Baş Tacım 261.Bölüm Özeti – 29 Nisan Cuma

Baş Tacım 268

Soham Yakalandı Mı? Purvi Hamile!

Baş Tacım 261.bölüm özetinde Soham polisler tarafından yakalanıyor. Onu ihbar ede Arçu oluyor. Purvi ise Soham’a yardım ettiği için herkes ona sırt çevirir. Baş Tacım 21.bölüm özetinde neler olacak? Baş Tacım 261.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım 261.bölüm özetinde polisler Soham’ı yakalamak için baskın yapar. Ama Soham kaçmayı başarır. Bunun üzerine Arjun Soham’ı saklama suçundan tutuklanır. Arjun karısını ele veremeyince bir anda suçlu durumuna düşer.

Purvi ise Arçu ve Manav’a Arjun’u kurtarmaları gerektiğini söyler. Arçu, Purvi’ye ateş püskürür. Günlerdir Soham’ı aradıklarını Gauri’ye zarar verdiğini Purvi’nin onu saklamasına çok kızarlar. Aynı şekilde Gauri de Purviye sert çıkar.

Arjun bayram nedeniyle tutuklu kalır. Purvi kendisini suçlarken Arjun da içten içe Purvi’ye kızıyordur. Arjun, Purvi’ye olan güvenini kaybetmiştir. İkili arasına soğukluk girmeye başlar.

Ertesi gün Arjun bir gece tutuklu kaldıktan sonra çıkar. Eve geldiğinde Purvi’yi görmemezlikten gelir. Purvi, Arjun’la konuşmaya çalışsa da Arjun ondan uzak durur. Arçu onları arayıp yemeğe davet eder. Purvi’nin adını söylemez. Arjun’un babası Purvi’yi ikna eder. Yine Purvi Deskmuk ailesinin hışmına uğrar. Sachin tepkisini gösterir. Arjun’un babası araya girer ve Purvi’nin duygusal olduğunu bilerek yapmadığını Arçu’nun onu affetmesini ister. Kimse Purvi’ye yaklaşmaz.

Purvi evine dönünce Arjun’la konuşmaya karar verir. Elini karnına götürür. Arjun’un güzel haberi alınca onunla küslüğü bitireceğini düşünür. Evet Purvi hamiledir! Fakat Arjun çok meşgul olduğunu konuşmak istemediğini söyler. Purvi hamilelik haberini veremez.

Archana arabada giderken pazar yerinde yüzünü kapatmış birini görür. Bu kişiyi Soham’a çok benzetir. Hemen polise haber verir. Polis gelince Soham kaçmaya başlar. Polisler kıskıvrak yakalayınca Archana duygusallaşmaya başlar. Yalnız polisler tarafından götürülen kişinin yüzü gözükmez. Arçu onu Soham zanneder. Soham herkes onu yakalanmış sanarken mutlaka geri dönecektir!

Arçu oğlunu hapse yollamış biri olarak kendini kötü hisseder. Mabede gidip duasını eder. Oğlunun bebekliğini düşünür. Onunla geçirdiği zamanı anımsar. Onun doğru yolu bulması için dua eder. Arçu yıkık şekilde eve gelip herkese haberi verir. Savita şoke olur.

Sachin gizli saklı biriyle telefonda görüşür. Gauri, Sachin’in yanına gelince Sachin apar topar telefonu kapatır. Gauri’ye önemli bir şeyin olmadığını söyler. Gauri, Sachin’in odasında bazı dosyalar bulur. Onları incelerken yüzü asılır. Sachin odaya gelince Gauri’yi azarlar. Gauri nasıl böyle bir şey yapabileceğini sorar. İkili konuşurken Arçu odaya gelir. Neden kavga ettiklerini sorar. Arçu dosyayı fark edip eline alır. Sachin saklamaya çalışır. Arçu dosyadakileri okuyunca gerilir. Yüzü asılır. Yüzü soğuk bir ifadeye bürünür. Arçu Sachin’i odadan çıkarır.

Arçu ev halkının yanına geçip onlarla konuşmak istedi bir şey olduğunu söyler. Bir karar aldığını Sachin’e yeni bir daire tuttuğunu Gauri ile o evde yaşayacaklarını söyler. Böylece Sachin’in sorumluluklarını almasını ister. Ev halkı buna karşı çıkar. Özellikle de Savita. Böyle bir kararı tek başına aldığı için Arçu’ya kızar. Sachin araya girerek annesine kızmamalarını aslında o daireyi kendisinin tuttuğunu söyler. Gauri de durumu toparlamaya çalışır. Bu evde çok üst üste yaşadıklarını sığamadıklarını bir misafir geldiğinde salonda yatmaları gerektiğini açıklar. Sachin’in tuttuğu evde hep beraber yaşamaya getirir. Sachin buna karşı çıkar. Çocuk aileden ayrılıp yeni bir eve geçmeyi istemiş; Gauri de ma aileyi o eve taşımaya çalışır. Bir de üstüne Sachin’e trip atar. Ailesiyle yaşamak istediğini vurgular. Arçu istemeye gediğinde ailesiyle yaşamak istediği için bu evliliğe onay verdiğini söyler. Kararını verdiğinde Sachin’i tanımadığını söyler.

Bunun üzerine Gauri ve Sachin atışmaya başlar. Gauri ya ailenle ya da sensiz diyerek ona takılan bilezikleri iade eder. (Bizde yüzük atma gibi bir şey) Gauri’yi ailesi ikna etmeye çalışır. Arçu da araya girer. Sachin utanmaya başlar ve Gauri’den özür diler.

Arjun Purvi ilişkisinde ise durumlar karışır. Purvi Onir ve Shalini’nin yanında midesi bulanmaya başlayınca onlar hamile olduğunu anlar. Purvi’nin tavırlarından Arjun’la arasının açık olduğu anlaşılır. Shalini ve Onir bir şeyler yapmak ister. Onir Arjun’la konuşmaya çalışır. Arjun Purvi ile olan meselesine Onir’in karışmasını doğru bulmaz. Hatta Purvi’ye olup biteni Oir’e anlattığı için daha çok öfkelenir. Purvi evden çıkıp gider. Yolda baygınlık geçirir. Purvi bunun üzerine hastaneye kaldırılır. Onir hemen Arjun’a haber verir. Onu böyle bir durumda yalnız bıraktığı için azarlar. Purvi’nin hamile olduğunu anlar Hemen Purvi’nin yanına gidip ondan özür diler.

Arjun bu güzel haberi Arçu ve ailesine de verir. Herkes çok mutlu olur. Purvi annesinden korkusuna eve çıkmamıştır. Arçu koşup Purvi’ye sarılır. İlk hamileliğinde yanında olamamıştı. Şimdi tadını çıkaracaklarını söyler.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir