Can Yoldaşım 287.Bölüm Özeti – 13 Mayıs Cuma

Can Yoldaşım 289

Sandiya Mavi Hastalığın PEŞİNDE!

Can Yoldaşım 287.bölüm özetinde Sandiya ve Rathiler köye gelmişti. Kızlar özgürce dolaşmaya çıktıklarında köyde gizemli bir hastalık olduğunu öğrenirler. İnsanları maviye çeviren ve ölümüne yol açan bu hastalık Sandiya’nın dikkatini çeker. Sandiya gerçeğin peşine düşer! Peki 287. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 287.bölüm özeti devam ediyor.

Köydeki şifacı! Sandiya hastalığı internette araştırmış ancak bir sonuç bulamamıştır. Geçen gün gördükleri hasta adamı ziyarete gitmeye karar verirler. Ancak adamın sağlıklı olduğunu görünce şoke olurlar. Bu durumun nasıl olduğunu Sandiya adama sorar. Hasta adam köyde bulunan bir şifacı adamı işaret eder. Ancak bu adamın yaptığı tek şey iyileştirmek değil köyde bazı evlerin üzerine konmak ve aileleri oradan göndermektir.

Bu iki bilgi Sandiya için kritik rol taşır. Sandiya bu adamı görmek ve insanları nasıl iyileştirdiğini bilmek ister. Ancak köylüler batıl inançları nedeniyle buna izin vermezler. Sandiya’yı engellerler.

Chotu zor durumda! Sandiya köydeki gizemin peşine düşerken Chotu ise oldukça zor duruma düşer. Piya, Chotu ve Arzo el ele görünce öfkelenir. Tüm yaptıklarını yüzüne vurur. Arzoo, Chotu’nun kendisiyle para için evlendiğini duyunca şoke olur ve ağlamaya başlar.

Can Yoldaşım 287.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Chotu onu sakinleştirmek isterken Piya ise bileğini keser. Chotu Piya’yı alıp hemen hastaneye götürür. Girdiği bu zor durumdan nasıl çıkacağını düşünmeye başlar.

Sandiya tepki çekiyor! Chotu bu durumla mücadele ederken köyde işler giderek karışır. Şifacı Mukeş yeni mucizeler göstermeye başlar. Bunlardan biri kumaşın rengini değiştirerek sanki tanrıdan işaret almış gibi davranmak olur. Halk Mukeş’e giderek daha da bağlanır ve ona paralar verir.

Sandiya bu adamın hilelerini hemen anlar. Onunla mücadele etmek ister. Yalanlarını yüzüne vurur. Ancak halk Mukeş’e aşırı inanmıştır. Bu yüzden Sandiya’nın bu tavrı halkı kızdırır. Sandiya dini inançlara saygısızlık ile suçlanır.

Anasının oğlu! Konağa kısa bir dönersek Chotu Piya’nın birkaç gün konakta kalmasını ister. Arzo ve ev halkı bundan memnun olmazken Arun izin verir. Piya bunu bir fırsat olarak görür. Diğer tarafta köyde ise bir çocuk Ved’in karşısına çıkar. İkili Mukeş’in mucizeleri hakkında tartışırlar. Ved bunların uydurma olduğunu söyler. Çocuk ise tam tersi bunlar mucize der.

Can Yoldaşım 287.Bölüm Özeti – 13 Mayıs Cuma Günü Neler Olacak?

İkilinin bu çekişmesi üzerine Ved Mukeş’in tapınağına gitmek ister. Çocuk oraya sadece hasta olanlar gidebilir der. Hasta olmayanlara yılanların saldırdığını söyler Ancak Ved cesurdur ve gitmeye kararlıdır. İkili yola çıkarlar. Anka ıkların içinden gelen bir kadın ikiliyi çok korkutur. Ved ve yanındaki çocuk ne yapacağını bilemez.

Gerçek ortaya çıkacak! Ved’in bulduğu bu kadında köyde olan hastalığa yakalanmıştır. Sandiya gerçeği ortaya çıkarmakta kararlıdır. Bu amaçla kadını şehre gönderir. Köylüler bilmeden kadın şehre gidecek ve doktora görünecektir. Böylelikle bu hastalık olayı açığa çıkacaktır.

Ertesi sabah köylü hasta kadının olmamasından şüphelenir. Bu esnada Vikram ise kadını hastaneye götürüp gerekli testleri yaptırmıştır. Sandiya bir an önce cevabın gelmesini merakla bekler. Ve nitekim Vikram onu arayarak durumu anlatır. Doktorun tüm testleri yaptığını söyler. Çıkan sonuçlar neticesinde kadında hiçbir hastalık olmadığını anlatır. Sandiya bu duruma karşı şoke olur. Mukeş karşısında geri adım atmaya karar verir. Sandiya insanlarla karşı karşıya gelerek hiçbir şey öğrenemeyeceğini fark eder. Bu yüzden Mukeş’i takip edecek ve yalanını ortaya çıkaracaktır. Sandiya bunu amaçlarken Arzo ve Piya ise Chotu için kapışmaya karar verirler. Kazanan Chotu’yu alacaktır.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın