Candan Öte 19.Bölüm Özeti – 22 Haziran Perşembe

candan-ote-19

Manvi YOLDA KALDI!

Candan Öte 19. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 19. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 19. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 19.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 19.bölümde neler olacak? Candan Öte 19. bölüm özetinde Virat ve Manvi’nin eğlencesi tüm ailenin arasına kara kedi soktu! Candan Öte 18. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 19

Hint Dizi Özetleri Son bölümde herkes birbirine kırgındı. Viren’in Swamini ile arasında olan dargılıktan dolayı yüzü hiç gülmüyordur. Virat’ın tavsiyesiyle Manvi, Swamini’nin yanına giderek onunla içten bir konuşma yaparak özür diler.

Viren mutfakta kendisine kahve yaparken Swamini gelir. Viren kahveyi eline dökünce Swamini endişelenir. Hemen Viren’e yardıma koşar. Bu vesileyle barışmış olurlar.

Jevika onların barışmasının verdiği rahatlıkla Manvi’nin yanına gider. O da kız kardeşiyle barışır. Viren Manvi’ye bilgisayar hediye ederek kız kardeşiyle görüntülü konuşma yapabileceğini söyler.

Candan Öte 19. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 22 Haziran Perşembe

Virat, Manvi’yi tren istasyonuna bırakmak için yola çıkarlar. Manvi treni kaçırır. Uçuşlarda sis nedeniyle iptal edilmiştir. Virat arabasıyla Manvi’yi evine götürecektir.

Viren, Jevika’ya sürpriz yaparak ona balayı biletlerini uzatır. Balayına çıkmak için halası ve büyükbabasına söylemeleri gereklidir. İkili yanlarına konuşmaya gidince Virat’ın neden geciktiğini konuşmaya başlarlar. Viren ve Jevika konuşmak için uygun zaman olmadığını düşünüp odalarına geçer.

Virat’ın arabası da bozulur. Hint dizilerinde şu ana kadar yolda kalmayan bir araç daha göremedik. Virat, Manvi’yi otobüse bindirir. Manvi hem cüzdanını hem de telefonunu Virat’ın arabasında unuttuğunu fark eder. Görevli Manvi’yi yolda indirir. Virat, Manvi’nin eşyalarını fark ettiğinde otobüse doğru yol alır. Otobüsü bulduğunda ise Manvi’nin yolda indirildiğini öğrenince sinirlenir. Manvi ile Virat neyseki karşılaşır ve Manvi koşup Virat’ın boynuna atlar.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.