Candan Öte 21.Bölüm Özeti – 26 Haziran Pazartesi

canda öte 21

Manvi Vadhera Ailesinde Dengeleri Değiştirecek!

Candan Öte 21. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 21. bölümü Kanal 7 ekranlarında 26 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 21. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 21.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 21.bölümde neler olacak? Candan Öte 21. bölüm özetinde Manvi’nin Vadhera konağına geri dönüşüyle kolları sıvıyor. Manvi evdeki dengeleri değiştirecek! Candan Öte 21. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 21

Hint Dizi Özetleri Manvi, Vadhera konağınageri dönmek zorunda kalmıştı. Manvi karakteri gereği asla olaylardan uzak duramıyordur. Inder son bölümde büyükbabadan azar işitmişti ve bu durum Manvi’nin canını sıkmıştı. Bu bölüm Swamini ve büyükbaba yeni gelen dava hakkında konuşurken Viren’in yokluğunda bu davayla kimin ilgileneceğini konuşurlar. Manvi hemen Inder’in adını verir. Swamini ise büyükler konuşurken Manvi’nin lafa atılmasına kızar. Virat’te bu işe karışmamasını ister.

Viren ve Jevika ise balayı tatilindeydiler. Viren ve Jevika kulüpteyken Viren dansçıları izlemeye koyulur. Jevika buna çok bozulur. Hatta Viren sahneye çıkıp dans eder. Jevika ise ortamı terk ederek dışarı çıkar. Viren geri döndüğünde masayı boş bulur.

Viren Jevika’yı kapıda bulur. Jevika ağlıyordur. Viren hemen Jevika’nın evini özleyip ağladığını düşünür🤦‍♀️Viren yemekleri mi beğenmediği için ağladığı gibi saçma sorular sorunca Jevika yanındayken başkasıyla dans etmesini hoş karşılamadığını söyler. Allahaşkına Viren kim yemek beğenmedi diye ağlar. Bu olaydan sonra Viren kendisini sahiplenilmiş hisseder.

Candan Öte 21. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 26 Haziran Pazartesi

Yemek masasında Inder bu davayı istediğini söylemeye çalışır. Inder kekeleyince babası kızar ve bu davayı kazanamayacağını savunur. Swamini ve büyükbaba bu kararın arkasında Manvi olduğunu düşünürler. Manvi alarmı duyunca yemek saatini kaçırdığını fark eder ve Virat’ın odasına dalar. Onun gizli hazinesinden faydalanarak bir şeyler atıştırır.

Evde Manvi’nin Inder’i cesaretlendirmesi tartışma konusu yaratır. Swamini ve büyükbaba bu isyanı bastırmaları gerektiğini söyler.

Vanshika’nın annesi de Manvi’ye kızar. Tam o sırada Beeji arar ve Manvi’nin durumunu sorar. Vanshika hopörlere alır ve Manvi’ye gözdağı verir gibi yapar. Telefonu kapayınca Manvi ona teşekkür eder. Virat gelir ve Inder’i cesaretlendirmeleri gerektiğini söyler. Çünkü onun kekelemesi psikolojik bir durumdur ve bu durumun üstesinden gelebileceğini konuşurlar. Vanshika da onlara destek verir.

Mahkeme girişinde iki avukat grubu karşılaşır ve Inder’in durumuyla dalga geçip bu davayı kazanacaklarını konuşurlar.  Öte yandan Shlok, büyükbabasına gelir ve ona gerçekten Inder’in davayı kazanamayacağını düşünüp düşünmediğini sorar. Ayrıca büyükbabanın Inder’i herkesin önünde azarlama şeklinden hoşlanmadığını da kabul ediyor. Büyükbaba, Shlok’un kendisine karşı çok isyan ettiğini duyunca şok olur.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 196 Trailer – November 28 Tuesday
  Hello, Kan Çiçekleri enthusiasts! Baran and Dilan are tightly bound to each other amid the challenges. Baran leaves no stone unturned in investigating Dilan’s real family, and Sabiha begins to sense something. These scenes promise excitement in Kan Çiçekleri Episode 196. What will happen in the upcoming episode? Share your thoughts in the comments!
 • Kan Çiçekleri 196. Bölüm Fragmanı İzle – 28 Kasım Salı
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 196.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?
  Vazgeçemem Final Bölümünde Neler Olacak?Vazgeçemem Finalinde Kim Ölecek? Vazgeçemem Final bölümünde neler olacak? Vazgeçemem Pakistan dizisi son bölümü mutlu sonla mı bitecek? Kanal 7 Vazgeçemem son bölüm izle!
 • Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı Filminin Heyecan Veren Fragmanı Yayınlandı!
  Beyazperdeye damga vuracak olan “Murat Göğebakan: Kalbim Yaralı” filmi, yaşam dolu bir hikaye ve mücadele dolu bir özgeçmişi ekrana taşıyor. CNS Production ve HM Production işbirliğiyle hazırlanan film, 8 Aralık’ta izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerde Murat Göğebakan’ı canlandıran Burak Sevinç, Tuvana Türkay ve Hande Soral ile birlikte unutulmaz bir performansa imza atıyor. Murat Göğebakan filminin konusu ne? İşte detaylar…
 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…