Can Yoldaşım 288.Bölüm Özeti – 14 Mayıs Cumartesi

Can Yoldaşım 290

Büyülü Tapınak Sandiya’yı ŞOKE ETTİ! Neler Oluyor?

Can Yoldaşım 288. bölüm özetinde Sandiya köydeki gizemli hastalığın peşine düşmüş, hasta bir kadını şehir hastanesine götürmüş ancak bir sonuca ulaşamamıştı. Sandiya şimdilik geri adım atarak her şeyin kaynağı olan Mukeş’i takibe almaya karar vermişti. Peki 288. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 288.bölüm özeti devam ediyor.

Çocuklar kayıp! Sandiya hasta kadını takibe alır. Onun nereye gittiğini ve Mukeş’in neler yaptığını görmek ister. Belki böylelikle bir sonuca varabilecektir. Ancak Sandiya’nın takibi pek işe yaramaz. Çünkü kadını ormanda kaybederler. Kadın bir anda ortalıktan kaybolur.

Tıpkı Sandiya gibi Ved’de bu olayın ne olduğunu merak eder. Annesi gibi bu mucizenin sahte olduğuna inanır. Yine aynı çocuğu ikna eder ve ikili ormana girerek tapınağa gitmeye karar veriler. Bu yolculuk zorlu olsa da Ved’in vazgeçmeye niyet, yoktur. Çocukların yokluğu ise kısa sürede anlaşılır. Santoş durumu fark eder. Ved’in tapınağa gitmeye çalıştığını öğrenir. Herkes çocukları aramaya koyulur. Bu esnada Ved ise hasta kadının peşinden tapınağa girmiştir.

Gizemli tapınak! Ved ve kadın tapınağa girerken Sandiya ve Suraj’da gelir. İkili tapınağın yılanlı kapısını görürler. Sandiya ieri girmek ister ancak oldukça esrarengiz bir olay yaşar. Önce bir yılan görür sonra da birinin onu ittiğini hissederek yere düşer. Bu olay Sandiya’yı bile ürkütür. Suraj onu alarak geri döner.

Can Yoldaşım 288.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu esnada içeride olan Ved’de korku dolu anlar yaşar. Kadın tapınakta aarti yaparken yine bir ışık belirir. Işığın ardından Mukeş ortaya çıkar. Bu durum karşısında şoke olan Ved ve kadın bayırlı. Bu esnada Sandiya ve Suraj ormanda Ved’i aramaya çıkan aile ile karşılaşır. İkili Ved’in tapınağa girdiğini öğrenirler. Ger tapınağa doğru koşarlarken yolda kadın ve Ved’e rastlarlar. Ved’in durumu iyidir. Ancak köylüler hasta olmayan birinin tapınağa girmesinin kötü olduğunu ve Ved’in öleceği kehanetinde bulunurlar.

Ved’e bir şeyler oldu! İşler giderek daha da tuhaflaşır. Ved’in bayılması ve kendine geldiğinde yaptığı garip hareketler herkesi korkutur. Köylüler bu durumun düzelmesi için Sandiya’nın Mukeş’e bağlılığını bildirmesi gerektiğini söyler. Sandiya ise buna karşı çıkar. Batıl şeylere inancı yoktur. Ancak oğlu Ved’in Mukeş’in adını sayıklaması ve yaptığı tuhaf hareketler işin ciddiyetini açıkça gösterir.

Ved tapınakta çift başlı ve çift ayaklı Mukeş’i gördüğünü anlatır. İnançsızlığından dolayı da tapınağa çıplak ayakla yürür. Mukeş’in onu affetmesini ister. Sandiya oğlunun bu durumu karşısında şaşkındır. Ancak bir çocuğu kandırmak kolaydır. Sandiya ne olursa olsun bu gerçeğin peşini bırakmayacaktır. Tapınağa girdiğinde o gizemli gücü, yılanları, Ved’in anlattıkalrını hepsini çözmesi gereklidir. Mena’nın fareleri yakalamak için kapan kurması Sandiya’ya bir fikir verir. Sandiya tüm bu soruları cevaplamak için yeni bir plan yapar.

Can Yoldaşım 288.Bölüm Özeti – 14 Mayıs Pazar Günü Neler Olacak?

Yılanın peşinde! Sandiya planı için bir ekip çağırır. BU ekip yılan yakalama uzmanıdır. Sandiya’nın planı bu devasa yılanı yakalamak ve Mukeş’in neler çevirdiğini ortaya çıkarmaktır. Ancak bu o kadar kolay bir iş değildir. Başta köylüler bu durum karşı çıkar. Sandiya’ya saldırmak isterler. Sandiya’nın Mukeş’i rahatsız edip köye bela salacağını söylerler. Suraj köylülerle kavgaya tutuşur.

Santoş gelerek herkesi ayırır. Sandiya köylülere tüm bunların batıl inanç olduğunu söyler. Ved’in tapınağa girdiğini ve hastalanmadığını anlatır. Bu esnada Ved havuza düşer ve gözden kaybolur. Sandiya bu durumdan habersizdir. Köylü Ved’in Mukeş tarafından kutsandığını ve korunduğu cevabını verir. Sandiya köylülerden yeni şeyler uydurmamalarını ister. Ancak Santoş’un Sandiya’ya izlettiği video onu şoke eder. Sandiya bu videoyu izleyince dona kalır? Videoda ne olduğu gelecek bölümde…

 • Öylesine Derin 22.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Öylesine Derin 22. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 22. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 22.bölüm özetinde Meryem, Mirab dönmeden bu evden gitmem diyor. Meryem inadında başarılı olabilecek midir? Öylesine Derin 22.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 21.Bölüm Özeti – 22 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 21. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 21. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 21.bölüm özetinde Azra galip geldi. Her şey Mirab’ın üstüne yıkıldı. Murtasım ve Mirab’ın yolları ayrıldı. Öylesine Derin 21.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 16.Bölüm Özeti – 23 Temmuz Salı
  Her Halimle Sev 16. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 16. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 16.bölüm özetinde Divali bayramının gelişiyle herkes ayrı heyecanlıdır. Nityam herkesi anlıyorken Savi’yi bir türlü anlamak istemiyordur. Her Halimle Sev 16.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 20.Bölüm Özeti – 21 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 20. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 20. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 20.bölüm özetinde Meryem ve Mirab her yolu denedikten sonra artık kaçmanın son çare olduğunu anlarlar. Meryem kaçtıktan sonra Mirab acı gerçekle yüzleşecektir. Üstelik bu düşmanla kaçmasına yardım etmiş Azra kayıt altına almıştır. Öylesine Derin 20.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 19.Bölüm Özeti – 20 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 19. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 19. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 19.bölüm özetinde Meryem’in hayatındaki Enes aslında kim? Azra gizlice Naurez ile buluşup onunla evlenemeyeceğini Meryem’in onu sevdiğini söyler. Öylesine Derin 19.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir