Can Yoldaşım 276.Bölüm Özeti – 2 Mayıs Pazartesi

Can Yoldaşım 276

Chotu ve Arzo Arasında AŞK DOĞUYOR! Devlerin Aşkı 😂

Can Yoldaşım 276. bölüm özetinde Arzo gizlice Sandiya için izin almıştı. Sandiya Arzo’nun bu yaptığı karşısında şoke olur. Arzo bu yaptığı hareketle Sandiya’nın görevini baltalamıştır. Ayrıca kurallara uymadan hareket eden Arzo dikkatleri her geçen gün daha çok üstüne çeker. Sandiya onun casus olduğundan şüphelenir. Peki 276. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 276.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya hesap sordu! Soluğu tapınakta alan Sandiya, Arzo’un yanına gider. Ona neden polisten habersiz evden çıkış yaptığını sorar. Bu uyarıyı daha önce yaptığını söyleyen Sandiya, Arzo’nun habersiz hareket etmesinden kuşkulanır. Arzo, Santoş isterdi, olaylar hızlı gelişti der. Onun yanında polisi arayamazdım diye sözlerine ekler. Ancak Sandiya’nın kuşkuları dinmez.

Sandiya bu meseleyi düşünürken evde ise bir değil iki hırsız dolapları karıştırır. Bunlardan ilki Mena’dır. Arzo’nun sandığında ne olduğunu merak eder. Diğeri de Piya’dır. Chotu’yu kandırıp paralara konmayı hayal etmiştir. Ancak bu iki açgözlü birbirlerini korkutur. Bu yüzden ikisi de başarısız olur.

Suraj Arzo’nun yanında! Tüm olanlardan sonra Sandiya, Arzo’yu yakından takibe alır. Ayrıca Suraj’a bu konu hakkında fikrini sorar. Arzo’nun her yaptığı hareket, seçim Sandiya’nın gözünde casuslara ait tekniklerdir. Suraj ise tam tersi düşünür. Tüm bunlar Arzo’nun Santoş’u etkileme çabaları der. Bir polis olarak düşünüyor ve şüpheci davranıyorsun diye sözlerine ekler.

Can Yoldaşım 276.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nitekim Arzo’nun yaptıkları da Suraj’ı haklı çıkarır. Küçük bir çocuğu andıran Arzu ağaca çıkıp yaprak toplar. Sandiya ondan inmesini isterken nazlanır. Sandiya’nın onu affetmesini ister. Sandiya affettikten sonra aşağı inen Arzo topladığı yaprakları Santoş’a verir. Sandiya, Arzo bir şans daha verir.

Santoş’un övgüsünü aldı! Sandiya’nın verdiği şansla birlikte işler yine yolunda gidiyor görünür. Öncelikle Santoş, Arzo’nun yaptığı yemeği çok beğenir. Ona bol bol övgülerde bulunur. Suraj bu durumu Sandiya’ya gösterir. Sandiya’da Arzo’nun kendini kanıtlamasından mutludur. Pakistanlı olarak kendini kabul ettireceğini düşünür.

Olaylar bu noktaya kadar iyi gitse de Sandiya, Arzo’nun çantasında koordinatlar görür ve ondan şüphelenir. Burada Arzo yine şansızlığının kurbanı olur. Faks makinesinin oradan kağıt alırken askeri koordinat çöplerini almıştır.

Hintçe bilmiyor! Sandiya bu sefer Arzo’nun ajan olduğundan emindir. Ancak işler yine karışır. Arzo tuvalete gittiğinde yanlışlıkla erkek bölümüne girer. Santoş ona bu konuda kızar. Arzo Hintçe okuyamadığını sadece Urduca okuduğunu söyler. Sandiya’nın kafası yine karışır. Arzo’nun rol yaptığını düşünür. Tabi faks olayı gerçeği ortaya çıkınca bu düşüncesinde yanıldığını fark eder. Arzo yanlışlıkla koordinat fakslarını almıştır. Sandiya gerçekten de bu kızın küçük bir çocuk gibi saf olduğunu fark eder. Suraj’ın haklı olduğunu düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 276.Bölüm Özeti – 2 Mayıs Pazartesi Günü Neler Olacak?

İkili Arzo ve Chotu için çöl safari bileti alır. Arzo bu hediyeden dolayı çok mutlu olur. Bu arada Arzo bilmese de mini köpeği kayıptır. Safari de ise aksilikler art arda gelir. Arzo ve Chotu’nun kullandığı bisikletin tekerleği patlar. Bunu gören adamlar Arzo ile dalga geçer. Onun kalıplı olmasına laf ederler. Chotu adamlara sinirlenir ve onlara hadlerini bildirir. Arzo’ya üzülmemesini söyler.

Chotu ve Arzu yakınlaşması! Akşam olduğunda ise şenlik ateşi yakılır. Chotu ve Arzo ilginç bir oyun oynarlar. Oyun sırta bir şey çizip tahmin edilmesi şeklindedir. İkili bu oyun esnasında epey eğlenir. Gece ilerleyince Arzo üşür. Chotu ceketiyle onu ısıtır. İkili arasında romantik anlar oluşur.

Arzo bu güzel gidişattan sonra Santoş’un kalbini kazanmak ister. Bu amaçla pojayı sorunsuz yapmayı planlar. Poja için giderken bir adamın terlik çaldığını görür. Kovalayıp adamı yakalar. Santoş’un yanına getirir. Adam terlik çalmadım der. Rahipte bu adamın iyi bir insan olduğunu onaylar. Arzo bir anda zor duruma düşer. Adamı hırsız zannederek yanıldığını anlar.

 • Evlat 6.Bölüm Özeti – 24 Haziran Pazartesi
  Evlat 6. Bölüm Full İzle. Evlat 6. bölümde neler olacak? Evlat 6. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın