Candan Öte 21.Bölüm Özeti – 26 Haziran Pazartesi

canda öte 21

Manvi Vadhera Ailesinde Dengeleri Değiştirecek!

Candan Öte 21. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 21. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 21. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 21.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 21.bölümde neler olacak? Candan Öte 21. bölüm özetinde Manvi’nin Vadhera konağına geri dönüşüyle kolları sıvıyor. Manvi evdeki dengeleri değiştirecek! Candan Öte 21. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 21

Hint Dizi Özetleri Manvi, Vadhera konağınageri dönmek zorunda kalmıştı. Manvi karakteri gereği asla olaylardan uzak duramıyordur. Inder son bölümde büyükbabadan azar işitmişti ve bu durum Manvi’nin canını sıkmıştı. Bu bölüm Swamini ve büyükbaba yeni gelen dava hakkında konuşurken Viren’in yokluğunda bu davayla kimin ilgileneceğini konuşurlar. Manvi hemen Inder’in adını verir. Swamini ise büyükler konuşurken Manvi’nin lafa atılmasına kızar. Virat’te bu işe karışmamasını ister.

Viren ve Jevika ise balayı tatilindeydiler. Viren ve Jevika kulüpteyken Viren dansçıları izlemeye koyulur. Jevika buna çok bozulur. Hatta Viren sahneye çıkıp dans eder. Jevika ise ortamı terk ederek dışarı çıkar. Viren geri döndüğünde masayı boş bulur.

Viren Jevika’yı kapıda bulur. Jevika ağlıyordur. Viren hemen Jevika’nın evini özleyip ağladığını düşünür🤦‍♀️Viren yemekleri mi beğenmediği için ağladığı gibi saçma sorular sorunca Jevika yanındayken başkasıyla dans etmesini hoş karşılamadığını söyler. Allahaşkına Viren kim yemek beğenmedi diye ağlar. Bu olaydan sonra Viren kendisini sahiplenilmiş hisseder.

Candan Öte 21. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 26 Haziran Pazartesi

Yemek masasında Inder bu davayı istediğini söylemeye çalışır. Inder kekeleyince babası kızar ve bu davayı kazanamayacağını savunur. Swamini ve büyükbaba bu kararın arkasında Manvi olduğunu düşünürler. Manvi alarmı duyunca yemek saatini kaçırdığını fark eder ve Virat’ın odasına dalar. Onun gizli hazinesinden faydalanarak bir şeyler atıştırır.

Evde Manvi’nin Inder’i cesaretlendirmesi tartışma konusu yaratır. Swamini ve büyükbaba bu isyanı bastırmaları gerektiğini söyler.

Vanshika’nın annesi de Manvi’ye kızar. Tam o sırada Beeji arar ve Manvi’nin durumunu sorar. Vanshika hopörlere alır ve Manvi’ye gözdağı verir gibi yapar. Telefonu kapayınca Manvi ona teşekkür eder. Virat gelir ve Inder’i cesaretlendirmeleri gerektiğini söyler. Çünkü onun kekelemesi psikolojik bir durumdur ve bu durumun üstesinden gelebileceğini konuşurlar. Vanshika da onlara destek verir.

Mahkeme girişinde iki avukat grubu karşılaşır ve Inder’in durumuyla dalga geçip bu davayı kazanacaklarını konuşurlar.  Öte yandan Shlok, büyükbabasına gelir ve ona gerçekten Inder’in davayı kazanamayacağını düşünüp düşünmediğini sorar. Ayrıca büyükbabanın Inder’i herkesin önünde azarlama şeklinden hoşlanmadığını da kabul ediyor. Büyükbaba, Shlok’un kendisine karşı çok isyan ettiğini duyunca şok olur.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.