Can Yoldaşım 257. Bölüm Özeti – 13 Nisan Çarşamba

Can Yoldaşım 257

Lalima Tokadı BASTI! Mohit, Lalima’nın Dükkanını YAKTI!

Can Yoldaşım 257. bölüm özetinde Santoş, Sandiya’yı affetmiş ve onu bağışlamıştı. Santoş’un bu kararıyla konağa mutluluk gelirken Lalima ise kendi yoluna gitmişti. Peki 257. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 257.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş tatile gidecek mi? Sandiya Arun ve Santoş’a tatil planı yapar. İkiliyi İsviçre yollamak ister. Ancak Santoş bu konuda kararsızdır. Torunları ile vakit geçirmek ister. Sandiya ısrarcı olurken Santoş onu sınava tabi tutar. Bu sınav Santoş yokken Sandiya ev işlerini hakkıyla yapabilecek midir?

Bu sahneler tıpkı Sandiya’nın konağa ilk gelişini hatırlatır. Santoş, Sandiya’dan yemek yapmasını ister. Sandiya elbette nasıl yapacağını bilemez. Santoş ailenin yardım etmemesi için onlardan söz alır. Arun ve Mena, Sandiya’ya yardım edemez. Sandiya lor peynirini nasıl süzeceğini bir türlü bulamaz. Bu noktada Lalima’dan yardım alır. Çünkü o aileden biri değildir. Lalima Sandiya’ya yardım ederken onun başı da Mohit’le beladadır. Lalima’dan sürekli para isteyen Mohit ondan tokadı yer!

Sandiya’nın başarısı! Sandiya’nın çabaları sonuç verir! Tüm işleri başarı ile halleder. Ev tertemizdir, yemekler yapılmıştır. Hatta Santoş akşam çayını bile içmiştir. Tüm bunların ardından Santoş bir hayli mutludur. Sandiya’nın sınavı geçmesiyle beraber evi tek başına idare edebileceği kanıtlanmıştır. Böylelikle Santoş İsviçre tatili kabul eder. Herkes çok mutlu olur.

Can Yoldaşım 257. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bu tarafta mutluluk varken Mohit yine ortalığı karıştıracak gibidir. Öncelikle Suraj’dan 50 bin rupi para ister. Suraj bu parayı ayarlamak için ondan zaman isterken Mohit anne ve babaları için ayırdığı paradan vermesini söyler. Suraj bunu reddeder. Mohit’in aklı ise para bulmaktadır. Dükkan için borç almış ve ödemesi gerektiğini söyler. Lalima’nın parasına ile göz diker.

Hırsız Mohit! Gözü böylece dönmüş Mohit elbette rahat durmayacaktır. Herkes dışarıdayken Sandiya’nın odasına girer ve dolabından para çalar. Şans eseri Suraj odaya gelir ve Mohit’in bu hırsızlığını görür. Suraj şoke olur. Mohit’e bunu nasıl yaptığını sorar? Mohit zor durumda olduğunu söyler. Suraj, Santoş’un bunu duyarsa çok incineceğini söyleyerek parayı geri bıraktırır. Mohit’e o parayı bulacağını söyler.

Suraj parayı nasıl bulacağını düşünürken Lalima ise poja için Rahti konağındadır. Tüm aile Suraj, Sandiya Lalima’ya oldukça iyi davranır. Onu adeta bu ailedenmiş gibi karşılar. Ancak şeytanlıklar bitmez. Mohit Lalima’nın ona attığı tokatın öcünü almakta kararlıdır. Bu yüzden Lalima’nın dükkânını kundaklamaya karar verir.

Can Yoldaşım 257. Bölüm Özeti – 13 Nisan Çarşamba Günü Neler Olacak?

Dükkanı yaktı! Mohit bunları yaparken konakta her şeyden habersiz poja töreni devam eder. Suraj ve ailesi Lalima’ya bir sürpriz yapar. Onu eski eşiyle barıştırır. Lalima’nın eski eşi ondan özür diler. İkili böylelikle barışırlar.

Dükkan alev almaya başlarken pencereden Suraj tüm olanlara şahit olur. Koşarak dükkana giren Suraj yangını söndürmeyi başarır. Tüm aile şok olurken Suraj öksürerek çıkar. Lalima dükkanı kurtardığı için ona minnettardır. Herkes yangının nasıl çıktığını merak eder. Suraj tüm olanları Mohit yaptı der!

Mohit köşeye sıkıştı! Zor duruma düşen Mohit üste çıkmak için Lalima’ya hakaretler savurur. Onun kötü biri olduğunu söyler. Tüm aile Mohit’e öfkelidir. Bu sefer onu affetmekten yana değil cezalandırmaktan yanadırlar. Suraj, Lalima’dan Mohit adına özür diler.

Suraj ve Sandiya, Mohit meselesini düşünmeye başlar. Emily ile aralarındaki ilişki, ve şimdi yaptıkları. Bu konu üzerine düşünülmeye devam edilirken Lalima’nın nişan hazırlıkları olur. Lalima herkesi şaşırtan bir hediye verir. Dükkanın tüm haklarını Suraj’a devreder. Evleneceği için eviyle ilgilenecektir. Suraj bu hediye karşısında şaşkın ve mutludur. Suraj bunun karşılığında Laima’ya düzenli ödeme yapacağını söyler.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Evlat 5.Bölüm Özeti – 21 Haziran Cuma
  Evlat 5. Bölüm Full İzle. Evlat 5. bölümde neler olacak? Evlat 5. bölüm özetinde Muskan evde yeni bir kriz dönemi başlatır. Evlat 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 4.Bölüm Özeti – 20 Haziran Perşembe
  Evlat 4. Bölüm Full İzle. Evlat 4. bölümde neler olacak? Evlat 4. bölüm özetinde Bilal ailesini ikna edebilmek için son çare ilaç içer. Celal ve Zekiye evi Muskan’ın üzerine yapacak mıdır? Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 3.Bölüm Özeti – 19 Haziran Çarşamba
  Evlat 3. Bölüm Full İzle. Evlat 3. bölümde neler olacak? Evlat 3. bölüm özetinde eve elektrik faturası bomba gibi düşüyor. 3 maaşlı insan bir faturayı ödeyemez. Evlat 3.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 2.Bölüm Özeti – 18 Haziran Salı
  Evlat 2. Bölüm Full İzle. Evlat 2. bölümde neler olacak? Evlat 2. bölüm özetinde Bilal ailesine Muskan’dan hoşlandığını ve onunla evlenmek istediğini açıklar. Evlat 2.bölüm özeti devam ediyor.
 • Evlat 1.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Evlat 1. Bölüm Full İzle. Evlat 1. bölümde neler olacak? Evlat 1. bölüm özetinde Celal ve oğlu Kuram tartışmaya başlar. Babası oğlunu evden kovar. Evlat 1.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın