Candan Öte 16.Bölüm Özeti – 19 Haziran Pazartesi

Jevika’ya Doğum Günü Sürprizi!

Candan Öte 16. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 16. bölümü Kanal 7 ekranlarında 19 Haziran Pazartesi günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 16.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 16.bölümde neler olacak? Candan Öte 16. bölüm özetinde Viren, Jevika’yı çok mutlu edecek doğum günü sürprizini hazırlar. Candan Öte 16. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 16

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Viren ve Jevika arabalarının bozulması sonucunda bir kulübede mahsur kalmıştı. Aynı zamanda ikilinin peşinde tetikçi vardır. Manvi de ablasının yolda kaldığını öğrenince endişelenir ve Virat’ı sıkıştırmaya başlar.

Virat ikiliyi bulduğunda tetikçi tetiği çekemez ve hayal kırıklığına uğrar. Virat ikiliyi alıp döndüğünde Viren telefonun olmadığını fark ediyor. Viren telefonu aramaya başladığında arabada duran Jevika ve Virat silah sesini duyar. Jevika korkmaya başlarken Virat kardeşini aramaya gider. Virat ve Viren endişelidir. Jevika’ya bir şey çaktırmamaya çalışırlar. Üçlü sağ salim eve döner.

Sabah olunca Manvi, Jevika’nın doğum gününü hatırlar ve hüzünlenir. Manvi, Viren’i arayarak ona ne hediye aldığını sorar. Viren utanarak evden çiçek ve pasta ayarlayıp Jevika’yı mutlu eder. Kahvaltı masasında da Jevika’nın doğum günü olduğunu öğrendiklerinde parti ayarlamaya karar verirler.

Manvi de Virat’ı ayarlayarak ona pasta tarifi vererek ablası için pasta yapmasını ister. Manvi ve Virat işbirliğiyle pasta yapılır. Jevika kız kardeşinin yaptığı bu sürpriz karşısında çok sevinir. Hem Virat’a hem de Manvi’ye teşekkür eder.

Akşam parti için konuklar gelmeye başlar ama Viren ortalıkta yoktur. Jevika endişelenmeye başlar ve Virat ile birlikte başlarına gelen olayı anlatırlar. Büyükbaba ve Swamini bu konuyu sakladıkları için kızar. Parti iptal olup konuklar giderken Viren çıkagelir. Jevika Viren’e koşar ve azarlar. Viren telefonunun şarjı bittiği için arayamadığını söyler. Jevika’ya hediyesini getirdiğini belirtir. Viren devasa bir paketle gelir. Paketin içinden Manvi çıkar. Jevika bu hediyeye çok sevinirken Swamini’nin suratı düşer.

Manvi’nin her hareketini Swamini’ye batacaktır. Manvi konuşurken Swamini sürekli gözlerini devirir. Virat, Manvi’ye telefonda yeterince sesini duyduğunu gelmesiine gerek olmadığını söyleyerek şakalaşır.

Viren’in bu sürprizi çok beğenilirken Virat geçmişe döner ve kutunun içinden kendisi çıkıp Maya’ya evlenme teklifi ettiği günleri anımsar.

Manvi’nin evde sipariş üzerine yemek yapılmasını tuhaf karşılar. Ayrıca Jevika’nın geçen sene ki doğum gününde pastayı yüzüne buladığını anlattığında Swamini hiç hoşlaşmaz. Viren ise Jevika’nın mutlu olmasından dolayı çok iyi hissediyordur.

Candan Öte 16. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 19 Haziran Pazartesi

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • O que acontecerá no episódio 41 de Kızılcık Şerbeti?
  Hello lovers of “Kızılcık Şerbeti.” What surprise awaits Doğa as she prepares to confront Fatih in the nature hotel room? Nilay and Mustafa are about to stir up trouble once again! Is Ömer experiencing a hallucination? What will happen in Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti”? Here are the events that will take place in Episode 41! In Episode 41 of “Kızılcık Şerbeti,” Kıvılcım, who sees Ömer with his female friend, is deeply affected by this situation. Ömer is searching for answers to the questions in his mind and confiding in his brother.
 • Kızılcık Şerbeti 41.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Doğa otel odasında Fatih’i basmaya hazırlanırken karşılaşacağı sürpriz ne? Nilay ve Mustafa yine ortalığı karıştıracak! Ömer halüsinasyon mu görüyor? Kızılcık Şerbeti 41.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 41.bölümde yaşanacaklar!
 • Redemption 219th Episode Trailer -November 30th Thursday
  Hello Redemption fans! While Orhun and Hira are preparing for their wedding in Esaret, suddenly things took a turn for the worse. Cihangir and Neva cast a dark cloud over this family! While Afife tries to handle things in her own way, she ends up causing a lot of trouble for her son! Let’s see what awaits us in Episode 219 of Esaret. Feel free to share your thoughts and predictions for the upcoming episode in the comments…
 • Esaret 219. Bölüm Fragmanı – Esaret 30 Kasım Perşembe
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 219.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Yeşilçam’ın Güldüren Yüzü Adile Naşit’in Hayatı Film Oluyor!
  Yeşilçam’ın güldüren yüzü Adile Naşit’in hayatı, Gani Müjde’nin senaryosuyla “Adile” adlı filmle sinemaseverlerle buluşuyor. Hem güldürüp hem de duygusal anlara dokunacak olan bu yapım, Naşit’in hayatındaki zorlu dönemlere de ışık tutacak. Projede, henüz belli olmayan başrol oyuncusuyla birlikte Adile Naşit’in renkli dünyası detaylı bir şekilde işlenecek. Sevilen oyuncunun hayatını konu alan bu film, Ocak sonunda çekimlere başlamaya hazırlanıyor. Sinema dünyasının merakla beklediği bu yapıma dair tüm gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.