Can Yoldaşım 299.Bölüm Özeti – 25 Mayıs Çarşamba

Can Yoldaşım 299

Suraj Tüm Gerçeği Öğrendi! Tatlıcı Dükkanı SATILACAK!

Can Yoldaşım 299. bölüm özetinde Suraj’ın itibarı yok olan dükkanını kurtarma işi Sandiya’ya düşmüştü. Sandiya bu amaçla tapınaktaki tatlı işini üstlenmişti. Ayrıca Sandiya polislikten istifa etmiş ve bu durumu Suraj’dan saklamaya karar vermişti. Peki 299. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 299.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya gerçeği saklıyor! Suraj’dan gerçekleri saklayan Sandiya dükkanın itibarını korumak için harekete geçer. Santoş ile beraber dükkanda tatlı yapım işine girişirler. Sandiya iyi bir tatlıcı olmayı öğrenmesi gereklidir. Ancak Sandiya’nın işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü Suraj şimdiden telefonla onu arayarak rahatsız etmeye başlamıştır. Sandiya polislikten istifa ettiğini saklamak için zorlanır.

Nitekim Suraj’ın yanına giden Sandiya birçok soruya maruz kalır. Neden şeker kokuyorsun? Rozetlerin nerede? Sandiya bu soruları cevaplarken bir hayli zorlanır. Ardından Suraj’ın yanından ayrılır. Sandiya dükkâna döndüğünde Santoş bu işi burada yapamayacaklarını söyler. Sandiya’yı alarak Masa’nın evine giderler. Ancak Masa’nın evinde işler pekte kolay olmaz. Sandiya yemek konusunda hiç ama hiç marifetli biri değildir.

Suraj her şeyi öğrendi! Sandiya’nın başarısız tatlıcılık girişimleri devam ederken Chavi ajanlığını sürdürür. Sandiya ve ailenin bir şeyler çevirdiğini anlar. Onları dinlerken de gerçeği öğrenir. Chavi gerçeği hemen Suraj’a yetiştirir. Suraj duydukları karşısında şoke olur. Chavi’den şakayı bırakmasını ister. Chavi ses kayıtlarını Suraj’a dinletir.

Suraj duydukları karşısında paramparça olmuştur. Sandiya kendisi yüzünden hayallerinden vazgeçmiştir. Tüm başarısını, kariyerini bir kenara bırakmıştır. Suraj bu duruma izin vermeyecektir. Sandiya ise üzgün şekilde eve geri gelir. Başarısızlığı onu gözyaşlarına boğmuştur. Sandiya, Suraj’ın yanına gittiğinde rozetini kaybettiğini fark eder. Sandiya yalanlarına devam ederken Suraj gerçeği onun yüzüne vurur. Neden yalan söylediği çıkışını yapar! Sandiya şoke olur.

Sandiya yalnız! Suraj’ın öfke patlaması tüm konağı odaya toplar. Herkes Suraj’ın ne dediğine odaklanır. Sandiya’nın görevini bıraktığını öğrenen ev halkı şoke olur. Suraj Sandiya’dan görevine dönmesini ister. Ancak Sandiya onu reddeder. Polisliği bırakma kararını düşündüğünü ve bu kararından vazgeçmeyeceğinin altını çizer. Bu duruma öfkelenen Suraj, Sandiya’nın aklının başına gelmesini ister. Bu amaçla Santoş’a yemin ettirir. Ne olursa olsun şekercilik konusunda Sandiya’ya yardım etmeyecektir.

Santoş bu kararı kabul eder. Oğlunun istediğini yapacaktır. Suraj diğer aile üyelerine de bu konuda yemin ettirir. Suraj’ın amacı Sandiya’nın başarısız olmasını sağlamak ve onun eski işine dönmesini sağlamaktır.

Sandiya vazgeçmiyor! Suraj’ın bu kararına tepki gösteren Sandiya ne olursa olsun istediğini yapacağını açıkça iletir. Üstelik kendine bir şef seçecektir. Suraj bu şef olayını çok merak eder. Sandiya’ya kimin öğretmenlik yapacağını düşünür. Sandiya bu kişinin en iyi tatlıcı olduğunu söyler. Suraj’ın merakı iyice artar. Suraj şefin kim olduğunu sorar.

Sandiya’nın cevabı oldukça romantik olur. Bir ayna alan Sandiya Suraj’a tutar. Sana bahsettiğim dünyanın en iyi  şefi karşında duruyor der. Sandiya böyle ince planlar yapsa da Surja’ı yardım etmesi konusunda ikna etmesi gereklidir. Aksi takdirde tatlı işini beceremeyeceğini o da çok iyi biliyordur.

Dükkanı satacak! Sandiya Suraj’ın ona yardım etmesi için dua eder. Bu savaşta en büyük umudu odur. Ancak Sandiya’nın dualarının aksine bir durum gerçekleşir. Bir grup adam dükkana gelir. Sandiya bunların müşteri olduğunu düşünür. Ancak iş çok farklıdır. Gelenler tatlı değil dükkânı almaya gelmiştir. Suraj’ın kendilerini aradıklarını ve dükkanı satışa sunduğunu söyler.

Suraj e Sandiya bu karar için kavgaya tutuşurlar. Sandiya satışa karşı çıkarken Suraj satmaktan yanadır. İkilinin tartışması devam ederken kabak Santoş’a patlar. Suraj Santoş’un karar vermesini ister.

 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat Dizisi Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Aulaad” dizisi “Evlat” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Mohammad Ahmed ve Marina Khan. Aile draması izliyor olacağız.
 • Evlat Dizisi Oyuncuları Kim?
  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Mohammad Ahmed ve Marina Khan’nın başrollerini paylaştığı “Aulaad” dizisi “Evlat” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Evlat, Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışan fedakar anne baba, yaşlanınca evlatları tarafından yük muamelesi olarak görülmesinin ardından yaşananları ekrana taşıyacak. Evlat ne zaman başlayacak? Evlat konusu ve oyuncuları kim? Evlat kaç bölüm sürecek?
 • Evlat Dizisi Kanal 7’de Başlıyor!
  Kanal 7 Pakistan dizi serilerine bir yenisini daha ekledi. Aulaad dizisi yayınlandığı dönemde izleyenleri ekrana kilitlemeye başarmıştı. Aulaad” dizisi, “Evlat” ismiyle izleyici karşısına çıkıyor. Çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için gece gündüz çalışan fedakar anne baba, yaşlanınca evlatları tarafından yük muamelesi olarak görülmesinin ardından yaşananları ekrana taşıyacak.

Bir yanıt yazın