Benimle Kal 34.Bölüm Özeti – 22 Haziran Perşembe

Purvi ve Vipul EVLENECEK!

Benimle Kal 34. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 34. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 34.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 34.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 34.bölümde neler olacak? Benimle Kal 34. bölüm özetinde Purvi, Sakşi’yi mutlu etmek uğruna Vipul’la evlenmeyi kabul ediyor. Benimle Kal 34. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 34

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal dizisi akıl tutulması yaşatmaya devam ediyor. Son bölümde Vipul’un Purvi’nin karşısına çıkması şaşkınlık yaratmıştı. Virender ise Purvi’nin hala Vipul’u sevip sevmediğini merak ediyordur. Purvi, Virender’e ondan başkasını sevemeyeceğini söyler.

Sakşi ise Vipul’u elinden kaçırmak istemiyordur. Bu yüzden Vipul’un yakasına yapışır. Purvi ise Vipul’un bir an önce gitmesi taraftarıdır. Vipul evden ayrılmak üzereyken eve Bay Gupta gelir. Virender, Gupta’ya yöneticinin ne zaman geleceğini sorduğunda o kişinin Vipul olduğu ortaya çıkar. Sakşi bu habere çok sevinir. Vipul eve yerleşir.

Sakşi her fırsatta Purvi ve Vipul’u bir araya getirmeye çalışıyordur. Virender ise ikili yan yana gelmesin diye sürekli Vipul’a iş verir.

Sakşi, Vipul’a Purvi ile ilgili tüm gerçeği anlatır. Vipul gaza gelip Purvi’ye evlenme teklifi eder. Purvi ise onu net bir biçimde reddeder.

Bu arada Virender ve Purvi sürekli gizli saklı bululmaya devam eder. Hem ayrı durmak için anlaşma yaparlar hem de Sakşi’nin arkasından iş çevirirler. Virender de Sakşi’ye Purvi’yle arasında bir şey olmadığını ima edip durur. Burada aslında Sakşi’ye haksızlık yapılmaya başlamıştır.

Benimle Kal 34. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 22 Haziran Perşembe

Sakşi de ayrı bir tuhaftır. Virender ve Purvi’yi baş başa birlikte sarılırken bulur. Buna rağmen Virender’i yanlış anladığını düşünür. Gerçekten akıl tutulması yaşanıyor.

Vipul kendisine yeni bir ev tutmuş evden ayrılacakken Virender ona engel olur. Böylece Sakşi’nin güvenini kazanmayı başarır. Sakşi, Vipul ve Purvi’yi pazara yollar. Arabanın yakıtını da yarıya indirir ki yolda kalsınlar. Demekki yakıt göstergesi denen bir olayları yok 😒😂

Vipul ve Purvi yolda kalınca şiddetli fırtına da başlar. İkili arabada oturup yağmurun dinmesini ve yardımı beklemek yerine ormana dalıp sırılsıklam ıslanmayı tercih ederler. Eve de varamadan bir kulübe bulurlar. Bunların kulübelerinde sürekli yanacak odun ve kibrit bulunuyor. Bu sefer bir adım daha ileri gidiyorlar ve Vipul yemek bile yapıyor. İkili uyuya kalıyor.

Sakşi ise fırtnanın şiddetini arttırmasıyla endişeye kapılıyor. Hemen Virender’e haber verip durumu açıklıyor. Virender tüm gece Purvi’sini arıyor. Sabahta bir kulübede ikiliyi buluyor. İşin ilginç yanı Sakşi ve Anjali de birden kulübede bitiyor. İkiliyi beraber uyuyor görünce kızılca kıyamet kopuyor. Sakşi ise çıldıran Virender karşısında şaşkın… Sakşi evi terk edeceğini söylerken Virender bu sefer küçük dilini yutuyor. Sakşi aynısözleri Purvi’ye de söyleyince Purvi yelkenleri suya indirip Vipul’la evlenmeyi kabul ediyor. Eee bu da Virender’i şoka sokuyor.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.