Candan Öte 21.Bölüm Özeti – 26 Haziran Pazartesi

canda öte 21

Manvi Vadhera Ailesinde Dengeleri Değiştirecek!

Candan Öte 21. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 21. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 21. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 21.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 21.bölümde neler olacak? Candan Öte 21. bölüm özetinde Manvi’nin Vadhera konağına geri dönüşüyle kolları sıvıyor. Manvi evdeki dengeleri değiştirecek! Candan Öte 21. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 21

Hint Dizi Özetleri Manvi, Vadhera konağınageri dönmek zorunda kalmıştı. Manvi karakteri gereği asla olaylardan uzak duramıyordur. Inder son bölümde büyükbabadan azar işitmişti ve bu durum Manvi’nin canını sıkmıştı. Bu bölüm Swamini ve büyükbaba yeni gelen dava hakkında konuşurken Viren’in yokluğunda bu davayla kimin ilgileneceğini konuşurlar. Manvi hemen Inder’in adını verir. Swamini ise büyükler konuşurken Manvi’nin lafa atılmasına kızar. Virat’te bu işe karışmamasını ister.

Viren ve Jevika ise balayı tatilindeydiler. Viren ve Jevika kulüpteyken Viren dansçıları izlemeye koyulur. Jevika buna çok bozulur. Hatta Viren sahneye çıkıp dans eder. Jevika ise ortamı terk ederek dışarı çıkar. Viren geri döndüğünde masayı boş bulur.

Viren Jevika’yı kapıda bulur. Jevika ağlıyordur. Viren hemen Jevika’nın evini özleyip ağladığını düşünür🤦‍♀️Viren yemekleri mi beğenmediği için ağladığı gibi saçma sorular sorunca Jevika yanındayken başkasıyla dans etmesini hoş karşılamadığını söyler. Allahaşkına Viren kim yemek beğenmedi diye ağlar. Bu olaydan sonra Viren kendisini sahiplenilmiş hisseder.

Candan Öte 21. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 26 Haziran Pazartesi

Yemek masasında Inder bu davayı istediğini söylemeye çalışır. Inder kekeleyince babası kızar ve bu davayı kazanamayacağını savunur. Swamini ve büyükbaba bu kararın arkasında Manvi olduğunu düşünürler. Manvi alarmı duyunca yemek saatini kaçırdığını fark eder ve Virat’ın odasına dalar. Onun gizli hazinesinden faydalanarak bir şeyler atıştırır.

Evde Manvi’nin Inder’i cesaretlendirmesi tartışma konusu yaratır. Swamini ve büyükbaba bu isyanı bastırmaları gerektiğini söyler.

Vanshika’nın annesi de Manvi’ye kızar. Tam o sırada Beeji arar ve Manvi’nin durumunu sorar. Vanshika hopörlere alır ve Manvi’ye gözdağı verir gibi yapar. Telefonu kapayınca Manvi ona teşekkür eder. Virat gelir ve Inder’i cesaretlendirmeleri gerektiğini söyler. Çünkü onun kekelemesi psikolojik bir durumdur ve bu durumun üstesinden gelebileceğini konuşurlar. Vanshika da onlara destek verir.

Mahkeme girişinde iki avukat grubu karşılaşır ve Inder’in durumuyla dalga geçip bu davayı kazanacaklarını konuşurlar.  Öte yandan Shlok, büyükbabasına gelir ve ona gerçekten Inder’in davayı kazanamayacağını düşünüp düşünmediğini sorar. Ayrıca büyükbabanın Inder’i herkesin önünde azarlama şeklinden hoşlanmadığını da kabul ediyor. Büyükbaba, Shlok’un kendisine karşı çok isyan ettiğini duyunca şok olur.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.