Can Yoldaşım 278.Bölüm Özeti – 4 Mayıs Çarşamba

Can Yoldaşım 278

Sandiya Haklı Mı? Arzo HAİN Mİ?

Can Yoldaşım 278. bölüm özetinde Santoş’un Pakistan konusunda büyük bir travması olduğunu öğrenmiştik. Santoş bu travmanın da etkisiyle gelini ile arasını tekrar düzeltmiş, Arzo ile iyi bir şekilde anlaşmaya başlamıştı. Sandiya ise Arzo konusundaki şüphelerini dindirmek için onu Pakistan’a göndermek istemişti. Ancak Arzo bayramı Rathilerle kutlama konusunda kararlıdır. Peki 279. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 278.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya’nın planı! Arzo bayramı Rathilerle kutlayacağı için mutludur. Mutfakta Hint ekmeği açıp pişirir. Ekmek açarken aklına eski anılar gelir. Arzo, Resham ve Mehek’i düşündür. Bu esnada Santoş gelir. Arzo’dan hızlı olmasını ister. Arzo, Santoş’un gözüne girmek iin hızlanmaya başlar. Ancak sakarlığı yüzünden oklava elinden kayar. Bu esnada mutfağa giren Chotu’nun kafasına gelir. İkili arasında sakarlıklar devam eder. Ancak Chotu ve Arzo’nun her şeye rağmen birbirlerine romantik bakışları devam eder.

Bu esnada telefon gelir. Santoş telefonu açar. Arayan kişi Maya’dır. Maya Arzo’nun ailesinin yanında bayramı kutlamasını ister. Santoş’la kutlamasının uğursuzluk getireceğini söyler. Santoş bu isteği Arzo anlatınca Arzo itiraz eder. Maya’da kim diye çıkışır. Ancak Santoş, Maya’nın sözüne değer vermektedir. Tüm bu olayın arkasında ise Sandiya vardır. Maya’yı arayan Sandiya, Arzo’nnun gitmesi için bu planı yapmıştır

Arzo çok üzgün! Santoş bu karardan sonra Arzo’nun ağladığını görür. Sandiya’da Arzo’nun kendisinden şüphelenmiş olabileceğini fark eder. Ancak gerçeği öğrenmek için bunu yapmak zorundadır. Suraj’da yaptığından dolayı Sandiya’ya kızar. Arzo bizim gelinimiz bir isyancı değil der. Ancak Sandiya geçmişte yaşadığı Raj, Disha gibi olaylar yüzünden Arzo konusunda emin olması gerektiğini düşünür.

Can Yoldaşım 278.Bölüm Özeti Devam Ediyor.

Sandiya, Arzo trene bindirip gönderir. Bu arada haydutlar Sandiya’nın oldukça zeki olduğunu aralarında konuşmaktadır. Bu konuşma Sandiya’nın Arzo konusunda gerçekten de haklı mı olduğu sorusunu akıllara getirir. Nitekim Arzo’dan Sandiya’nın tüm uyarılarına rağmen trene binmez. Gizlice iner ve oldukça eski ve boş bir eve girer. Arzo ne olursa olsun planını yerine getireceğini söyler.

Arzo hain mi? Arzo’nun tüm yaptıkları kafaları karıştırırken Sandiya göreve çağrılır. Bayramda olası bir tehdide karşı oluşturulan ekibin içinde yer alacaktır. Sanadiya bayram için hazırlık yaparken isyancılardan olan Gül’de kılık değiştirerek saldırı planlar.

Bu esnada Sandiya’yı şüphelendiren bir olay gerçekleşir. Arzo’nun kayıp köpeği bulunur. Ancak köpek sürekli boş ve eski bir eve gidiyordur. Sandiya köpeğin neden bu eve gittiğine anlam veremez. Evin içinde olan Arzo ise Sandiya’nın geldiğini görünce paniğe kapılır ve hemen gizlenir. Sandiya’nın onu görmesi planlarını bozacaktır.

Can Yoldaşım 278.Bölüm Özeti – 4 Mayıs Çarşamba Günü Neler Olacak?

Santoş ve Arzo işbirliği! Bu arada Arzo konusunda şüpheler her ne kadar artsa da işin aslı çok farklı çıkar. Arzo’nun gözyaşlarını gören Santoş’un gönlü onun gitmesine el vermez. Arzo ile plan yapan Santoş kimse görünmeden trenden kaçmasını ve bu eve gelmesini istemiştir. İkili planı oldukça başarılı yürütmüştür. Ancak bu gereğe rağmen Arzo’nun kapıya gelen ve saldırı hazırlığında olan Gül’e yemek vermesi dikkatlerden kaçmaz. Arzo bunu iyilik için yaptığını söyler. Santoş bu hareketinden dolayı Arzo takdir eder.

Arzo’nun yemek verdiği Gül ise Sandiya’nın dikkatini çekmeye devam eder. Kılık değiştiren bu azılı haydutu Sandiya gördüğüne emindir. Onu sıkı takip ederek ne işler çevirdiğini anlamaya çalışır. Bu arada Sandya yemek mevzusundan da şüphelenir. Santoş durumu gizlese de Sandiya peşinde olduğu kişi ile Santoş’un eve getirdiği yemeğin aynı olduğunu fark eder. Sanadiya’nın kafasındaki şüpheler gittikçe artar.

Bir yanıt yazın