Benimle Kal 35.Bölüm Özeti – 23 Haziran Cuma

benimle-kal-35

Purvi Herkesin İçinde Virender’e Aşkını İlan Etti!

Benimle Kal 35. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 35. bölümü Kanal 7 ekranlarında 23 Haziran Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 35.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 35.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 35.bölümde neler olacak? Benimle Kal 35. bölüm özetinde Purvi, Virender’in merdivenlerden düşmesiyle kendini kaybeder ve onu çok sevdiğini haykırır. Benimle Kal 35. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 35

Hint Dizi Özetleri Son bölümde Purvi, Vipul’la evlenmek istediğini söyleyerek herkeste şaşkınlık yaratmıştı. Bunlardan biri de Vipul’dur. Önce reddetmiş şimdi ise teklifini kabul ederek kendisini onurlandırmış. Purvi de Vipul’u sevdiğini itiraf eder. İlk aşkın unutulmadığını hatırlatır. Böylece Purvi, Vipul’un duygularıyla oynamaya başlamıştır.

Virender de Purvi ve Vipul’un konuşmalarını duyar. Purvi’nin aşk itirafı onu epey sinirlendirmiştir. Purvi açıklama yapmak istemez. Virender’in onu hayatından çıkarması için bunun gerekli olduğunu düşünür.

Vipul ve Purvi’nin haldi törenleri başlar. Bu sefer plan yapan Virender olur. Purvi’nin ailesini çağırmıştır. Purvi’nin paragöz babası Virender’den aldığı para karşılığında töreni durdurarak içeri girer. Virender hemen aileyi odaya yerleştirirken tören yarım kalır.

Purvi gizli konuşmalardan babasının para karşılığında bunu yaptığını öğrenir ve sinirlenir. Purvi, Virender’e meydan okur. Bunun karşılığında Purvi babasını evden attırır. Gizlice Vipul’a haldisini sürer. Virender ise bu duruma öfkelenir. Purvi’nin karşısına geçip nasıl bu töreni gerçekleştirdiğine anlam veremez.

Evlilik süreci hızlanmıştır. Törenlerin biri bitiyor bir diğeri başlıyordur. Virender kendisini alkole verir. Virender merdivenlerden inerken yere yuvarlanır. Purvi ona koşarken camlar devrilir ve ayağına batan camları önemsemeden Virender’e koşar. Bu durum herkesin dikkatini çeker. Purvi, Virender’e gözlerini açmasını söylerken sevgisini de itiraf eder. Hem Sakşi hem de Vipul şok olur. Vipul hızlıca oradan uzaklaşmaya başlar. Sakşi yanına gidip sakinleştirir. Bu iki gurursuz aşkları için savaşmaya karar verir.

Sakşi, Purvi’nin yanına gidip bu yaptığının hiç hoş olmadığını açıklar. İnsanların içinde kocasına aşkını itiraf ederek kendisini yerdiğini ima eder. Vipul’un da bu duruma oldukça üzüldüğünün altını çizer.

Benimle Kal 35. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 23 Haziran Cuma

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.