Can Yoldaşım 82.Bölüm Özeti – 20 Ekim Çarşamba

Can Yoldaşım 82

Sandiya’nın Bulduğu DELİL! 3 Büyük HATA!

Can Yoldaşım 81. Bölümde Suraj tüm gerçekleri Santoş’a anlatmıştı. Santoş öfkelense de diğer aile üyeleri bu konuyu tatlıya bağlamıştı. Peki 82. Bölümde bizleri neler bekliyor? Santoş yaşananlara sessiz mi kalacak? Can Yoldaşım 82.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya üzgün! Santoş’un tüm komşular önünde Sandiya’ya yaptıkları oldukça ağır şeylerdir. Sandiya gözyaşları içinde konaktan çıkar. Tanrıya yakarmaya başlar. Anne ve babasına verdiği sözü tutmanın bedelini neden ödüyordur. Polis olmayı istemesi yeni ailesinin dağılmasına sebep olacaksa hayallerinden hemen şu anda vazgeçecektir.

Sandiya’nın hemen arkasından gelen Suraj ise onu durdurur. Verdiği sözü hatırlatır. Sandiya’nın hayallerinden vazgeçmemesini ister. Santoş’u er ya da geç ikna edeceklerini söyler. Sandiya ise ailesinin bütünlüğü için hayallerinden vazgeçmekte kararlıdır.

Sandiya’nın yemini! İkili arasında yaşanan bu konuşmaya son verecek isim Santoş olur. O da ikilinin peşinden gelmiştir. Santoş Sadniya’nın elinden tutarak onu kaldırır. Her ne kadar öfkelide olsa Santoş’un duygusal bir kalbi vardır. Oğlu ve gelinini böyle görmeye daha fazla dayanamaz. Sandiya’dan son bir yemin ister. Bu yemin Santoş’un hayalleri konusunda Saandiya’ya izin verecek olmasıdır. Ancak Sandiya’nın yapacağı 3 büyük hata da her şeyi bırakıp Santoş’un istediği gibi bir gelin olacaktır.

Konakta ise Mena yine muzipliklerine devam eder.  Polis üniforması giyen Mena kendini Sandiya’nın yerine koyar. Bu kıyafetlerle oldukça iyi görünür. Vikram Santoş eve gelmeden kıyafetleri deriştirmesini ister.

Can Yoldaşım 82.Bölüm Özeti Devam Ediyor!

Santoş’un değişimi! Ertesi gün olduğunda Sandiya üniversite gitmek için hazırlanır. Santoş sırt çantalı Sandiya’yı görür. Tüm aile bildiği için bugün Sandiya’nın ilk okul günü gibi davranılır. Santoş herkesi toplayarak Sandiya’yı kutsar. Herkes şaşkınlıkla Santoş’u izler.

Bu esnada dua tepsisi yere düşer. Sandiya temizlemek için harekete geçecekken Santoş onu durdurur. Oldukça güzel ütülenmiş sarisinin kırışmamasını ister. Suraj’a Sandiya’yı okula bırakmasını söyler. Sandiya itiraz etmek istese de Santoş ona fırsat tanımadan istediklerini yaptırır.

Arun’un sözleri! Sandiya Santoş’un bu davranışlarına alınır. Ona belli etmese de gözleri dolup taşar. İkili giderken Arun yanlarına gelir. Sandiya’yı teselli ederek ondan dabretmesiin ister. Santoş küçük düştüğü için bunları yapıyor der. Er ya da geç içindeki hırsı bitince durulacaktır. Bu sözler birazda olsa Sandiya’nın içini rahatlatır.

Sandiya okulun yolunu tutar. Ancak sorunlar burada evdekilerden daha fazladır. Üniversite alanın tapınak halini alması dersleri olumsuz etkiler. Sürekli sorunlar çıkıyor ve yüksek gürültüden ders işlenmiyordur. Sandiya bu durumu okulla konuşur. Din adamı ile görüşülerek buna bir çözüm bulunmasını ister. Ancak okul yönetimi din adamlarından korkar. Olayın yanlış anlaşılması onlar için kötü sonuçlar doğurabilir.

Mena ne yapacak? Sandiya için sorunlar devam ederken konağa bir müfettiş gelir. Mena yere çöp atarken müfettişi görünce hemen çöpü alıp doğru yere atar. Müfettiş Menakşi’yi aradığını söyleyince Mena korkar ve onu tanımadığını söyler. Bu esnada bir çocuk Mena’nın yanına gelip onun ismini vererek bir paket verince Mena ifşa olur.

Müfettişe Mena’yı bulduğunu anlayınca sahtekar ilaç satıcısının dosyası için geldiğini söyler. Mena hemen ağlamaya yakarmaya başlar. Memur onu durdurur ve dolandırılanların haklarını geri alınması için geldiğini söyler. Mena bunu duyunca hemen müfettişten kendisini ilk sıraya yazmasını ister. Ancak Mena için büyük bir sorun vardır. Polis farkındalık yaratmak için dolandırılanların resimlerini gazetede yayınlayacaktır. Mena’nın buna bir çözüm bulması gereklidir.

Can Yoldaşım 82.Bölüm Özeti – 20 Ekim Çarşamba Günü Neler Olacak?

Sandiya delil buluyor! Diğer tarafta Sandiya’nın polislik içgüdüleri onu yine farklı ipuçları bulmaya iter. Suraj’ın kıyafetlerini temizleyen Sandiya küçük bir boncuk bulur. Eline aldığı boncuğu inceleyen Sandiya okulda yapılan kazı esnasında Suraj’ın cebine bunu fırlamış olabileceğini düşünür. Peki kazı alnında toprağın altında bu boncuğun ne işi vardır.

Sandiya boncuğun akıbetini düşünürken Babaji yani mabette mucize gerçekleştiren din adamının fotoğraflarında da aynı boncuklardan görür. Babaji’nin elindeki tespihi saymaya başlayan Sandiya bir boncuğun eksik olduğunu fark eder.

Sandiya’nın ilk hatası! Sandiya bunu düşünürken Santoş, Mena ve Sandiya’yı yanına alarak tapınağa gider. Din adamları için yaptıkları yemekleri onlara vereceklerdir. Sandiya tapınağa girer girmez burada yapılanı yanlış bulur. Fakir çocuklar ortalıkta aç aç dolanırken din adamları besleniyordur.

Sandiya bu duruma itiraz eder. Din adamlarının değil çocukların beslenmesini ister. Bu durumu fırsat bilen Mena, Sandiya’yı büyüklerinin sözünü dinlememek ve ona karşı çıkmakla suçlar. Bunun büyük bir hata olduğunu söyler. Santoş’ta onunla aynı fikirde olunca Mena oldukça mutlu olur. Sandiya ise bu duruma karşı bir şey yapamaz.

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir