Baş Tacım 247.Bölüm Özeti – 11 Nisan Pazartesi

Baş Tacım 247

Ovi Geri Dönüyor!

Baş Tacım 247.bölüm özetinde Soham’ın suçsuzluğu anlaşılmıştı. Bu bölüm Ovi geri dönüyor. Ovi, Arjun’dan boşanmakta kararlı! Purvi ise Arjun’la yemekte yakalanmaktan rahatsız oluyor. Baş Tacım 247.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Pooja sırasında Soham polisler tarafından hırsızlık suçlamasıyla götürülmüştü. Archana’nın çırpınışları Manav’ın polisin görevini yapmasını istemesi ortamı germişti. Karakola gidilince Arçu, Balan’ın konuşmalarını duymuştu. Böylece Soham’ın suçsuzluğu kısa sürede açığa kavuşmuştur.

Bunun üzerine Arçu Soham’dan bir seçim yapmasını ister. Soham’ı cevabı açık ve nettir. O gerçek ailesini seçer. Eve döndüklerinde Arçu, Soham’ı Mnav konusunda ikna etmeye çalışır. Manav’ın oğlunu sevdiğini onu hapisten çıkarmak için uğraştığını anlatır. Soham’ın ise kalbi kırılmıştır. Manav’ın tavrına bozulmuştur. Gazetelere çıkmamak için babasının kefalet ödemeye çalıştığını düşünür.

Arçu, Gauri’yi eve bırakmasını için Soham’a ısrar eder. İkili yağmurda beraber yürürler. Purvi’ye de boşanma evrakları ulaşır. Manav daima Purvi’nin arkasında destekçisi olduğunu söyler.

Teju ve Arçu yağmurda eğlenmenin çok güzel olduğunu düşünüyorlar. Daha sonra tüm aile onlara katılır. Hep birlikte dans etmeye başlarlar. O sırada Ovi çıka gelir. Herkes çok mutlu olur. Savita Ovi’yi çok özlediğini söyler. Eve çıktıklarında Purvi ve Ovi karşılaşır. Arçu kızına üstünü değişmesi gerektiğini sölerken Ovi otele yerleşeceğini ima eder. Purvi bu durumdan rahatsız olur. Evden kendisi gitmeye çalışır. Bu duruma Ovi engel olur. Kimsenin düzenini bozmasını istemez.

Baş Tacım 247.Bölüm Özeti Devam Ediyor

Soham, Ovi’nin peşinden gider. Ovi konuşmak istemediğini söylese de Soham onun abisi olduğunu ve konuşabileceklerini söyler. Soham kardeşine Kanada’da mutlu olup olmadığını sorar. Ovi Hindistan’da ailesiyle olmaktan çok mutlu olduğunu ama Kanada’da Arjun’u unutması gerektiği için kaldığını anlatır. Soham Purvi’nin başından geçenleri de anlatır. Onir’in Purvi’yi aldattığını ve bunu herkesin önünde itiraf ettiğini açıklar. Ovi ise bu duruma çok şaşırır. Şimdi verdiği bu kararın herkes için doğru olduğunu Arjun ve Purvi’nin yakınlaşacaklarını söyler.

Soham, Archu’ya Ovi’nin kendisine söylediklerini anlatır. Arjun’la boşanacağını söylediğinde gözlerinde acı gördüm diyor. Soham boşanmanın neden uzun sürdüğünü soruyor. Archu ona Hint mahkemesine göre en az 6 ay sürdüğünü ve Ovi Kanada’da kalırsa tekrar tekrar Hindistan’a gelmesi gerektiğini açıklıyor ve bu yüzden belki de burada kalmaya karar verdiğini düşünüyorlar. Soham, bu 6 ayda kardeşinin acı çekmesi gerekebileceğinden Ovi için endişeleniyor.

Ovi, Arjun’un babasının ziyarete gider. Bu boşanma ile birlikte aralarındaki ilişkinin bozulup bozulmadığını öğrenmek ister. Arjun’un babası sen hala benim kızımsın diyerek karşılık veriyor. Ovi gitmeden önce Arjun’a bir mektup bırakır. Arjun geldiğinde hizmetçi ona mektubu uzatır. Arjun mektubu açtığında Ovi’den geldiğini anlar. Ovi Arjun yokken babasını ziyarete geldiğini yazmış ve yüzüğünü ona geri iade etmiştir.

Baş Tacım 247.Bölüm Özeti – 11 Nisan Pazartesi Günü Neler Olacak?

Arjun ve Purvi yemeğe çıkmıştırlar. Ovi de aynı restorana gelmiştir. Arjun Ovi’yi görüp el sallar. Ovi başını çevirir. Purvi kime selam verdiğini sorar. Arjun, Ovi’nin geldiğini söyler. Purvi kendisini kötü hisseder. İkisinin birlikte yemek yiyor olmasına Ovi’in bozulmuş olacağını düşünür. Arjun’a Ovi’nin yanına gidip selam vermesi iiçin ısrar eder. Ovi’nin arkadaşları da onu sıkıştırır. Henüz boşanmadan kocasının kimle yemek yediğini sorgularlar. Ovi sessiz kalır.

Soham İngilizce dersi alıyordur. Öğrenemediği için kendine kızmaya başlar. Arçu oğlundan sabırlı olmasını ister. Gauri, Arçu’yu ziyarete gelir. Gauri Soham’a İngilizce konusunda yardım etmeye başlar. İkisi tartışmasız bir şekilde konuşmaya başlar.

Onir uzaktan uzağa Purvi ve ailesine yardım etmeye çalışır. Çocuk felciyle ilgili küçük Pami’yi düşünür. Purvi’yi araması gerektiğini düşünür ama bu iyi bir fikir değildir. Arabayla yanlarından geçerken ilgilendirici bir broşür atarak ona hatırlatma yapar. Onir Soham’ın yanında geçerken kutuları devirmemesi için yardım eder. Soham görmeden hızlıca oradan uzaklaşır. Soham, Onir’in sesini fark eder. Onunla kavga etmeye başlar. Gauri hemen ikilinin arasına girer ve Soham’dan sakin olmasını ister.

Purvi kızını çocuk felci için kontrole götürür. Arjun da daima kızının yanında olmak istediğini hiçbir anını kaçırmak istemediğini söyler. Purvi ve Arjun bu sayede biraz daha yakınlaşırlar. Ovi yine boşanma evraklarıyla Arjun’un evine gelir. Arjun da direnmeden evrakları imzalar. Ovi daha sonra aklına eski günler gelip ağlamaya başlar. Ovi soluğu anne ve babasının yanında alır. Onara evrakları gösterir. Arçu ve Manav biraz alınganlık yaparlar. Arçu ne olursa olsun boşamadan Arjun’la yaşaması gerektiğini hatırlatır.

Ovi işlerini halledip tekrar Kanada’nın yolunu tutar. Soham ile vedalaşır. Ovi Soham’dan özür diler. Zamanında onunla hiç konuşmadığı için üzgün olduğunu ifade eder. Arjunda Ovi le arasında geçenleri Purvi’ye anlatır. Purvi, Arjun’a Ovi’yi durdurmadığı için kızar. Purvi’nin ısrarıyla Arjun soluğu havaalanında alır. Bu arada vi de Onir’i arayıp ona bağırır çağırır. Puri’ye ianet ettiği için ona kızar. Ovi, Arjun’un gelmesine şaşırır. Purvi ise onların vedasını izler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir