Candan Öte 18.Bölüm Özeti – 21 Haziran Çarşamba

Manvi ve Jevika’nın Arası Açıldı!

Candan Öte 18. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 18. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 18. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 18.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 18.bölümde neler olacak? Candan Öte 18. bölüm özetinde Virat ve Manvi’nin eğlencesi tüm ailenin arasına kara kedi soktu! Candan Öte 18. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 18

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Virat ve Manvi farklı bir partide eğlenirken Jevika ve Viren gergindi. Jevika, Viren’den Manvi’yi bir an önce bulup getirmesini ister. Çünkü Virat ve Manvi’nin yokluğu öğrenilirse bu evde büyük bir sorun haline gelecektir. Jevika kardeşinin azar işitmesini istemez.

Manvi ve Virat sergiledikleri dansla kupayı kazanırlar. Virman çift olarak lanse edilir. Manvi duymamazlıktan gelir. Virat artık gitmeleri gerektiğini söylerken bazıserseriler Manvi’ye musallat olur. Virat hepsini döverken karakolluk olurlar. Virat, Viren’i arayarak acil gelmesini ister. Karakol meselesini öğrenen Jevika bir kez daha gerilmiştir. Swamini ise gergin suratları hisseder.

Viren kimseye çaktırmadan Virat ve Manvi’yi eve getirir. Buna rağmen Jevika’nın yüzü gülmez. Yeni yıla dakikalar kalır. Virat, Viren’e sarılırken Viren hayal kırıklığı içerisindedir.

Kardeşler odada hesaplaşma yaparken kapıda Swamini onları duyar. Viren kapıda halasıyla karşılaşınca şoke olur. Şimdi hala Viren’e, Viren Jevika’ya, Jevika Manvi’ye triplidir. Jevika kardeşine sırt çevirir. Manvi üzülü ağlar. Kahvaltı masasında da Swamini’nin tavırları dikkat çekicidir. Viren halasına yiecek uzatırken kadın kalkıp masadan gider.

Manvi yine meseleyi kendi halletmeye çalışırken Swamini aile işlerine karışmamasını ister. Jevika birkez daha mahcup olur. Manvi’nin eve dönmesi istenir. Jevika bu kararı kardeşine açıklarken kötü hisseder.

Candan Öte 18. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 21 Haziran Çarşamba

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!