Candan Öte 14.Bölüm Özeti – 15 Haziran Perşembe

Jevika Tatlıya Tuz Kattı! Viren Hepsini Yedi…

Candan Öte 14. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 14. bölümü Kanal 7 ekranlarında 15 Haziran Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 14.bölümde neler olacak? Candan Öte 14. bölüm özetinde Jevika evlendiği sabahın ilk ritüelinde başarısız olur. Yaptığı sütlaca tuz atmıştır. Candan Öte 14. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 14

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde son bölüm Jevika ve Viren evliliği gerçekleşmişti. Jeika’nın ailesi hüzünle evlerine dönerken diğer tarafta ise mutluluk hakimdi. Viren ofisten aldığı acil telefonla işe gider. Jevika’nın tepki vereceğinden endişe eden Viren, Jevika’nın desteğini görür.

Viren’in yokluğunda Jevika’nın yanına Virat gelir. Tıpkı Manvi’nin erkek versiyonu gibidir. Jevika bu evde Manvi’nin yokluğunu hissetmeyecektir.

Viren evine döndüğünde Jevika’yı uyuyor bulur. Sabah olduğunda ise Jevika, Viren’i uyuyor bulur. Jevika erken kalkar önce kzı kardeşini arar ardından evin kadınlarının yanına geçip sohbet eder.

Viren gözlerini açınca evin içinde Jevika’yı aramaya başlar. Jevika’yı izlerken Virat onunla dalga geçmeye başlar. Abi kardeş ikili şakalaşıp evin içinde kovalamaca oynarken Virat büyükbabasına çarpar. Çarptığı gibi de eve yıldırım düşer sanki. Herkes gerilir. Büyükbaba Virat’ı azarlamaya başlar.

Sofrada buluşan aile Jevika’nın kheerini tatmak için beklemektedir. Viren tadına bakmış ve sütlacın şekersiz olduğunu anlar. Bu yüzden bütün sütlacı önüne çekip bitirir. Bütün aile bireyleri şokta… Jevika mutfakta Viren’in sütlacını çok mu beğendiğini düşünürken ağzına aldığı lokmayla şekersiz yaptığını fark edip hüsrana uğrar.

Viren odasında mide sancısı çekerken Jevika koşup ona sarılır. Sütlacı tuzlu yaptığını anlamıştır. Jevika, Viren için ilaç bakmaya gider. Jevika’nın garipseyeceği bir durum daha yaşanır. Aile üylerinin elinde dolaşan yemek listesi vardır. Hangi yemeği istiyorlarsa sipariş ediyorlardır.

Candan Öte 14. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 15 Haziran Perşembe

Viren ve büyükbabası dava dosyaları hakkında konuşurken Viren’in gözü durmadan Jevika’ya kayar. Adam burada da Viren’i azarlar.

Aile üyeleri yemek masasına geçer. Viren, Jevika’nın elini tutup bırakmaz. Jevika yalvaran gözlerle Viren’e bakar. Virat yemeğe 12 dakika geç kalınca büyükbabası tarafından diskalifiye edilir. Bu evşn oldukça yorucu ve ağır kuralları vardır. Jevika tüm bunları garipser.

Dabu, Manvi’nin hastalığının üstüne gitmeye başlar. Ama Manvi her seferinde herkesi atlatır. Doktor Manan ve Chacha bu konu hakkında konuşur. Bakalım Manvi ne zaman şu hastanenin yolunu tutacak!

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 13.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 13. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 13. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 13.bölüm özetinde Savi, Vedika’yı dinleyip Nityam’la kalmaya karar verir. Her Halimle Sev 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 12.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 12. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 12. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 12.bölüm özetinde Savi ve Nityam evlerine gelir. Savi beklendiği gibi karşılanmaz. Aile üyeleri Vedika’ya tepkilidir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 10.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Nefes 10. Bölüm Full İzle. Nefes 10.bölümde neler olacak? Nefes 10.bölüm özetinde Kiran için yolun sonuna gelindi. Çünkü bütün yalanları ortaya çıktı. Nefes 10.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 16.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 16. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 16. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 16.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 11.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 11. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 11. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 11.bölüm özetinde Vedika oğlunun burç haritasına uygun Savi’yi kaybetmek istemiyor. Her Halimle Sev 11.bölüm özeti devam ediyor.