Can Yoldaşım 294.Bölüm Özeti – 20 Mayıs Cuma

Can Yoldaşım 294

Sandiya Şeytanla Karşı Karşıya! KENDİNİ ATEŞE VERDİ!

Can Yoldaşım 294. bölüm özetinde Santoş, Sandiya’nın hamileliğini oldukça iyi karşılamış hatta konakta tören bile düzenlemişti. Bu mutlu havayı bozan şey ise Emily’nin Purvi’yi alarak gelişi olmuştu. Her şey Sandiya’ya anlatılmış ve ondan çözüm bulması istenmişti. Peki 297. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 294.bölüm özeti devam ediyor.

Purvi’nin oyunu! Sandiya hem Masa hem de Emily’nin sözlerini dinlemiş ancak işin içinden çıkamamıştır. Purvi, Masa’yı suçlarken tam tersi Masa’da Emily suçlar. Bu durumu Suraj’a anlatan Sandiya işin içinden nasıl çıkacağını ona sorar? En mantıklı hareket olayın en başından başlayarak incelemektir. Ancak Sandiya’nın hamile olması köye gitmesine engeldir.

Bu arada Purvi ise boş durmaz. Öncelikle oğlunun kendisine değil de Masa’ya gitmesine sinirlenir. Sandiya’nın bu durumu fark edeceğini düşünür. Sonrasında ise Om’a yönelik baskılara devam eder. Eline ütüyü alarak Om’u tehdit eder. Bana sarılıp sevdiğini söyleyeceksin der. Aksi takdirde elimi yakar suçu da sana atarım. Om mecburen bunu yapar. Bu esnada Suraj olaya şahit olur. Om’un iki yüzlü olduğunu düşünür. Masa’nın yanında Purvi’den nefret ettiğini söylerken burada ona sarılıp sevdiğini ilan ediyordur.

Oğlunu zehirledi! Suraj bu konuda sinirlerini tutamasa da Santoş onu sakinleştirir. Suraj durumu Sandiya’ya anlatır ve bu işte bir şeyler var der. Purvi ise durmaz. Bu sefer de hedefe oğlunu koyar. Ona değilde Masa’ya gitmesi Purvi’yi kızdırmıştır. Purvi uyuyan çocuğa ileri geri konuşurken Masa gelir. Purvi çocuğa zehirli süt içirdim deyince Masa endişelenir ve herkesi ayağa kaldırır.

Can Yoldaşım 294.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Masa herkesi toplayıp olanları söylerken Purvi arkadan eli kanlı şekilde gelir. Masa’nın kendisine zarar verdiğini iddia eder. Olayı kendi lehine çevirmeyi başarır. Purvi tüm bu yaptıklarıyla Emily ve Suraj’ı kandırmıştır. Şimdi onlardan tek isteği vardır. Ona bu kötülükleri yapanın tutuklanması. Ancak Purvi Om’u da kaybetmek istemez. Bu yüzden onun masum olduğunu, Masa’nın baskısıyla böyle davrandığı yalanını uydurur.

Sandiya herkese karşı! Herkes artık Masa’yı polise ihbar etmeyi ve onu tutuklatmayı düşünür. Ancak bu düşüncenin karşısında biri vardır. O kişi Sandiya’dır. Sandiya Masa’nın masum olduğunu söyler. Ben Masa’nın yanındayım ve bunu kanıtlayacağım der. Purvi endişelenirken Sandiya ipucu elde etmek için köye gitmeye karar verir.

Ancak Snadiya’yı yolda aksilikler bekler. Bu aksilik yolun taşlarla kapalı olmasıdır. Sandiya daha ne olduğunu anlayamadan Purvi ortaya çıkar. Purvi Sandiya’dan önce gelerek tüm tezgahı toplamıştır. Sandiya bu durumu anlayınca köyden erken döner. Eve döndüğünde Masa ile görüşür. Ona olanları anlatır. Purvi karşısında güçsüz olmamasını dik durmasını öğütler. Senin zayıflığın onun gücü der.

Purvi tam baş belası! Masa bu durum konusunda endişelenirken Sandiya kanıta ihtiyacı olduklarını söyler. Yoksa Purvi için hiçbir şey yapamazlar. Purvi ise tam bir baş belasıdır. Bu sefer açıkça Sandiya’ya meydan okur. Mena’nın yaptığı yemeğe müdahale eder. Düdüklüyü bozar ardından Sandiya’nın yanına giderek yaptığını ona anlatır. Birazdan Mena uçacak der. Sandiya Mena’ya koşarken patlama yaşanır. Purvi Mena’yı kurtararak yine kahraman gibi gözükür.

Can Yoldaşım 294.Bölüm Özeti – 20 Mayıs Cuma Günü Neler Olacak?

Ancak Sandiya ona okkalı bir tokat yapıştırır. Herkes bu tokat karşısında şaşırır. Purvi Mena’yı kurtardı ama tokat yedi. Tüm bu durum Sandiya’nın hayalidir. Sandiya Purvi koz vermemek için bunu yapmaz. Sandiya Purvi kendi silahıyla vurmaya karar verir.

Sandiya’nın planı! Sandiya Purvi hakkında kanıt elde etmek için Om’la anlaşır. Önce arabanın lastiği patlar sonrasında ise motorun. Herkes Om’u suçlamaya başlar. Tüm bu esrarengiz olayların onun suçu olabileceği konuşulur. Tabi Purvi Om’a aşık olduğu için hemen onu savunmaya geçer.

Sandiya bu hassasiyet üzerinden ilerler. Emily’e Om’un otelde buluşacağı bir plan yapar. Tabi bunu duyan Purvi, Om’dan önce odaya gider. Sandiya aile üyeleriyle odada gizlenir. Purvi’nin Emily yönelik saldırgan sözlerini ve bıçakla saldırma girişimini herkese gösterir. Aile Purvi’nin gerçek yüzünü görür. Ancak Purvi pes etmeyecektir. Konağa kaçar. Eline gaz yağı alarak kendini yakacağını söyler. Polise de haber verdiğini sözlerine ekler. Hastaneye kaldırıldığında polise Rathi ailesi beni diri diri yaktı diyeceğim der. Herkes şoke olur.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir