Can Yoldaşım 292.Bölüm Özeti – 18 Mayıs Çarşamba

Can Yoldaşım 292

Sandiya Hamile!

Can Yoldaşım 292. bölüm özetinde Sandiya, Mukeş tapınağının gizemini çözmüş ve köylülere tüm gerçeği göstermişti. Ancak Sandiya’nın oğlu Ved’in akıl karışıklığı işleri bambaşka bir noktaya getirmişti. Ved Mukeş’in ona uçma yeteneği verdiğini düşünerek kendini uçurumdan aşağı atmıştı. Peki 292. Bölümde bizleri neler bekliyor? Ca Yoldaşım 292.bölüm özeti devam ediyor.

Ved kurtulacak mı? Sandiya Ved ile ilgili gerçeği öğrenince koşarak uçuruma doğru gider. Ancak Sandiya tüm çabasını harcasa da Ved’e yetişemez. Ved kendini uçurumdan aşağı bırakır. Sandiya şoke olurken şans ikilinin yanında olur. Ved bir ağaca takılarak havada asılı kalır.

Sandiya ayağına ip bağlayarak kendini uçurumdan aşağı atar ve Ved’i düşmeden yakalar. İkili ipe bağlı sallanırken Suraj ve diğerleri tam zamanında gelir. Sandiya ve Ved’i çekerek kurtarır. Böylelikle büyük bir facia son anda engellenmiş olur. Kurtulan Ved annesine sarılır. Ondan özür diler ve kendini affetmesini ister. Ved’de bu yalan oyunu böylelikle görmüş olur.

Emily gerçeği öğrendi! Diğer tarafta ise gerçekler açığa çıkar. İlk gerçek Masa ve Om’un Purvi saklamasıdır. Emily Purvi görünce şoke olur. Onunla ilgili gerçeği öğrenir. Om ve Masa’ya kızar. Onu neden kandırdıklarının hesabını sorar. Emily onlar yüzünden katil olduğunu düşünmüş ve vicdan azabı çekmiştir. Emily bu gerçeği polise anlatmak istese de Masa bu oyunun açığa çıkmasını engeller.

Diğer bir gerçek ise Arzo ve Chotu arasında olur. Arzo ve Priya’nın Chotu savaşında kazanan Arzo olur. Priya’nın paragözlüğü ve yaptığı kötülükler ortaya çıkar. Priya’nın ortadan kalkmasıyla Arzo ve Chotu arasında işler oldukça iyiye gider.

Daisa hamile mi? Kötülüklerin bitmesiyle konakta işler tekrar rayına girer. Santoş pazara çıktığında tüm aile şoke eden bir durumla karşılaşırlar. Komşuları Daisa yüzünü kapatarak gezer. Aile Daisa görünce şoke olurlar. Daisa’nın karnı burnundadır. Arzo ve Mena bu durumdan dolayı Daisa ile dalga geçerler. Santoş’ta fırsat geçmişken Daisa’dan lafını esirgemez. Yaşı ilerlemiş olan Daisa’nın hamileliği gerçekten de şoke edicidir.

Sandiya ve Suraj ise bu bakış açısının tersini düşünürler. Aşkın yaşı yoktur. Ancak Santoş’un lafları Sandiya’nın içine oturur. Sandiya aynada kendine bakar ve yaşlanmış olduğunu görür. Ancak bu yaşlılıktan daha çok onu endişelendiren bir şey daha vardır. Sandiya yaptığı hamilelik testinin pozitif çıktığını görür. Bu durumu Suraj ile paylaşır. Suraj onun şaka yaptığını düşünür. Sandiya ise Santoş’un yaşlıların hamileliği konusundaki sözlerini hatırlayarak endişelenir.

Sandiya endişeli! Suraj Sandiya’nın aksi şeklinde düşünür. Henüz yaşları gençtir. Santoş onlara kötü yaklaşmayacaktır. Suraj’dan gazı alan Sandiya Santoş ile konuşmaya gider. Ancak Daisa ile Santoş’un konuşmalarına denk gelince bu kararından vazgeçer. Santoş Daisa iğneleyici sözler söylemeye devam eder.

Diğer tarafta Emily ise Masa’nın manyaklıklarını engellemeyi başarır. Öncelikle Polise Purvi’nin yaşadığını söyler. Ancak polis arama için geldiğinde Maya Purvi’yi saklamıştır. Polis aile içi çatışmalara kendilerini katmamalarını ister. Emily bu duruma rağmen vazgeçmez. Purvi aramaya devam eder. Onu bulduğu yer ise oldukça şok edicidir.

Masa’nın ayaklarında ki kiri gören Emily bahçeye gider. Purvi’nin diri diri gömüldüğünü görür. Om ve Emily son anda yetişerek Purvi kurtarır. Purvi’nin korkudan dili tutulmuştur. Emily ona bunları kimin yaptığını sorduğunda Purvi Masa’yı gösterir.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın