Benimle Kal 38.Bölüm Özeti – 28 Haziran Çarşamba

Nandini ve Aarav Evleniyor!

Benimle Kal 38. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 38. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 38.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 38.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 38.bölümde neler olacak? Benimle Kal 38. bölüm özetinde Purvi, Nandini’ye destek olup onun tarafında yer alır. Benimle Kal 38. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 38

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal dizisinde Chaudhary, Virender’e şimdi onu saygıyla topluma geri kazandırmasını ister. Çünkü kızı artık gelini olacaktır. Damadın ailesinin yanında geri adım atmasını ima eder. Virender böyle bir şeyi kabul etmezken bunun mümkün olamayacağını savunur.

Aarav telefonda Nandini’yi çok sevdiğini söyler. Kaçıp evlenmeyi teklif eder. Virender konuşmaları duyar ve Nandini’ye hiçbir yere gidemeyeceğini söyler. Baba kız atışırken Virender’in ayağına vazo düşer ve ayağı alçıya alınır. Aslında bu sahnede Aamar Upadyay bacağından ameliyat olmuştur ve evde istirahat etmek yerine çekimlere devam eder.

Purvi, Chaudhary’nin evine gidiyor. Nandini, Aarav’la buluşmak için oraya gitmiş olduğunu düşüneek evin içinde onları arar. Aarav, Nandini’yi babası ve annesiyle tanıştırır. Onlar Nandini’yi kabul eder ve Virender’le konuşmak için evlerine geleceklerini belirtir. Purvi, Virender’in anlattığı kadar kötü görünmediklerini düşünür.

Nandini eve dönünce Purvi’ye evlilik hazırlıkları için Aarav’ın ailesinin geleceğini haber verir. Babasını yaygara koparmamasını ister.

Veer babası için tekerlekli sandalye getirir. Bu Virender’in hoşuna gider. Tekerlekli sandalyeye oturtmak için Priyu’dan yardım isterken o kabul etmez. Sudha hemen Veer’e yardım eder. Priyu ve Sudha, Veer hakkında zıt düşüncelerdir.

Purvi, Veer’in babasına daha yakın olduğunu düşünür. Virender de aynı fikirdedir. Nandini ile nasıl yakınlaşacağını düşünür. Purvi ona Aarav meselesini tüm ayrıtısıyla anlatır.

Ertesi gün Aarav ve ailesi gelir. Virender oldukça sakin davranır ama Chandbry damarına basmayı başarır. Virender onu evinden kovarken Nandini küplere biner. Purvi ve Virender onu yalnız bırakırlar. İkizi Veer kardeşinin yanına gider. Nandini bir planı olduğundan bahseder.

Nandini evden kaçar ve Aarav’ın yanına gider. İkili gizlice evlenecektir. Purvi kimin tarafında durması gerektiği konusunda kararsızdır. Chandbar, Virender’i daha çok kızdırmak için düğüne davet eder. Virender silahı kaptığı gibi düğünü basar. Her yeri darmaduman eder.

Geçmişe dönüş gösterilir ve Purvi, Chanbary ile görüşerek düğün mekanını değiştirmesini istemiştir. Düğün gerçekleşirken oldukça mutludur. Purvi de Juhi ve Manas’ı alarak Nandini’nin yanına gider. Nandini aileden birilerini gördüğü için mutlu olmuştur. Sırada yapılması gereken önemli bir tören vardır ve bunun için Nandini’nin babasını isterler. Onun yerine Purvi gelir ve Nandini’nin annesi sıfatında bu ritüeli gerçekleştireceğini söyler.

Chanbary, Virender’i görüntülü arayarak hayatının şokunu yaşatır. Virender artık Purvi’ye güvenemeyeceğini ve hiçbir zaman desteğini istemeyeceğini söyler. Purvi ve Virender yatakları ayırır.

Veer evde yaşanan krizden Nandini’yi haberdar eder. Nandini ise Purvi’ye ısınmıştır ve artık molkki yerine ismiyle hitap edeceğini söyler.

Benimle Kal 38. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 28 Haziran Çarşamba

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.