Can Yoldaşım 259. Bölüm Özeti – 15 Nisan Cuma

Can Yoldaşım 259

Mohit’in Katili Bulundu! Bakın Katil KİMMİŞ? 

Can Yoldaşım 259. bölüm özetinde Mohit’in kuyudan çıkarılan cansız bedeni konakta şoke etkisi yapmıştı. Santoş’un ilerleyen hastalığı bu durumu daha da zorlaştırmıştı. Polis bu olaya intihar dese de Sandiya yeni deliller bularak bunun bir cinayet olabileceğini ispatlamış ve katili aramaya koyulmuştu. Peki 259. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 259.bölüm özeti devam ediyor.

Katil kim? Lalima ile yapılan sorgu dikkat çekici olsa da sonuç vermez. Sandiya Suraj’a Laima’nın yaşadığı durumu anlatır. Mohit’in onu tehdit etmesi ve para istemesi, ardından yediği tokat. Sandiya bunun bir cinayet olduğuna emindir ama suçlu kim?

Sandiya’nın aksine aile üyeleri ise farklı düşünür. Özellikle Santoş bunun bir intihar olduğu düşüncesindedir. Mohit’in alkole olan düşkünlüğü ve son zamanlarda yaptıkları kendi sonunu hazırlamıştır. Üstelik polis kayıtlarında kanında alkol de bulunmuştur. Santoş bu sözleri söylese de oğlunun ölümü içini parçalamaktadır.

Komal aranıyor! Konaktakilerin aksine Sandiya katili aramakta kararlıdır. Satya ile beraber araştırma için çıkar. Satya kılık değiştirerek çevrede Mohit hakkında bilgi toplamak ister. Bu esnada Sandiya bir taksiciden önemli bilgi alır. Şoför Mohit ile bir kadını beraber görmüştür. Satya bu kadınla Mohit’in ilişkisini sorar. Şoför karı koca gibi deyince Satya, Emily suçlu bulur. Ancak adamın gördüğü kadın bu değildir.

Can Yoldaşım 259. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya adamı karakola götürerek robot resim çizdirir. Bu esnada aranan kadın Komal ne yapacağını düşünüyordur. Kaçsam mı, yoksa polise mi gitsem diye düşünür. Mohit’i ben öldürmedim neden korkayım ki diye kendini sorgular.

Katil Emily mi? Robot resim üzerinden ilerleyen Sandiya ve Satya kısa sürede Komal’ın evine ulaşır. İkili aynada yazılı bir mesaj okurlar. Mesja Komal’ın suçsuz olduğunu ve katilin başkası olduğudur. İşleri daha da karıştıran Satya’nın yakaladığı ipucu olur. Bu ipucu Emily’nin veya aile üyelerinden birinin de Komal’ı tanıdığıdır.

Ekip bu konuda Emily soğuya gider. Emily telefondaki resimleri siler, Sandiya ve Satya’nın iddialarını da inkar eder. Sandiya başta aileden birinin olayların içinde olmadığını düşünse de onunda fikri değişir.

Parmak izi alınacak! Satya ve Sandiya’nın soruşturması devam ederken Santoş ameliyat olmayı reddeder. Suraj ise onu ikna etmek için çabalar. Ameliyat olmaması Santoş’un hayatını riske atacak bir durumdur.

Bu arada Komal ile ilgili araştırma devam eder. Satya ailenin bu işin içinde parmağı olduğunu düşünür. Sandiya ise aileyi bulaştırmak istemez. Ancak gazetelerin Komal’ı konu edinmesi ve işlerin giderek yayılması polis için kötü bir duruma neden olur. Bu katilin tanığı öğrenmesi anlamına gelir. Tüm bu soru işaretleri devam ederken Satya, Mohit’in üzerinde parmak izi tespit eder. Bu izi tüm aile üyelerininkiyle eşleştirmek ister.

Can Yoldaşım 259. Bölüm Özeti – 15 Nisan Cuma Günü Neler Olacak?

Emily şüphe çekiyor! Parmak izi için aile karakola giderken Emily bahane uydurup gitmez. Bu Satya’nın dikkatini çeker. Ayrıca Satya Emily’nin yalanını da açığa çıkarır. Komal’ı tanımıyorum diyen Emily tanıdığını belli eden bir gaf yapar. Satya Emily’den parmak izi vererek kendini aklamasını ister. Emily işleri olduğunu söyleyerek kaçar.

Ancak Emily’nin aleyhine bir belge daha çıkar. Olay yerinde Emily ve Mohit’in imzasının olduğu boşanma kağıtları da bulunur. Satya Emily’nin parmak izine gelmemesi halinde onu tutuklatacağını söyler.

Lokesh hile yapmış! Gözler her ne kadar Emily çevrilse de Lokesh’in eline kimyasal sürüp parmak izini değiştirmesi gözleri bir anda bu noktaya çeker. Ayrıca Emily’de parmak izi vermeye gelmiştir. Lokesh hemen sorguya alınır. Tüm suçu inkar eder. Ancak eline uyguladığı kimyasal ve Satya’nın çapraz sorgusu işe yarar. Lokesh, Mohit’i öldürdüğünü itiraf eder. Sandiya bu itirafa karşı şoke olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir