Candan Öte 19.Bölüm Özeti – 22 Haziran Perşembe

candan-ote-19

Manvi YOLDA KALDI!

Candan Öte 19. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 19. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 19.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 19.bölümde neler olacak? Candan Öte 19. bölüm özetinde Virat ve Manvi’nin eğlencesi tüm ailenin arasına kara kedi soktu! Candan Öte 18. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 19

Hint Dizi Özetleri Son bölümde herkes birbirine kırgındı. Viren’in Swamini ile arasında olan dargılıktan dolayı yüzü hiç gülmüyordur. Virat’ın tavsiyesiyle Manvi, Swamini’nin yanına giderek onunla içten bir konuşma yaparak özür diler.

Viren mutfakta kendisine kahve yaparken Swamini gelir. Viren kahveyi eline dökünce Swamini endişelenir. Hemen Viren’e yardıma koşar. Bu vesileyle barışmış olurlar.

Jevika onların barışmasının verdiği rahatlıkla Manvi’nin yanına gider. O da kız kardeşiyle barışır. Viren Manvi’ye bilgisayar hediye ederek kız kardeşiyle görüntülü konuşma yapabileceğini söyler.

Candan Öte 19. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 22 Haziran Perşembe

Virat, Manvi’yi tren istasyonuna bırakmak için yola çıkarlar. Manvi treni kaçırır. Uçuşlarda sis nedeniyle iptal edilmiştir. Virat arabasıyla Manvi’yi evine götürecektir.

Viren, Jevika’ya sürpriz yaparak ona balayı biletlerini uzatır. Balayına çıkmak için halası ve büyükbabasına söylemeleri gereklidir. İkili yanlarına konuşmaya gidince Virat’ın neden geciktiğini konuşmaya başlarlar. Viren ve Jevika konuşmak için uygun zaman olmadığını düşünüp odalarına geçer.

Virat’ın arabası da bozulur. Hint dizilerinde şu ana kadar yolda kalmayan bir araç daha göremedik. Virat, Manvi’yi otobüse bindirir. Manvi hem cüzdanını hem de telefonunu Virat’ın arabasında unuttuğunu fark eder. Görevli Manvi’yi yolda indirir. Virat, Manvi’nin eşyalarını fark ettiğinde otobüse doğru yol alır. Otobüsü bulduğunda ise Manvi’nin yolda indirildiğini öğrenince sinirlenir. Manvi ile Virat neyseki karşılaşır ve Manvi koşup Virat’ın boynuna atlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…