Gönül Dağı 36.Bölümde Neler Olacak?

Gönül dağı trt

Gönül Dağı Dizisinden Dilek Ayrılacak mı?

Trt 1 ‘in en sevilen dizilerinden olan Gönül Dağı her hafta olduğu gibi bu hafta da neler olacağı merak ediliyor? Sezonun başından beri Dilek’in diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Son bölümde yaşanan Halime Dilek kavgasında Taner büyük bir şok yaşamıştı. Dilek Taner’e yüzüğünü geri vermişti. İzleyiciler yoksa Dilek, Gönül Dağı dizisinden ayrılacak mı sorusunun cevabını aramaya başladı. Gönül Dağı’nın yeni bölümünde neler olacak?

Gönül Dağı 36.bölümde Dilek ve Taner bir yol ayrımında. Dilek Taner’e ilişkileri hakkında düşüneceğini söyler. Dilek annesiyle çıkacağı yolculukta bir karar aşamasında olacak.

Veysel ise iki gün gülmesinin ıstırabını yaşayacak. Muammer yine durmuyor. Veysel’in kalbini bir kez daha kırıyor. Üstelik hem misafir Doktor Kenan hem de eşinin yanında. Böylece Kenan’ın aile içindeki gerilimlere bizzat yakından şahit olacak. Belki de bu Kenan ve Veysel’in samimiyetini arttıracak.

Ramazan’ın durumlar ise bir hayli karışık. Anne ve babası onu evlendirmek için kız arayışına girmiş durumda. Ramazan Asuman’dan kaçtıkça yine onun yanında bittiğinin farkında değil.

Ciritçi Abdullah bu kez de torunu Taner ile ders veren bir konuşma yapacak. Aslında bu konuşmadan sadece Taner değil, izleyici de nasiplenecek.

Gönül Dağı 35.Bölümde Neler Olmuştu?

 Bebeklerini kucaklarına alan Cemile ve Veysel’i ebeveynliğe alışma sürecindeki heyecanına ortak olduk. Halime’nin herkesin  içinde kendisine “Elif” demesi, Dilek için bardağı taşıran son damla olmuştu. Bir de üstüne yaşananları Gülsüm’ün de öğrenmesi, ilişkideki gerilimi iyice büyütür.

Remziye Teyze’nin ölüm haberiyle kolları sıvayan Ramazan’ın, tabutu düşürmesiyle işler iyice karışır. Remziye Teyze’nin cenazesi, amcaoğullarını nasıl bir maceraya sürükleyecek? Bu maceranın sonunda Ramazan’ı bekleyen sürpriz ne?”

Gönül Dağı Dizisinin Konusu Ne?

Bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtıyor.

GÖNÜL DAĞI YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Gönül Dağı 36. Yeni bölümü 16 Ekim Cumartesi günü, 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Gönül Dağı dizisi Oyuncuları

Yönetmen: Yahya Samancı

Senarist: Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit

Oyuncu Kadrosu: 

Gülsim Ali İlhan – Dilek

Berk Atan – Taner

Cihat Süvarioğlu – Ramazan

Yavuz Sepetçi – Ciritçi Abdullah

Ege Aydan – Münir

Semih Ertürk – Veysel

 Ecem Özkaya – Zahide

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın