Benimle Kal 35.Bölüm Özeti – 23 Haziran Cuma

benimle-kal-35

Purvi Herkesin İçinde Virender’e Aşkını İlan Etti!

Benimle Kal 35. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 35. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Haziran Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 35.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 35.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 35.bölümde neler olacak? Benimle Kal 35. bölüm özetinde Purvi, Virender’in merdivenlerden düşmesiyle kendini kaybeder ve onu çok sevdiğini haykırır. Benimle Kal 35. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 35

Hint Dizi Özetleri Son bölümde Purvi, Vipul’la evlenmek istediğini söyleyerek herkeste şaşkınlık yaratmıştı. Bunlardan biri de Vipul’dur. Önce reddetmiş şimdi ise teklifini kabul ederek kendisini onurlandırmış. Purvi de Vipul’u sevdiğini itiraf eder. İlk aşkın unutulmadığını hatırlatır. Böylece Purvi, Vipul’un duygularıyla oynamaya başlamıştır.

Virender de Purvi ve Vipul’un konuşmalarını duyar. Purvi’nin aşk itirafı onu epey sinirlendirmiştir. Purvi açıklama yapmak istemez. Virender’in onu hayatından çıkarması için bunun gerekli olduğunu düşünür.

Vipul ve Purvi’nin haldi törenleri başlar. Bu sefer plan yapan Virender olur. Purvi’nin ailesini çağırmıştır. Purvi’nin paragöz babası Virender’den aldığı para karşılığında töreni durdurarak içeri girer. Virender hemen aileyi odaya yerleştirirken tören yarım kalır.

Purvi gizli konuşmalardan babasının para karşılığında bunu yaptığını öğrenir ve sinirlenir. Purvi, Virender’e meydan okur. Bunun karşılığında Purvi babasını evden attırır. Gizlice Vipul’a haldisini sürer. Virender ise bu duruma öfkelenir. Purvi’nin karşısına geçip nasıl bu töreni gerçekleştirdiğine anlam veremez.

Evlilik süreci hızlanmıştır. Törenlerin biri bitiyor bir diğeri başlıyordur. Virender kendisini alkole verir. Virender merdivenlerden inerken yere yuvarlanır. Purvi ona koşarken camlar devrilir ve ayağına batan camları önemsemeden Virender’e koşar. Bu durum herkesin dikkatini çeker. Purvi, Virender’e gözlerini açmasını söylerken sevgisini de itiraf eder. Hem Sakşi hem de Vipul şok olur. Vipul hızlıca oradan uzaklaşmaya başlar. Sakşi yanına gidip sakinleştirir. Bu iki gurursuz aşkları için savaşmaya karar verir.

Sakşi, Purvi’nin yanına gidip bu yaptığının hiç hoş olmadığını açıklar. İnsanların içinde kocasına aşkını itiraf ederek kendisini yerdiğini ima eder. Vipul’un da bu duruma oldukça üzüldüğünün altını çizer.

Benimle Kal 35. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 23 Haziran Cuma

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 8.Bölüm Özeti – 26 Haziran Çarşamba
  Evlat 8. Bölüm Full İzle. Evlat 8. bölümde neler olacak? Evlat 8.bölüm özetinde Muskan’ın oyunları bitmez. Moni’ye gıcık olan Muskan ona karşı hain planlar yaratır. Evlat 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 7.Bölüm Özeti – 25 Haziran Salı
  Evlat 7. Bölüm Full İzle. Evlat 7. bölümde neler olacak? Evlat 7.bölüm özetinde Muskan’ın yaptıkları Adnan’ın evden ayrılma olayını hızlandırır. Evlat 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.