Candan Öte 17.Bölüm Özeti – 20 Haziran Salı

candan öte

Virat ve Manvi Gecelere Akıyor!

Candan Öte 17. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Haziran Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 17.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 17.bölümde neler olacak? Candan Öte 17. bölüm özetinde Viren, Jevika’yı çok mutlu edecek doğum günü sürprizini hazırlar. Candan Öte 17. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 17

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisindeJevika kardeşi, Manvi’ye evde daha dikkatli olması konusudna uyarıda bulunur. Jevika iki tarafı da idare etmek zorunda kalır. Manvi mutfağa girip jalebi hazırlar. Yemek masasına geldiğinde ise birkaç dakika gecikmiştir. Büyükbaba hemen Manvi’yi azarlamaktan geri durmaz. Bir seferlik onu affeder.

Manvi daha sonra çay servisi yapmak isterken Swamini onu hizmetçilerin işini yapmakla suçlar. Manvi büyükbabanın Chacca’yı azarlarken bulur ve rahatsız olur. Manvi, Jeevika’ya duyduklarını anlatır. Jevika kız kardeşine bu meseleden uzak durmasını söyler.

Yeni yıl yaklaşıyordur ve Manvi bu anları ablasıyla geçiremeyeceği için oldukça üzgündür. Virat, büyükanneyi arayarak birkaç gün daha Manvi’nin kalması için ısrar eder. Büyükanne ısrar karşısında olumsuz cevap veremez.

Manvi bu habere çok sevinirken Swamini parti için mekanların dolu olduğunu görür. Manvi’nin fikriyle evde parti düzenlemeye karar verirler. Swamini klasik müzik ayarlar. Bu Manvi ve Virat için sıkıcı gelir. İkili evdeki partiden kaçıp dışarıdaki partilere akmaya karar verir. Viren de onlara katılacakken misafirlerle ilgilenmek zorunda kalır. Virman el ele tutuşarak evden gizlice çıkıp gider.

Jevika ise bu duruma sinirlenir. Swamini Virat’ı çağırıp duruyordur. Jevika Virat’ın Manvi yüzünden azar işiteteceğini düşünür ve Manvi’nin bu kez hatalı olduğunu söyler. Viren ise Virat’ın da isteyerek gittiğini açıklar.

Jevika ve Viren gerginken VirMan bu durumun keyfini çıkarıyordur. İkili atışa atışa yolda ilerler. Bir kafe bulduklarında şarkı söyleyip dans ederler. Virat şarkı söylememek konusunda nettir.

Candan Öte 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 20 Haziran Salı

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.