Candan Öte 22.Bölüm Özeti – 27 Haziran Salı

candan öte 22

İnder Başarısız Oldu! Gözler Manvi’ye Çevrildi!

Candan Öte 22. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 22. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Haziran Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 22. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 22.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 22.bölümde neler olacak? Candan Öte 22. bölüm özetinde Inder davayı kaybedince Manvi suçlanıyor! Candan Öte 22. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 22

Hint Dizi Özetleri Manvi’nin Inder’i cesaretlendirme çabaları sürüyordur. Virman yani Virat ve Manvi bunun için çabalar. Bu ikili çabaladıkça büyükbaba ve kaddar Swamini ise tam tersi davranırlar.

Virman, İnder’i alarak alışveriş merkezine götürür. Orada insanlara konuşma yapmasını isterler. Bu ani gelişen olay İnder’i strese sokar. Konuşmasını kekeleyerek başlar ama sonunda düzeltir. Ta ki izleyenlerden biri laf edip İnder’in cesaretini kırana kadar. İnsanlar gitmeye başlarken Manvi para karşılığı insanların destek olmasını ister. Gidenler geri gelerek Inder’den konuşmasına devam etmesini ister ve mutlu olur. Ama o da daha sonra Virat’ın gitmek isteyen birine para uzatmasını fark eder.

Yemek masasında yine Swamini ve büyükbaba kalp kırar. Kaddar Swamini babasının yolundan ilerliyordur. Inder kız kardeşinin yanına giderek ondan hayallerini gerçekleştirmesi için destek ister. Swamini böyle önemli bir konuda kardeşine karşılık vermez ve babasının yanına gider.

Virman son aşamaya geçtiğini söyleyerek Inder’e bol bol pratik yaptırır. Inder babasının karşısına geçer ve bu davayı ister. Swamini bu davayı kardeşinin çok istediğini ve eğer davayı almazsa moralinin bozulacağını belirtir.

Inder davaya hazırlanmaya başlar. Artık herkes onu destekliyordur. Mahkeme yoluna doğru yola koyulurlar. Girişte diğer avukat Inder’i yermeye çalışır. Manvi moral bozmamasını ister. Inder davaya özgüvenli başlar. Ama daha sonrasında kekelemeye başlayınca yargıç sinirlenmeye başlar.

Evde ise sinirler gergin. Jevika büyükannesiyle telefonda konuşurken Manvi’nin konağa geri döndüğünü öğrenir ve bunu yeni öğreniyor gibi yapmaz. Jevika ve Viren eve döndüğünde Swamini onlara tören düzenleyemediği için özür diler. Viren evde yolunda gitmeyen durumlar olduğunu anlar. Ona Inder’in geçici hevesinden bahseder. Büyükbabası ise Inder’in arkasında bir ismin olduğunu söyleyerek Manvi’yi işaret eder. Jevika gözleri kapatır.

Bu arada Inder davayı idare edemiyor. Tüm dalga geçilme anlarını hatırlıyor. Yargıç mahkemeyi bir günlüğüne askıya alır.

Virman eve üzgün bir giriş yapar. Aile üyeleri mahkeme sonucunu merak ediyordur. Inder’in yüzü aşağıdadır. Oğlu Shlok’un sorularına cevap veremeden odasına gidip kapıyı kapatır. Annesi oğluna davayı kaybettiklerini söyler. Jevika ise Manvi’ye sert bir bakış atar.

Viren’de kendisi yokken Virat’a nasıl böyle pervasızca davrandığını sorar. İki olgun kişilik Virman’ı yargılıyordur. Peki Inder’in de bir şeyler başarma isteği neden gözardı ediliyor! Swamini ve büyükbaba da Virman’a yaptıklarının sonuçlarını nasıl karşıladıklarını sorar.

Inder odasında ağlıyor ve hayal kırıklığına uğramıştır. Viren onun yanınagiderek sakinleşir. Manvi’den de ondan uzak durmasını söyler.

Candan Öte 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 27 Haziran Salı

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 198 Trailer – November 30 Thursday
  Hello Kan Çiçekleri fans! Baran and Dilan have embraced each other tightly amid their problems. It seems that it will take quite a while for Dilan to reach Sabiha. Dilan and Baran will knock on every door! Will each door they knock on lead them to her mother? What will happen in Episode 198 of Kan Çiçekleri? You can share your thoughts and opinions in the comments…
 • Kan Çiçekleri 198. Bölüm Fragmanı İzle – 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan ve sorunların içinde birbirlerine sımsıkı sarıldı. Dilan’ın Sabiha’ya ulaşması epey zaman alacak gibi duruyor. Dilan ve Baran çalmadık kapı bırakmayacak! Çaldıkları her kapı onu annesine götürecek midir?  Kan Çiçekleri 198.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Kızıl Goncalar Konusu Ne?
  Kızıl Goncalar yayınlanan fragmanla merak uyandırdı. Başrollerini Özgü Namal ve Özcan Deniz’in paylaştığı dizi yakında Fox Tv ekranlarında yayınlanacak. Konusu şimdiden merak uyandırdı. Kızıl Goncalar konusu ne? Kızıl Goncalar ne zaman başlıyor? Kızıl Goncalar hangi kanalda yayınlanacak? Kızıl Goncalar oyuncuları kim? İşte diziyle ilgili merak edilen ayrıntılar…
 • Redemption 218th Episode Trailer -November 29th Wednesday
  Hello Redemption fans. While Orhun and Hira’s wedding preparations continue, suddenly things went upside down. Cihangir and Neva came like a black cloud! Afife, trying to handle things in her own way, got her son in trouble! Let’s see what awaits us in Episode 218 of Esaret? You can express your opinions in the comments for the upcoming episode analysis…