Candan Öte 22.Bölüm Özeti – 27 Haziran Salı

candan öte 22

İnder Başarısız Oldu! Gözler Manvi’ye Çevrildi!

Candan Öte 22. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 22. bölümü Kanal 7 ekranlarında 27 Haziran Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 22. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 22.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 22.bölümde neler olacak? Candan Öte 22. bölüm özetinde Inder davayı kaybedince Manvi suçlanıyor! Candan Öte 22. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 22

Hint Dizi Özetleri Manvi’nin Inder’i cesaretlendirme çabaları sürüyordur. Virman yani Virat ve Manvi bunun için çabalar. Bu ikili çabaladıkça büyükbaba ve kaddar Swamini ise tam tersi davranırlar.

Virman, İnder’i alarak alışveriş merkezine götürür. Orada insanlara konuşma yapmasını isterler. Bu ani gelişen olay İnder’i strese sokar. Konuşmasını kekeleyerek başlar ama sonunda düzeltir. Ta ki izleyenlerden biri laf edip İnder’in cesaretini kırana kadar. İnsanlar gitmeye başlarken Manvi para karşılığı insanların destek olmasını ister. Gidenler geri gelerek Inder’den konuşmasına devam etmesini ister ve mutlu olur. Ama o da daha sonra Virat’ın gitmek isteyen birine para uzatmasını fark eder.

Yemek masasında yine Swamini ve büyükbaba kalp kırar. Kaddar Swamini babasının yolundan ilerliyordur. Inder kız kardeşinin yanına giderek ondan hayallerini gerçekleştirmesi için destek ister. Swamini böyle önemli bir konuda kardeşine karşılık vermez ve babasının yanına gider.

Virman son aşamaya geçtiğini söyleyerek Inder’e bol bol pratik yaptırır. Inder babasının karşısına geçer ve bu davayı ister. Swamini bu davayı kardeşinin çok istediğini ve eğer davayı almazsa moralinin bozulacağını belirtir.

Inder davaya hazırlanmaya başlar. Artık herkes onu destekliyordur. Mahkeme yoluna doğru yola koyulurlar. Girişte diğer avukat Inder’i yermeye çalışır. Manvi moral bozmamasını ister. Inder davaya özgüvenli başlar. Ama daha sonrasında kekelemeye başlayınca yargıç sinirlenmeye başlar.

Evde ise sinirler gergin. Jevika büyükannesiyle telefonda konuşurken Manvi’nin konağa geri döndüğünü öğrenir ve bunu yeni öğreniyor gibi yapmaz. Jevika ve Viren eve döndüğünde Swamini onlara tören düzenleyemediği için özür diler. Viren evde yolunda gitmeyen durumlar olduğunu anlar. Ona Inder’in geçici hevesinden bahseder. Büyükbabası ise Inder’in arkasında bir ismin olduğunu söyleyerek Manvi’yi işaret eder. Jevika gözleri kapatır.

Bu arada Inder davayı idare edemiyor. Tüm dalga geçilme anlarını hatırlıyor. Yargıç mahkemeyi bir günlüğüne askıya alır.

Virman eve üzgün bir giriş yapar. Aile üyeleri mahkeme sonucunu merak ediyordur. Inder’in yüzü aşağıdadır. Oğlu Shlok’un sorularına cevap veremeden odasına gidip kapıyı kapatır. Annesi oğluna davayı kaybettiklerini söyler. Jevika ise Manvi’ye sert bir bakış atar.

Viren’de kendisi yokken Virat’a nasıl böyle pervasızca davrandığını sorar. İki olgun kişilik Virman’ı yargılıyordur. Peki Inder’in de bir şeyler başarma isteği neden gözardı ediliyor! Swamini ve büyükbaba da Virman’a yaptıklarının sonuçlarını nasıl karşıladıklarını sorar.

Inder odasında ağlıyor ve hayal kırıklığına uğramıştır. Viren onun yanınagiderek sakinleşir. Manvi’den de ondan uzak durmasını söyler.

Candan Öte 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 27 Haziran Salı

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.