Baş Tacım 269.Bölüm Özeti – 11 Mayıs Çarşamba

Baş Tacım 269

Purvi Ankita’yla Tanışıyor!

Baş Tacım 269.bölüm özetinde Purvi Ankia’yla tanışmaya geliyor. Soham Purvi’yi görünce şoke oluyor. Soham 20 yıl sonra hapise düşemeyeceğini bu yüzden taşınmaya karar verir. Baş Tacım 269.bölümde neler olacak? Baş Tacım 269.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 269.bölümde Purvi bir kaza geçirmiş ve çenesinden yaralanmıştı. Bu yüzden ailesini arayamamış herkesi merak salmıştı. Arjun Purvi’yi bulur ve ona neler olduğunu öğrenir. Arjun Archana’yı arayıp haber vermek ister. Fakat telefonu Manav açar. Arjun Manav’a Purvi’nin bir kaza geçirdiğini ama şu an durumunun iyi olduğunu haber verir. Purvi ise Arjun’dan kaçar. Arjun hastane odasına geri döndüğünde Purvi’yi bulamayacaktır.

Prashant ise Shashank’ın kendilerini aramamasına şaşırır. Mansi ona başından geçenleri anlatır. Prashant bu sevgisinden daha önce haberdar olmaları gerektiğini söyler. Mansi ablasının mutlu olmasını ister. Ankita ise Mansi’nin sevdiğini bildiği halde bu evliliğe sıcak bakamayacağını söyler. Üstelik kardeşlerinin bakımına daha çok öncelik verdiğini söyler.

Purvi Arjun’la ortaklık belgelerini imzalamak için ofise gelir. Purvi’nin gelme sebeplerinden birisi de Ankita’yla tanışmaktır. Soham ise Ankita’nın odasında para ararken Ankita’nın ofisteki belgelerini bulur. Arjun’un fotoğrafını görür. Soham Arjuı’u hatırlar. Ankita’nın onun ofisinde çalıştığını anlar. Soham, Ankita’nın o ofiste çalışmasını engellemek için küçük kardeşinin kafasında yara çıktığını söyler. Ankita yakında geleceğini söyler. Arjun ise Purvi’ye Ankita’nın babasının Soham olmadığını söyler. Purvi ise Soham’ı gören kişilerin olduğunu eğer Ankita’yla bir akrabalık varsa haklarından yararlanmalarını ister.

Baş Tacım 269.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Arjun Ankita’yı arar ama kardeşinin hastalağını bu yüzden Ankita’nın gittiğini öğrenir. Purvi bu duruma üzülür. Çünkü Ankita’yla tanışmayı çok istediğini Archana’nın kendisinden haber beklediğini söyler. Arjun bunun üzerine Ankita’nın evine gitme fikrini ortaya atar.

Ankita eve vardığında Soham onu karşılar. Bir daha o ie gitmemesini başka bir iş bulmasını ister. Ankita bu sözlere anlam veremez. İşi maaşı çalıştığı insanlar gayet iyiyken neden başka bir iş bulmak zorunda kaldığını sorar. Üstelik babası da çalışmıyor ve tüm yük kendindeyken. Soham açıklama yapmaz. İş yerini basıp Arjun’a bir şeyler anlatmakla tehdit eder.

Arjun, Ankita’yı arar. Evlerine gelip babasıyla tanışmak istediğini söyler. Ankita endişelenmeye başlar. Babasının bir işler çevirdiğini ve patronuna bir şeyler anlattığından şüphelenir. Purvi ve Arjun gelir. Purvi gözlerini Ankita’dan alamaz. Purvi ve Arjun ev halkını tanımaya başlar. Sıra babaya gelince sarhoş taklidi yapan komşuları gelir. Çocuklar babaları diye o adamı tanıtır. Purvi hayal kırıklığına uğrar. Purvi Soham’ı görmeyi ümit etmiştir.

Baş Tacım 269.Bölüm Özeti – 11 Mayıs Çarşamba Günü Neler Olacak?

Purvi ve Arjun oradan ayrılırken uzaktan Soham onları görür. Sendeleyerek yere düşer. Bunların burada ne işi olduğunu düşünür. Daha sonra Ankita’nın annesine çok benzediğini bu yüzden kendisini aramaya geldiklerini fark eder. Soham hemen acil para bulup evi taşımak için planlar yapmaya başlar.

Purvi ve Arjun arabada geri dönerken Pari annesini arar. Arjun telefonu hoparlöre almasını kızının sesini duymayı çok istediğini söyler. Pari ise annesine Arjun’la karşılaşıp karşılaşmadığını ona pas vermemesini ister.

Ankita ve patronu Naren arasında da tuhaf bir iletişi trafiği oluşmaya başlar. Naren’in tepkileri epey farklıdır. Toplantıya gidilecekken yaşanan travmalı bir olayda Ankita’ya Ahaha diye farklı bir isimle hitap eder. Naren’in annesi bu olaya şaşırır. Bu meseleyi Naren’in doktoruyla paylaşır. Naren’in annesi Ankita’yı Naren’in çevresinde tutmaya karar verir.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir