Candan Öte 17.Bölüm Özeti – 20 Haziran Salı

candan öte

Virat ve Manvi Gecelere Akıyor!

Candan Öte 17. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 17. bölümü Kanal 7 ekranlarında 20 Haziran Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 17. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 17.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 17.bölümde neler olacak? Candan Öte 17. bölüm özetinde Viren, Jevika’yı çok mutlu edecek doğum günü sürprizini hazırlar. Candan Öte 17. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 17

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisindeJevika kardeşi, Manvi’ye evde daha dikkatli olması konusudna uyarıda bulunur. Jevika iki tarafı da idare etmek zorunda kalır. Manvi mutfağa girip jalebi hazırlar. Yemek masasına geldiğinde ise birkaç dakika gecikmiştir. Büyükbaba hemen Manvi’yi azarlamaktan geri durmaz. Bir seferlik onu affeder.

Manvi daha sonra çay servisi yapmak isterken Swamini onu hizmetçilerin işini yapmakla suçlar. Manvi büyükbabanın Chacca’yı azarlarken bulur ve rahatsız olur. Manvi, Jeevika’ya duyduklarını anlatır. Jevika kız kardeşine bu meseleden uzak durmasını söyler.

Yeni yıl yaklaşıyordur ve Manvi bu anları ablasıyla geçiremeyeceği için oldukça üzgündür. Virat, büyükanneyi arayarak birkaç gün daha Manvi’nin kalması için ısrar eder. Büyükanne ısrar karşısında olumsuz cevap veremez.

Manvi bu habere çok sevinirken Swamini parti için mekanların dolu olduğunu görür. Manvi’nin fikriyle evde parti düzenlemeye karar verirler. Swamini klasik müzik ayarlar. Bu Manvi ve Virat için sıkıcı gelir. İkili evdeki partiden kaçıp dışarıdaki partilere akmaya karar verir. Viren de onlara katılacakken misafirlerle ilgilenmek zorunda kalır. Virman el ele tutuşarak evden gizlice çıkıp gider.

Jevika ise bu duruma sinirlenir. Swamini Virat’ı çağırıp duruyordur. Jevika Virat’ın Manvi yüzünden azar işiteteceğini düşünür ve Manvi’nin bu kez hatalı olduğunu söyler. Viren ise Virat’ın da isteyerek gittiğini açıklar.

Jevika ve Viren gerginken VirMan bu durumun keyfini çıkarıyordur. İkili atışa atışa yolda ilerler. Bir kafe bulduklarında şarkı söyleyip dans ederler. Virat şarkı söylememek konusunda nettir.

Candan Öte 17. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 20 Haziran Salı

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…