Baş Tacım 250.Bölüm Özeti – 14 Nisan Perşembe

Baş Tacım 250

Purvi ve Arjun Hakkında Karar Verildi!

Baş Tacım 250.bölüm özetinde Soham, Gauri’yi kurtarmak için her yolu deniyor. Soham’ın imdadına Purvi ve Arjun yetişiyor. Günün sonunda Arjun ve Purvi’yi bekleyen sürpriz ne? Baş Tacım 250.bölümde neler olacak? Baş Tacım 250.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Balan ve adamları Gauri’yi kaçırmıştı. Soham, Gauri’yi kurtarmak için Balan’ı kökten yok etmeyi ister. Ama bunun için Balan onu tehdit eder. Kendisine zarar verirse bir daha Gauri’yi göremeyecektir. Bu yüzden Soham boyun eğer. Ayrıca Balan Soham’a Gauri karşılığında hırsızlık yaptırmak ister. Soham, Gauri’nin sesini duyduğunda ondan asla kötü bir şey yapmamasını ister.

Balan’ın Soham’dan isteği partiye gidip zengin iş adamının karısının kolyesini çalmak. Soham bu işi yapıp yapmama arasında kalır. Aklına Gauri ile trende yaptıkları konuşma gelir. Soham, Gauri’yi kurtarmak için başka çaresini olmadığını düşünür. Soham partiye garson olarak sızar. Balan ve adamları da Soham’ı takiptedir. Soham kadının odasına geldiğinde kolyeyi aramaya başlar. Soham kolyeyi bulduğunda kadın odaya girer ve kolyesini takar. Soham kadının boynundan o kolyeyi nasıl alacaktır?

Partiye Arjun ve Purvi de gelir. Purvi Soham’ın yanından geçer ama birbirlerini görmezler. Soham partide yanlışlıkla meyve suyu döker. Kadın onu azarlarken Arjun gelip kadını sakinleştirir. Ardından Soham’ı fark eder. Soham Arjun’u görünce kaçmaya başlar.

Purvi de oarti de Balan’ı farketmiştir. Balan da birini( Gauri) öldürmekten bahseder. Purvi duyduklarını Arjun’la paylaşmasını gerektiğini düşünür. Purvi, Arjun’un yanına gittiğinde Soham’ı görür. Onu gördüğüne çok sevinmiştir. Soham her şeyi anlatmak zorunda kalır. Arjun polise gitmeyi teklif eder ama Soham karşı gelir. Bunun üzerine Arjun Soham’dan Balan’ın gizli yerlerini hatırlamasını Gauri’nin nerede olabileceğini düşünmesini ister. Soham’ın aklına bir yer gelir. Soham Gauri’yi bulmaya giderken Purvi ve Arjun’da Balan’ın fark etmemesini sağlamak.

Baş Tacım 250.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Soham, Gauri’yi bulur. İkisi birbirine sarılır. Arjun’da Balan’ı yakalatmaya çalışır. Balan ellerinden kaçınca Purvi eve gidip Manav’a haber verir. O sırada Arçu eve gelir. Manav’la sarılırlar. Arçu’nun ilk sorduğu şey Soham olur. Manav ona dinlenmesini sonra konuşacaklarını söyler. Arçu odasına girerken Purvi gelir ve Soham’ın başının dertte olduğunu söyler. Arçu şok olur.

Soham ve Gauri Balan’ın adamları tarafından yakalanır. Soham tek başına mücadele edemez ve dayak yer. Soham, Balan’ı vurmaya çalışır. O sırada Arçu’nun sesi duyulur. Soham’a silahı bırakmasını söyler. Soham annesine ve Gauri’y karşı gelemez. Polisler gelip Balan ve adamlarını götürürken herkes rahat bir nefes alır.

Arçu Soham’ı eve götürmek ister. Soham buna karşı çıkar. Arçu evde kavgaların olacağını sonra unutulacağını belirtir. Her şeyden haberinin olduğunu Purvi’nin anlattığını söyler. Soham bir aile olamadıklarını ve kırgınlığını dile getirir. O eve dönmeyeceğini söyler. Soham, Varsha’nın yanına gidecektir. Arçu çok üzgündür. Evdekilere de sitemini belli eder. Manav her zamanki gibi kimsenin Soham’ı evden kovmadığını savunur. Arçu da Soham’ı geri döndürmek için kimsenin de çabalamayışına kızar.

Arçu’nun sözlerinden sonra Sachin üzülür ve Arçu’nun yanına özür dilemeye gider. Soham’ın evden gitmesinden dolayı payı olduğunu dile getirir. Arçu, Sachin’in Soham’a abilik yapmadığını onu nefretle azarladığını söyler. Eğer Soham’a farklı yaklaşsaydı tüm bunlar olmayabilirdi.

Baş Tacım 250.Bölüm Özeti – 14 Nisan Cuma Günü Neler Olacak?

Soham, Varsha’nın yanına gittiğinde Varsha çok mutlu olur. Bir daha onu bu evden göndermeyeceğini açıklar. Birlikte yemek yerler. Sachin ve Manav, Soluchana’nın evine gelir. Herkesten özür diler ve Soham’ı götürmeye geldiğini söyler. Soham ve Varsha buna karşı çıkar. Soham bir oğlun olduğu yeni mi aklına geldi diyerek Manav’a çıkışır. Manav sevgisini gösteremediğini öfkesine yenik düştüğünü söyler. Sachin’de özür dilemesiyle aradaki buzlar eritilir ve Soham evine döner.

Gauri’nin ailesi de Arçu’nun evine gelir. Yemek masası donatılır. Arçu çocuklarını elleriyle besler. Soham krizi atlatıldıktan sonra sıra Purvi ve Arjun meselesine gelir. Arçu, Manav’a Purvi’nin Arjun ile evlenmesini istediğini söyler. Manav da bunu kabul eder. Arçu Manav’ın kızacağını düşünür ama Pari için Arjun’dan başkasının babalık yapamayacağına kanaat getirmiştir.

Arçu ve Manav Purvi ve Arjun’la konuşmaya karar verir. İki taraf durumu anlar ve kabul eder. Fakat bir sorun vardır. Purvi ve Arjun birbirleriyle evlendirilmek istendiğinin farkında değillerdir. Purvi Arjun’a kabul ettiği için çıkışır. Çünkü kendisi Arçu’ya hayır diyemediği için kabul ettiğini söylemiştir. İkisi tartışırken aşklarını ilan ederler. Böylece Purvi ve Arjun, Arçu ve Manav’la tekrar birbirleriyle evlenmek için konuşacaklardır. Yalnız bu konuda hiç umutları yoktur. Çünkü geçmişten gelen bir Ovi meselesi vardır. Onlarının korkularının aksine Arçu ve Manav zaten en başından beri ikisinin evlenme taraftarıydı. İkili bunu öğrenince sevinçten çılgına dönerler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

One Comment on “Baş Tacım 250.Bölüm Özeti – 14 Nisan Perşembe”

Bir yanıt yazın