Can Yoldaşım 300.Bölüm Özeti – 26 Mayıs Perşembe

Can Yoldaşım 300

Sandiya’nın Eli Yaralandı! Tatlıları YAPAMAYACAK!

Can Yoldaşım 300. bölüm özetinde Sandiya ile Suraj arasında ipler gerilmişti. Suraj Sandiya’nın polislikten istifa ettiğini öğrenmiş ve ona karşı çıkmıştı. Suraj işi epey ileri götürerek tatlıcı dükkanını satmaya karar vermişti. Tüm kabak ise Santoş’a patlamış ve ondan dükkanın akıbeti için karar vermesi istenmişti. Peki 301. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 300.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş’un kararı! Aile ve herkes Sandiya’nın karar vermesini ister. Bu konağın en büyüğü olarak en doğru kararı Santoş’un vereceğine inanç tamdır. Hem Snadiya hem de Suraj bu konuda ortak karara varırlar. Santoş ne derse o olacaktır. Santoş için bu zorlu bir karardır. Çünkü bir tarafta oğlu bir tarafta da gelini vardır.

Tüm bu durumu düşünen Santoş sonunda kararını verir. Aileyi toplayarak kararını açıklar. Bu kararı vermekte çok zorlandığını ancak kesin düşüncesini açıklar. Hem oğlunun hem de gelinin hayalini göz önüne almıştı. Santoş’un kararı dükkanın satılmaması yönünde olur. Sandiya şekerciliği deneyecek ve başarılı olup olmayacağını görecektir.

Suraj’ın desteği! Tüm bu olanlardan sonra Suraj’ın bakış açısı değişir. Sandiya kendini işe verirken Suraj’da tatlı işinde Sandiya’ya rehberlik etmeye karar verir. Suraj’ın eğitimi ise oldukça güzeldir. Suraj tek tek yapılacakları anlatır. Sandiya’nın mesleği ile de ilişkilendirir. İki farklı ceza alan suçluları örnek verir. Onların hapis süreleri nasıl farklıysa yemeklerin de farklı der.

Can Yoldaşım 300.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya Suraj’ın yönlendirmesiyle işi kıvırıyor gibi görünse de mutfak oldukça dikkat isteyen bir yerdir. En küçük hataya yer yoktur. Nitekim Suraj’ın kıyafetinin yanması büyük bir kaos yaratır. Neyse ki yangın hızla söndürülür ve ciddi bir durum oluşmaz. Ancak Sandiya bu olayla büyük panik yaşar. Bu işe son vermek ister. Suraj yine durumu toparlar. Sandiya’ya hataları değil başarıları gösterir. Küçük çocukların onun tatlılarını nasılda iştahla yediğine bak der. Sandiya Surja’ın desteğiyle tekrar toparlanır.

Beklenen gün geldi! Sandiya için eğitim tüm hızıyla devam eder. Suraj baharatlar konusunda aklı karışan Sandiya’ya oldukça güzel bir yöntemle durumu anlatır. Evdeki kişiler üzerinden öreğin Ved çok tatlı tıpkı şeker gibi. Arzo çok renkli tıpkı baharatlar gibi diyerek tek tek tüm ürünleri ve ne işe yaradıklarını açıklar. Bu öğretme tekniği oldukça başarılı olur.

Diğer tarafta rakip tatlıcı ise panik halindedir. Sandiya’nın başarılı olabileceğini düşünür. Chavi bu konuyu dert etme Sandiya başaramaz dese de rakip tatlıcı işini şansa bırakmak istemez. Bir şekilde Sandiya’yı engelleyecek bir plan yapması gerektiğini düşünür. Bu arada beklenen gün ise gelmiştir. Sandiya tapınağa giderek tatlı yapacak ve değerlendirilecektir.

Can Yoldaşım 300.Bölüm Özeti – 26 Mayıs Perşembe Günü Neler Olacak?

Sandiya yaralandı! Rakip tatlıcı planını yapar. Sandiya dükkanı kapatırken kaza yaşar. Elini yaralar. Bu durum onun canını çok ama çok acıtır. Tamda tatlı günü bu olmayacak şeydir. Tatlıcı Sandiya’nın gelemeyeceğini düşünerek sevinir. Ancak Sandiya inatçı ve hırslı biridir. Eli yaralı olsa da gelmiştir. Bu durum rakip tatlıcıyı şoke eder.

Ancak Sandiya’nın işi hiç ama hiç kolay değildir. Tek eliyle 50 porsiyon tatlı yapması gereklidir. Üstelik ona kimse yardım etmeyecektir. Rakip tatlıcı ise işi daha da zora sokmak için halkı toplar. Kötü tatlılar satan tatlıcının bu işe girmemesini ister. Görevli ise test sonrasında kararını vereceğini söyler. Sandiya yaralı eliyle tatlı yapmaya başlar. Tabi ağır şekeri kaldırmak, şerbeti hazırlamak tek elle çok zordur. Üstelik kısa sürede çok kişilik tatlı yapacaktır. Sandiya bu işle uğraşırken Suraj ve aile çok endişelidir.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın