Emanet 387.Bölüm Fragmanı – 24 Mayıs Salı

Emanet 387

Yaman Seher’i Değil Her Şeyini Kaybedecek!

  Emanet 387.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 387.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kanal 7’nin sevilen günlük yerli dizisi Emanet 24 Mayıs Salı günü yayınlanacak olan 387. bölüm fragmanı. Emanet 387.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Seher ve Yaman arasında işler oldukça iyi gidiyor gibi gözükse de bu durum oldukça yanıltıcı. Geçmiş bölümlerde de ikilinin arası oldukça iyi olmuştu. Hatta Seher Yaman’ın en sevdiği yemekleri bile yapmayı denemişti. Ardından da Yaman’dan boşanmak istediğini söylemişti. Bu durumun bir benzeri daha kapıda. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor?

Yaman’ın zor günleri! Seher ve Yaman aşkı hepimizi büyülemeye devam ediyor. Hatta ikili bizi öyle büyüledi ki sevenlerinin milyonlarca oyuyla en iyi çift seçilerek ödül bile aldılar. İşler bu denli güzel ve aşk dolu giderken yaşanacaklar herkesi üzecek.

Ancak en çok üzeceğim kişi elbette Yaman olacak. Seher’i kaybetmenin acısı Yaman için çok ama çok büyük. Ona böyle aşkla bakışı, onu böylesine önemseyip, saçının teline zarar gelmemesini isteyişi… Seher’i böylesine severken onu unutmak hiç kolay olmayacak. 

Hüzünlü veda! Yaman’ın bu durumdan nasıl toparlanacağı, onu gelecek sezon neler beklediği büyük bir muamma. Tüm bu anlardan sonra Yaman’ın yeni birini sevme ihtimali bizce sıfıra yakın. Aynı şekilde tüm izleyenlerinde Seher’den sonra birini sevmesi çok zor gibi görünüyor.

Diğer tarafta Yasemin’in ne haltlar karıştırdığı ortaya çıktı. Annesinden okkalı bir tokat yiyen Yasemin birazda olsa akıllanmışa benziyor. Ancak Yasemin’in yaptığı yanlışı düzelmesi gerekli. Duygu’ya ve ailesine tekrar kendini affettirmeli.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın