Baş Tacım 268.Bölüm Özeti – 10 Mayıs Salı

Baş Tacım 268

Ankita Shashank’la Evlenecek mi?

Baş Tacım 268.bölüm özetinde Purvi Mumbai’ye dönüyor. Arjun’la yeniden bir araya gelecekler mi? Ankita kardeşi Masi’nin Shanshak’ı sevdiğini öğrenecek. Ankita aradan çekilecek mi? Baş Tacım 268.bölümde neler olacak? Baş Tacım 268.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 268.bölümde Shanshank’ın ailesi Ankita’yla tanışmaya gelmişti. Ankita’nın ise yoğun mesaisi vardır ve iş yerinden izin alamamıştır. Ankita’nın yeni patronu Naren gelmiştir. Ankita onun iyi biri olduğunu düşünür.

Shanshank’ın annesi ise Mansi’yi göz kontrolüne almıştır. Oğlunun Mansi’yi sevdiğini düşünmektedir. Shanshak, Mansi’nin ablasından bahseder. Annesi ise geç kalan kızdan şimdiden hiç hoşlanmamıştır. Prashant, Arjun’u arayıp Ankita için izin alır. Böylece Shanshak’ın ailesi gitmeden Ankita onları yakalar. Fakat kadının gözü hala Mansi’dedir. Ankita’dan hiç hoşlanmamıştır.

Purvi’nin doğum günüdür. Ailesi onun doğum gününü kutlarken uzaktan da Arjun onu düşünür. Ertesi sabah Ankita kardeşi Mansi’nin kitabının arasından Shashank’ın fotoğrafını görür. Mansi Shanshak’a ne zaman aşık olduğunu bilmediğini söyler.

Baş Tacım 268.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Purvi Kanada’dan Hindistan’a seyahat edecektir. Kızı Pari annesi ve babasının telefonfa konuştuğunu öğrenmesinden sonra annesine kızmıştı. Purvi’in Hindistan’a gidiyor olması Pari’yi endişelendirir. Babasıyla görüşmesini istemez. Evdekiler Arjun’un Ovi’yle bir hayat kurduğunu düşünmektedir.

Shashank Ankita’yı görmeye gelir. Ankita işte olduğu için Mansi ile sohbet eder. Mansi konuşmaları hep kendine yorar. Shashank Ankita’yı kastederek evlilikten memnun olup olmadığını sorar. Mansi ise kendine algılayarak bu evliliğe onay verdiğini söyler. Bir dizi konuşma yanlış anlaşılır.

Ankita yolda Shanshak’ın annesine rastlar. Kadın evliliğe onay vermediğini oğluna hayır demesine ister. Onun yerine Mansi’yi beğendiğini de sözlerine ekler. Arjun otee giriş yapan Purvi’yi görür. Arkasından onu izler. Purvi’yi çok özlediğini fark eder.

Mansi ise yanlış anlaşılmaları anlar ve utanır. Ankita, Shanshak’a Mansi’yle evlenmesini ister. Bunun üzerine Shanshak, Mansi’ye her şeyi açıklar. Mansi aradan çekilir. Ablasını daha çok sevdiğini söyler.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın