Baş Tacım 272.Bölüm Özeti – 16 Mayıs Pazartesi

baş tacım 272

Boşa Geçen 20 Yıl!

Baş Tacım 272.bölümde neler olacak? Baş Tacım son bölümde Soham’ın Naren’in partisinde bileklik çalmasıyla birlikte gelişen olaylarda Ankita ve Naren’in nişan töreni yapılmıştı. Tören esnasında yaşanacaklar Ankita’nın gerçekleri görmesini sağlayacak! Ankita ne karar verecek? Purvi yıllar sonra boşu boşuna yaşadığı ayrılıkla yüzleşecek! Baş Tacım 272.bölüm özetinde neler olacak? Baş Tacım 272.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 272. bölümde Naren ve Ankita’nın nişan töreni yapılıyor. Pandit töreni başlatır. Ankita’nın anne ve babası olmadığı için kardeşi Pranat bu görevi devralır. Aynı zamanda Naren’in annesi Rushali yardımcı olur. Rashali törendeki gazetecileri uyarır. Asla flaşları patlatmamasını ister. Raunaq ise ortalığı karıştırmaya çalışır. Ankita’nın deli biriyle haberi olmadan evlenmesini istemez. Bu yüzden gazetecileri yönlendirir. Flaşlıarn patlamasıyla Naren garip tepkiler vermeye başlar. Rashali araya girer ve hemen durumu toparlar.

Raunaq durmak bilmez. Hemen törendeki ışıkları söndürür ve flaşların kullanılmasını sağlar. Naren hemen tepki vermeye başlar. Ankita Naren’in tepkileri karşısında şoke olur. Ardından Ahaha diye bağırmaya başlar. Işıklar gelince Naren Ankita’ya sıkı sıkı sarılır. Arjun hemen doktoru çağırır. Rashali oğlunu başka bir odaya götürür. Ankita garipliği sezer. Konuşmaları duyar. Naren’in akıl sağlığının yerinde olmadığını öğrenir.

Ankita Rashali’yle konuşmaya gider. Rashali ona Naren’in başına gelenleri anlatır. Aslında Naren çok zeki bir insandır. Kazandığı bir sürü ödüller vardır. Yalnızca aylar öncesinde gittiği İngiltere dönüşünde garip davraışlar sergilediğni anlatır. Rashali Naren’i başına orada neler geldiğini tam olarak bilmiyor. Yalnızca Naren’in Ahaha adında bir kızın çok sevdiği ve o kızında başına bir kaza geldiğinden şüpheleniyor. Naren ise aylar sonra Ankita’ya Ahaha diye gülümsemeye başlamıştır. Rashali Ankita’nın cevabını merak ediyor. Rashali Ankita’ya kardeşlerine bakma sözünü yineliyor.

Baş Tacım 272.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Diğer tarafta Purvi ise mal mülk meselelerini Arcahana’yla konuşuyor. Ovi’ye gerekli malları vermek için imzalaması gereken belgeleri götüreceğini söyler. Purvi Arjun’un evine gider. Kapıyı Tina açar. Purvi onu Arjun ve Ovi’nin kızı sanır. Hizmetçi onun kendi torunu olduğunu Arjun’u babası olarak kabul ettiğini söyler. Purvi şaşırır. Evin hanımı Arjun’un karısı Ovi’yle görüşmek istediğini söyler. Hizmetçi Arjun’un yıllardır yalnız yaşadığını anlatır. Purvi şaşırır. En başından beri terk ettiği Arjun’un Ovi ve kızlarıyla yaşadığını düşünmesi, kızları Pari’nin babasının diğerlerine tercih ettiğini sanmasıyla geçen koca 20 yıl…

Naren ve annesi Ankita’yı ziyarete gelirler. Naren Ankita’dan kabak yemeği yapmasını ister. Prashant Naren’deki garip davranışların farkına varmaya başlar. Mansi ise normal olduğunu söyler.

Purvi ise kafasındaki düşünceleri atamaz. Bir an önce Arjun’la konuşmak ister. Purvi ve Arjun buluşur. Purvi neden yalnız yaşadığını Ovi’ye ne olduğunu sorar. Ovi’nin çocuğu Arjun’dandır ama Purvi ile evlendikten sonra onunla hiç yakınlaşmamıştır. Ovi de zaten çekip gitmiştir. 20 yıl boyunca Arjun yalnız yaşamıştır. Purvi daha sonra hesap sormaya kalkar. Arjun ise her şeyin Purvi’nin yüzünden olduğu bir kez bile dinlemek istemediğini çekip gittiğini telefonlara Manav’ı çıkarttığı için kızgın.

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın