Candan Öte 14.Bölüm Özeti – 15 Haziran Perşembe

Jevika Tatlıya Tuz Kattı! Viren Hepsini Yedi…

Candan Öte 14. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 14.bölümde neler olacak? Candan Öte 14. bölüm özetinde Jevika evlendiği sabahın ilk ritüelinde başarısız olur. Yaptığı sütlaca tuz atmıştır. Candan Öte 14. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 14

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde son bölüm Jevika ve Viren evliliği gerçekleşmişti. Jeika’nın ailesi hüzünle evlerine dönerken diğer tarafta ise mutluluk hakimdi. Viren ofisten aldığı acil telefonla işe gider. Jevika’nın tepki vereceğinden endişe eden Viren, Jevika’nın desteğini görür.

Viren’in yokluğunda Jevika’nın yanına Virat gelir. Tıpkı Manvi’nin erkek versiyonu gibidir. Jevika bu evde Manvi’nin yokluğunu hissetmeyecektir.

Viren evine döndüğünde Jevika’yı uyuyor bulur. Sabah olduğunda ise Jevika, Viren’i uyuyor bulur. Jevika erken kalkar önce kzı kardeşini arar ardından evin kadınlarının yanına geçip sohbet eder.

Viren gözlerini açınca evin içinde Jevika’yı aramaya başlar. Jevika’yı izlerken Virat onunla dalga geçmeye başlar. Abi kardeş ikili şakalaşıp evin içinde kovalamaca oynarken Virat büyükbabasına çarpar. Çarptığı gibi de eve yıldırım düşer sanki. Herkes gerilir. Büyükbaba Virat’ı azarlamaya başlar.

Sofrada buluşan aile Jevika’nın kheerini tatmak için beklemektedir. Viren tadına bakmış ve sütlacın şekersiz olduğunu anlar. Bu yüzden bütün sütlacı önüne çekip bitirir. Bütün aile bireyleri şokta… Jevika mutfakta Viren’in sütlacını çok mu beğendiğini düşünürken ağzına aldığı lokmayla şekersiz yaptığını fark edip hüsrana uğrar.

Viren odasında mide sancısı çekerken Jevika koşup ona sarılır. Sütlacı tuzlu yaptığını anlamıştır. Jevika, Viren için ilaç bakmaya gider. Jevika’nın garipseyeceği bir durum daha yaşanır. Aile üylerinin elinde dolaşan yemek listesi vardır. Hangi yemeği istiyorlarsa sipariş ediyorlardır.

Candan Öte 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 15 Haziran Perşembe

Viren ve büyükbabası dava dosyaları hakkında konuşurken Viren’in gözü durmadan Jevika’ya kayar. Adam burada da Viren’i azarlar.

Aile üyeleri yemek masasına geçer. Viren, Jevika’nın elini tutup bırakmaz. Jevika yalvaran gözlerle Viren’e bakar. Virat yemeğe 12 dakika geç kalınca büyükbabası tarafından diskalifiye edilir. Bu evşn oldukça yorucu ve ağır kuralları vardır. Jevika tüm bunları garipser.

Dabu, Manvi’nin hastalığının üstüne gitmeye başlar. Ama Manvi her seferinde herkesi atlatır. Doktor Manan ve Chacha bu konu hakkında konuşur. Bakalım Manvi ne zaman şu hastanenin yolunu tutacak!

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday
  Watch Kan Çiçekleri 195th Episode Trailer – November 27 Monday hello Kan Çiçekleri lovers… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha learn that Dilan is her daughter? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Kan Çiçekleri 195th episode? You can express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 195. Bölüm Fragmanı İzle – 27 Kasım Pazartesi Dilan’ın Bilekliği Sabiha’da!
 • Watch the Trailer of Kan Çiçekleri Episode 194 – November 24th, Friday
  Hello, Kan Çiçekleri fans… Baran has rolled up his sleeves to find Dilan’s real family. In the upcoming episodes, there will be scenes of Dilan’s family search! Sabiha will continue to yearn for her lost child! Will Dilan be the first to learn that Sabiha is her mother, or will Sabiha find out that Dilan is her daughter first? These scenes seem to be quite exciting. What will happen in Episode 194 of Kan Çiçekleri? Feel free to express your thoughts with your comments.
 • Vazgeçemem 19.Bölüm Özeti (Final) – 27 Kasım Pazartesi
  Vazgeçemem 19 final bölümde neler olacak? Vazgeçemem final bölümünde Nimra intihar ediyor. Şazip kendisini İsra’ya affettirmeye çalışır. Vazgeçemem 19. bölüm özeti devam ediyor.
 • Kan Çiçekleri 194. Bölüm Fragmanı İzle – 24 Kasım Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran, Dilan’ın gerçek ailesini bulmak için kolları sıvadı. Önümüzdeki bölümlerde Dilan’ın ailesinin arayış sahneleri olacak! Sabiha evlat hasreti çekmeye devam edecek! Sabiha’nın annesi olduğunu ilk Dilan mı öğrenecek yoksa Sabiha Dilan’ın kızı olduğunu mu öğrenecek? Bu sahneler epey heyecanlı olacağa benziyor. Kan Çiçekleri 194.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…