Can Yoldaşım 293.Bölüm Özeti – 19 Mayıs Perşembe

Can Yoldaşım 293

Erkekler Kadın KILIĞINDA! 😂 Sandiya’nın KIZI OLACAK!

Can Yoldaşım 293. bölüm özetinde Sandiya hamile kaldığını öğrenmişti. Bu müjdeli haberi Santoş’a söylemek isteyen Sandiya oldukça çekingen davranır. Santoş’un tepki vermesinden korkar. Emly ise öldürdüğünü zannettiği Purvi’yi sonunda bulmuştu. Peki 293. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 293.bölüm özeti devam ediyor.

Hamilelik ortaya çıktı! Bölüm Sandiya’ya gelen mektupla başlar. Bu mektupta Keşmir’e görev için atanmıştır. Normalde Santoş görev konusunda bu zamana kadar hep karşı çıkmıştır. Ancak bu sefer destekleyici olur. Sandiya’dan göreve gitmesini ister. Aile üyeleri de aynı şekilde gitmesini söyler.

Ancak Sandiya gitmeye pek istekli değildir. Santoş’un görevine git baskılarına direnmeye çalışır. Göreve gitmek istemediğini söyler. Sandiya’nın bu isteksizliğine kimse anlam veremez. En sonunda Suraj baklayı çıkarır. Sandiya’nın hamile olduğunu söyler. Santoş buz kesilir. Daisa’ya söylediklerinden sonra Sandiya’nın hamileliği ona tüm sözlerini yutturacak cinstendir.

Santoş şaşırttı! Herkesin beklentisi Santoş’un kızacağı yönünde olur. Ancak Santoş bu duyduğum en güzel haber diyerek Sandiya’yı şaşırtır. Santoş’un bu sözüyle herkes rahatlar ve yeni gelecek bebeği kutlar. Santoş evde tören yapılacağını söyler. Ancak törene sadece kadınlar katılacaktır. Vikram, Suraj bu duruma sinirlenir. Erkekler törene katılmak için bir yol aramaya başlarlar.

Can Yoldaşım 293.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Erkeklerin planı kadın kılığına girmek olur. Sarileri giyen erkekler törene sızarlar. Ancak ortaya geçip dans ettiklerinde sakarlıkları tutar. Yere düşen erkeklerin yüzleri açılınca gerçek ortaya çıkar. Herkes bu duruma güler. Santoş ise erkekleri fırçalamaya başlar. Erkekleri kurtaran Arun olur. Santoş fotoğraflı tişörtle gelen Arun ortamı yumuşatır ve sorunları çözerek eğlenceyi tekrar başlatır.

Emily konağa döndü! Bu güzel eğlence ortamı bebeğin cinsiyeti ile daha da güzelleşir. Santoş, Ved, Suraj… Kısaca herkes bebeğin kız olmasını ister. İki erkek evlattan sonra sıra şimdi kız çocuktadır. Tam bu anda kapı çalar. Gelen kişi Emily’dir.

Emily Purvi ile beraber gelmiştir. Tüm durumu tek tek açıklaya Emily Purvi’nin yaşadığını ve tüm bunların oyun olduğunu açıklar. Aile bu sözler karşısında şaşıp kalır. Emily Sandiya’dan adaleti sağlamasını ister. Masa’nın tüm yaptıklarının hesabını sormasını söyler.

Purvi manyak çıktı! Purvi ise yaşadığı kötü anıları anlatır. Masa’nın ona su bile vermemesi, eziyet etmesi, dövmesi v.b. Sandiya tüm bu iddialar karşısında şoke olur. Masa’yı arayarak ona durumu soracağını söyler. Purvi ise geçmişi hatırlar. Masa’ya attığı iftiralarla onu köşeye sıkıştırdığını ve nasıl ezdiğini. Şimdi Sandiya aracılığıyla onu komple bitireceğini düşünür.

Can Yoldaşım 293.Bölüm Özeti – 19 Mayıs Perşembe Günü Neler Olacak?

Elbette kimseni Purvi’nin bu düşüncelerinden haberi yoktur. Ayrıca Purvi Emily karşıda öfkelidir. Om ile evlenmesini sindiremez. Onu şuracıkta öldürmeyi ister. Purvi oyunlarına devam ederken Masa konağa gelir. Herkes Masa’yı içtenlikle karşılar.

Sandiya bu işi çözmeli! Masa ve Om konağa gelir. Olay bir de ikilinin tarafından dinlenir. Ancak Emily gördüklerinden sonra Masa inanmaz. Onu Purvi kötü davranmakla suçlar. Om’u da suçlar. Masa ise Om gibi birine bunu diyemezsin diye Emily kızar. Bu karmaşa ve gerçeklerle ilgili iki farklı bakış işleri çıkmaza sokmuştur.

Masa Sandiya’dan bu olayı çözmesini ister. Sandiya ise Masa kızgındır. Gerçek ne olursa olsun Masa’nın yaptıkları haksızdır. Masa ise böyle biri karşısında ne yapabilirdim der. Purvi’nin deli biri olduğunu yaptıklarıyla köyde herkes onun ne olduğunu bildiğini söyler. Bu esnada Purvi gelir ve oyununa devam der. Masa’dan özür diler. Masa’nın onu kilitli tutmasından kendisini sorumlu tutar. Snadiya’nı gözünü boyamak ister. Sandiya ise gerçeğin ne olduğunun hala farkında değildir.

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın