaya başlar.

Bu yıldönümünde Sakşi çok güzel bir hediye hazırladığını belirtir. Prakashi ve Anjali oldukça meraklanmıştır. Kutlama başlar. Virender kız kardeşini takdim eder. Ardından Purvi’nin ailesi içeri girer. Sakşi, Renu’nun hareketlerini gözlemlemeye başlar. Renu, Purvi’nin babasını görünce saklanır ve bağırmaya başlar. Purvi’den kendisine yaklaşmamasını ister. Kendisini geneleve bırakan kişinin bu adam olduğunu söyler. Virender adamı tutup evdeki odaya kilitlerken Purvi ona sakin olmasını ister. Babasının kendisini de sattığını söyler. Renu bunu duyunca şoke olur. Kendi kızına bunu yapanın başkasının kızına neler yapabileceğini düşünür.

Prakashi, Sakşi’nin bu hamlesinden oldukça etkilenmiştir. Ama Purvi’nin daha zeki olduğunu bu işten de galip gelebileceğini açıklar.

Benimle Kal 61. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 29 Temmuz Pazartesi

Virender ve Purvi, Renu’dan sakin olmasını ve bu adamın cezalandırılacağını söyler. Eve polis gelir ve adam götürülecekken Purvi’nin üzerine oynamaya başlar. Geçmişte bunu Purvi’nin istediği söylenir. Kısacası Sakşi yine para karşılığı yalan söylemesini istemiştir. Üstelik bu kez Purvi’nin annesi de bu oyuna dahil edilmiştir. Annesi küçük oğluyla tehdit ediliyordur. Bu yüzden boyun eğmek zorunda kalmıştır.

Purvi annesinin şantajla böyle söylediğini iyi biliyordur. Bu kez Sakşi kadına Purvi’den kocasını hapisten çıkarması için yalvarmasını ister. Yine oğluyla tehdit eder. Ertesi gün Purvi’nin babası eve gelir. Herkes onları izler. Purvi kefaletle babasını serbest bıraktırmıştır. Renu’nun gözünden düşen Purvi için Sakşi kolları sıvar ve Renu’ya yakınlık gösterir ve birlikte intikam alacaklarını söyler.

Virender de Purvi’ye kızgındır. Purvi erkek kardeşinin kaçırıldığını bu yüzden babasını çıkarmak zorunda kaldığını söyler. Virender onu affeder. Virender’in Purvi’yi evden atmasını beklerken Virender yeniden kollarını Purvi’ye açmıştır.

Sırada Purvi’nin gizemli şekilde kasadan para alarak Virender’e yalan söylediği gösterilir. Üstelik bunu Sakşi ve Renu görür. Yeni planlar için kollar sıvanır.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…