Candan Öte 14.Bölüm Özeti – 15 Haziran Perşembe

Jevika Tatlıya Tuz Kattı! Viren Hepsini Yedi…

Candan Öte 14. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 14.bölümde neler olacak? Candan Öte 14. bölüm özetinde Jevika evlendiği sabahın ilk ritüelinde başarısız olur. Yaptığı sütlaca tuz atmıştır. Candan Öte 14. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 14

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde son bölüm Jevika ve Viren evliliği gerçekleşmişti. Jeika’nın ailesi hüzünle evlerine dönerken diğer tarafta ise mutluluk hakimdi. Viren ofisten aldığı acil telefonla işe gider. Jevika’nın tepki vereceğinden endişe eden Viren, Jevika’nın desteğini görür.

Viren’in yokluğunda Jevika’nın yanına Virat gelir. Tıpkı Manvi’nin erkek versiyonu gibidir. Jevika bu evde Manvi’nin yokluğunu hissetmeyecektir.

Viren evine döndüğünde Jevika’yı uyuyor bulur. Sabah olduğunda ise Jevika, Viren’i uyuyor bulur. Jevika erken kalkar önce kzı kardeşini arar ardından evin kadınlarının yanına geçip sohbet eder.

Viren gözlerini açınca evin içinde Jevika’yı aramaya başlar. Jevika’yı izlerken Virat onunla dalga geçmeye başlar. Abi kardeş ikili şakalaşıp evin içinde kovalamaca oynarken Virat büyükbabasına çarpar. Çarptığı gibi de eve yıldırım düşer sanki. Herkes gerilir. Büyükbaba Virat’ı azarlamaya başlar.

Sofrada buluşan aile Jevika’nın kheerini tatmak için beklemektedir. Viren tadına bakmış ve sütlacın şekersiz olduğunu anlar. Bu yüzden bütün sütlacı önüne çekip bitirir. Bütün aile bireyleri şokta… Jevika mutfakta Viren’in sütlacını çok mu beğendiğini düşünürken ağzına aldığı lokmayla şekersiz yaptığını fark edip hüsrana uğrar.

Viren odasında mide sancısı çekerken Jevika koşup ona sarılır. Sütlacı tuzlu yaptığını anlamıştır. Jevika, Viren için ilaç bakmaya gider. Jevika’nın garipseyeceği bir durum daha yaşanır. Aile üylerinin elinde dolaşan yemek listesi vardır. Hangi yemeği istiyorlarsa sipariş ediyorlardır.

Candan Öte 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 15 Haziran Perşembe

Viren ve büyükbabası dava dosyaları hakkında konuşurken Viren’in gözü durmadan Jevika’ya kayar. Adam burada da Viren’i azarlar.

Aile üyeleri yemek masasına geçer. Viren, Jevika’nın elini tutup bırakmaz. Jevika yalvaran gözlerle Viren’e bakar. Virat yemeğe 12 dakika geç kalınca büyükbabası tarafından diskalifiye edilir. Bu evşn oldukça yorucu ve ağır kuralları vardır. Jevika tüm bunları garipser.

Dabu, Manvi’nin hastalığının üstüne gitmeye başlar. Ama Manvi her seferinde herkesi atlatır. Doktor Manan ve Chacha bu konu hakkında konuşur. Bakalım Manvi ne zaman şu hastanenin yolunu tutacak!

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.