Emanet 353.Bölüm Fragmanı –6 Nisan Çarşamba

Emanet 353

Seher Yaman’a İkinci Kez AŞIK OLDU!

Emanet 353.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 353.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 353.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher’in hafıza kaybı sorunu devam ediyor. Seher doktorun yardımıyla hızla yol alsa da gerçekleri kabul etmekte bir hayli zorlanıyor. Seher’in kabul etmediği gerçek Yaman’a yeniden aşık olmaya başlaması. Yakışıklı psikolog bunu açıkça dile getirirken Seher kaçacak yer arıyor. Yaman ise yüzleşmeye kararlı. Tüm bunları düşünürsek güzel günler yakında diyebiliriz. Peki gelecek bölüm bizi neler bekliyor?

Seher aşık oldu! Seher ve Yaman hafıza kaybı sorunu ile mücadele etmeye devam ediyor. İkili bu amaçla gittikleri psikologdan da oldukça iyi sonuçlar aldı. Yaman Seher’in bu gelişiminden memnunken işler biraz karmaşıklaşıyor.

Seher’in hafızasını ilk kaybettiği zamana geri dönersek o bölüm ki özetlerde bir noktaya dikkat çekmiştik. Dikkat çektiğimiz nokta Seher’in hafızası gitse ve bir daha dönmese bile bu aşkın bitmeyeceğiydi. Nitekim dediklerimiz şimdi gerçekleşmiş gibi duruyor. Seher hafızasına söz geçirmeye çalışırken yüreğine söz geçiremediğini fark ediyor. Yaman’a ve geçmişe karşı bir şeyler hatırlamasa da karşısındaki adama giderek kendini daha da çok kaptırıyor. Yaman’ın onu için yaptıkları ve elbette yakışıklılığının da bunda payı yüksek.

Seher utanıyor!!! Seher’in şimdilik bu gerçekle yüzleşmeye cesareti yok. Ancak bu durum gelecek günler için umut verici. Seher ileride kötü anıları hatırlasa bile Yaman’dan bu kadar kolay vazgeçmeyecek! Hafızasını, yerini, yurdunu bile kaybetse Yaman’ı terk etmeyecek!

Volkan’ın sonu! Duygu’yu kaçıran Volkan hislerine karşılık bulamadı. Ali Volkan’ı her yerde aramaya devam ederken Duygu komiser ise kendi işini kendi hallediyor. İyi bir polis olan Duygu Volkan’ın elinden kurtulmayı başardı. Volkan’ı güzelde benzeten Duygu onu etkisiz hale getirmeyi deniyor. Ancak Bu iş Duygu’nun altından kalkabileceği kadar basit değil. Volkan kontrolü tekrar eline almayı başaracak. Gözü dönen Volkan’ın Duygu’ya zarar vermesi ise artık an meselesi. Ancak korkmaya gerek yok! Ali komiser çok yakında Duygu’dan gelecek ipucu ile yeri tespit ederek bu işe son vermeyi başaracak!

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli
 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir