Can Yoldaşım 254. Bölüm Özeti – 10 Nisan Pazar

Can Yoldaşım 254

Lalima Fotoğrafı YIRTTI! Suraj Benim OLACAK!

Can Yoldaşım 254. bölüm özetinde Santoş en büyük gelin olarak Lalima’yı seçmişti. Santoş’un aksine Suraj’ın seçimi Sandiya olur. Santoş, Lalima’yı kollamaya ve Suraj’ı ikna etmeye kararlıdır. Ancak Lalima boşanma kararı için avukata gidince Santoş şoke olur. Peki 254. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 254.bölüm özeti devam ediyor.

Santoş engelledi! Suraj ile beraber avukata giden Lalima boşanma belgelerini imzalamada kararlıdır. Bunu öğrenen Santoş soluğu hemen avukatın yanından alır ve durumu engellemek ister ancak yetişemez. İmzalar çoktan atılmıştır. Buna rağmen Santoş, Lalima’yı da kolundan tuttuğu gibi konağa getirir.

Misafirler Lalima’yı görünce şaşırırlar. Bu da kim Santoş derler. Santoş her şeyi açıklar. Lalima’yı yeni gelini olarak tanıtır. Suraj’ın kocalık vazifesini şimdilik yapmadığını bu yüzden sorumluluğun kendinde olduğunu söyler. Ayrıca Sandiya’ya ateş püskürür. Lalima’yı boşatarak ondan kurtulacağını mı düşündün der. O benim gelinim ve sen ne yapsan da bu değişmeyecek der. Lalima’yı alan Santoş töreni onunla yapar. Sandiya şok içinde gözyaşları döker.

Mohit’in sözleri! Tüm bu olanlarda Lalima’yı suçlu bulan tek kişi Mohit’tir. Mohit Lalima’nın iyi bir oyuncu olduğunu düşünür. Bu boşanma işini de onun organize ettiğini söyler. Sandiya’yı suçlu göstermek için bunu planladın değil mi diye Lalima’ya çıkışır. Ayrıca elinde bir video olduğunu da söyler.

Can Yoldaşım 254. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bunun üzerine Lalima yumuşar. Mohit’te ne istediğini sorar. Mohit Lalima’dan elbette maddi şeyler ister. Böylelikle susacaktır. Tüm bunlar Lalima’nın kardeşinin oyunudur. Lalima zor duruma düşmemek için Mohit’le anlaşır. Kardeşi ile baş başa kaldığında ise şoke edici bir hareket yapar. Sandiya ve Suraj’ın fotoğrafını ortadan ikiye böler. Suraj’ın aşkını er ya da geç kazanacağını söyler. Sandiya’yı değil beni seçecek diyerek resmen meydan okur.

Lalima şaşırttı! Lalima’nın ne olursa olsun Suraj beni sevecek sözleri ve fotoğrafı yırtması durumu yaşanırken diğer tarafta Sandiya ve Suraj bu durumdan habersizdir. Suraj, Santoş’un tüm olumsuz sözlerine rağmen Sandiya’ya destek olur. İkili çamaşırları asarken romantik anlar yaşar.

Lalima ise bu anları boşa harcamaz. Santoş ile olan ikili ilişkilerini ilerletir. Diğer bir soru işareti ise Suraj’ın iş durumudur. Otel arazisi Suraj’ın tedavisi için satılmıştır. Bu yüzden otel işi hayal olmuştur. Bu ve buna benzer birçok sorun konakta yaşanıyordur. Sandiya tüm bunlardan yine kendisini sorumlu hisseder.

Suraj’ın yeni işi! Suraj konaktan çıkarken Santoş’tan dua ister. Yeni iş için görüşmeye gidecektir. Santoş ve ev halkı yeni işi merak eder. Mena yeni bir sari bile giyer. Ancak aile işi görünce şoke olur. Çünkü Suraj’ın yeni işi seyyar tatlıcılık yapmaktır. Suraj eski işinden bile geriye düşmüştür.

Sandiya Suraj’a destek olurken aynı şekilde Lalima’da ona destek olur. Hatta Lalima’nın teklifi de vardır. Kendi şekerci dükkanında Suraj’ın çalışmasını ve ona destek olmasını ister. Ancak Suraj bu teklifi reddeder. Yardımcı olabilirim ama orada çalışamayacağını söyler.

Can Yoldaşım 254. Bölüm Özeti – 10 Nisan Pazar Günü Neler Olacak?

Sandiya Lalima rekabeti! Suraj’ın bu cevabı Lalima’yı üzer. Ayrıca Sandiya’nın çocuklarla ilgilenmesi de Laima’yı gerer. Lalima Sandiya’nın aileyi etkilemeye çalıştığını düşünür. Tüm bunun üstüne Suraj’ın ilaçlarını da Sandiya’nın vermesi Lalima’yı kahreder!

Ancak Sandiya’nın kendi başına bazı işlere girişmesi konakta büyük bir soru işareti yaratır. Özellikle Pari’nin tıp okuma sevdasına Sandiya müdahale eder. Pari burslu okulu kazanamaz. Sadiya herkesten gizli onun parasını kendisi öder. Bu durum açığa çıktığında ise Sandiya ne yapacağını bilemez. Tüm aile açıklama yapması için ona bakar.

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın