Can Yoldaşım 264.Bölüm Özeti – 20 Nisan Çarşamba

Can Yoldaşım 264

Katil Santoş ÇIKTI! İşte Mohit Cinayetinin AYRINTILARI…

Can Yoldaşım 264. bölüm özetinde Suraj itirafı sonrası hakim karşısına çıkarılacaktır. Sandiya, Suraj’ın masum olduğunu anlar. Lalima’ya ulaşarak onu ikna eder. Ancak mahkemeye yetişip Suraj’ı kurtaramazsa tüm yaptıkları boşa gidecektir. Sandiya mahkemeye yetişebilecek mi? Peki 264. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 264.bölüm özeti devam ediyor.

Sandiya yetişecek mi? Sandiya mahkemeye doğru yola çıkarken aksilikler peşini bırakmaz. Arabanın lastiği patlar. Sandiya ne olursa olsun gideceğini söyler. Bu esnada Suraj ise mahkemeye çıkmıştır. Savcı mahkemeye suçlamaları ve kanıtları sunar.

Avukat Suraj’ın savunmasını yapar. Hakimler tüm konuşmaları ve kanıtları dinler. Artık karar vakti gelmiştir. Hakim kararı açıklayacağını ilan eder. Tam bu esnada Sandiya gelir ve mahkemeyi durdurur. Önemli bir tanığın olduğunu açıklar. Suraj tanık istemez. Suçumu itiraf ettim der ancak hakim tanığın dinleneceğini açıklar. Mahkemeye beş dakika ara verir.

Lalima ortadan kayboldu! Sandiya savcı ve avukatla görüşür. Bu esnada Lalima heyecanlıdır. Ancak işleri karıştıracak olaylar bitmez. Vikram Lalima’nın yanına gelerek onu kaçırır. Hakim davayı tekrar başlatıp tanığı istediğinde Sandiya çaresiz kalır. Tanık ortadan kaybolmuştur. Hakim bunun üzerine kararını açıklayacağını söyler. Ancak karar açıklanmadan bu sefer de Santoş mahkemeyi basar. Herkes Santoş’u görünce şoke olur.

Can Yoldaşım 264.Bölüm Özetinde Neler Olacak?

Santoş’un sözleri ise daha şok edici olur. Santoş, Mohit’i kendisinin öldürdüğünü açıklar. Oğlumu ben öldürdüm der. Hakim ve savcı araya girerek delilleri ve olayları gözden geçirir. Santoş’u işaret eden hiçbir şey yok der. Santoş ise Suraj’ı suçu üstüne aldığını ve delilleri değiştirdiğini açıklar. Bu itiraf üzerine hakim davayı erteler ve delillerin yeniden incelenmesini talep eder. Santoş ve Suraj ise tutuklu kalacaktır.

Gerçek ne? Lokesh, Emily, Suraj derken işler Sanoş’a kadar gelmiştir. Satya bu durum karşısında şaşkındır. Meslek hayatında böylesine bol itiraflı bir dava ilk defa görüyordur. Şimdi ise Santoş suçu üstlenmiştir. Ancak ne Sandiya ne de ev halkı buna inanmaz. Satya ise gerçek hikayeyi duymak ister. Santoş’un cinayeti neden işlediğini anlatmak istememesi işleri daha da çıkmaza sokuyordur. Üstelik Santoş daha ağır bir ceza alabilir.

Sandiya bu yüzden gerçeğin peşine düşer. Santoş’tan neler olduğunu anlatmasını ister. Ancak Santoş bu konuyu anlatmamakta kararlıdır. Üstelik için işinde Lalima’nın da olduğu aşikardır. Vikram’a Lalima’yı kaçırtan da Santoş’tur.

Can Yoldaşım 264.Bölüm Özeti – 20 Nisan Çarşamba Günü Neler Olacak?

İşte gerçekler! Ertesi gün mahkeme başlar. Yeni deliller Santoş’u işaret eder. Hakim ondan yaşananları anlatmasını ister. Ancak Santoş susar. Santoş’un bu sessizliği uzun sürmez çünkü dostları, arkadaşları herkesin ona karşı sözleri Santoş’a ağır gelir. Santoş bu baskıya daha fazla dayanamaz ve her şeyi anlatacağını söyler.

Gerçek şöyledir. Santoş Suraj’la beraber yola çıkmıştır. İkilinin yolda lastiği patlar. Bu esnada şans eseri Santoş Lalima’yı görür. Onu takip etmeye başlar. Lalima, Mohit ile buluşur. Uzaktan ikiliyi izleyen Santoş gözlerine inanamaz. Mohit önce Lalima’yı boğmaya çalışır. Ardından ise daha ileri giderek ona sahip olmak ister. Lalima karşı koyarken düşer ve kafasını taşa çarpar. Santoş hemen gelerek olaya müdahale etmek ister. Mohit ise Lalima’yı çalılıklara doğru sürüklemeye başlar.

Santoş bunu engellemek için uğraşır. Mohit onu iterek Lalima’yı sürüklemeye devam eder. Bu esnada Lokesh’te Lalima’nın onu aradığını görür. Bu yüzden alasının suçlu olduğunu zannetmiştir. Ancak gerçek farklıdır. Santoş gözü dönmüş Mohit’i durdurmak için kafasına taşla vurur. Bu darbe Mohit’in kafatasına zarar vererek onu öldürür. Suraj olay yerine geldiğinde her şey için çok geçtir. Santoş ayrıca yaptıkları için pişmanda değildir. Lalima’nın iffetini savunmuştur. Santoş’un sözleri bitince herkes gözyaşlarına boğulur. Bu itiraf üzerine hakim davayı 3 gün erteler. Deliller tekrar incelenecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın