Can Yoldaşım 248. Bölüm Özeti – 4 Nisan Pazartesi

Can Yoldaşım 248

Suraj Her Şeyi ÖĞRENDİ! Sandiya HAYATTA!

Can Yoldaşım 248. bölüm özetinde isyancıların büyük planını keşfeden Saniya harekete geçmek ister. Ancak Shekar onu kimliğini deşifre ederek Sandiya’yı rehin alır. Diğer tarafta Lalima’nın ateş oyunu Suraj’ı iyileştirmiş gibi görünse de hafızasını kaybederek Lalima’yı unutmasına sebep olur. Ayrıca Suraj’ın şüpheli hareketleri herkesi korkutur. Peki 247. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 248.bölüm özeti devam ediyor.

Suraj nereye gitti? Lalima’nın planı gerçekten de işe yaramıştır. Suraj bu sefer Sandiya’nın öldüğünü kabul etmiştir. Ancak her şeyi gazetedeki bir fotoğraf karıştırır. Bu fotoğrafta isyancılar vardır ve yüzleri kapalıdır. Suraj isyancılar arasında birinin gözlerini tanır. Bunun Sandiya olduğuna emindir. Ved’e anneni bulmaya gidiyorum diyerek konaktan ayrılır.

Lalima ve aile odaya geldiğinde Suraj’ı bulamaz. Ved onlara tüm olanı anlatır. Suraj’ın Sandiya’yı bulmaya çıktığını söyler. Tekerlekli sandalyede odaya gelen Lalima bir kez daha yıkılır. Santoş’ta aynı şekilde çok üzgündür.

Sandiya’nın cezası! Shekar tarafından yakalanan Sandiya kaçma girişiminde bulunsa da başarılı olamaz. İsyancılar hemen onu yakalar. Sandiya’yı öldürmeyi planlayan isyancıların asıl sorunu çalınan kumandadır. Bu kumanda saldırıyı durdurabilecek güce sahiptir.

İsyancılar Sandiya’yı sorgulayarak ondan gerçekleri öğrenmek ister. Ancak Sandiya buraya ölmeye geldiğini söyleyerek onlara bilgi vermeyi reddeder. Komutan direk Sandiya’yı yok etmek ister. Ancak Shekar ona kolay bir ölüm vermeyeceklerini söyler. Sandiya’ya ceza olarak ailesinin yaşadığı Puşkar’a nükleer bomba atacaklarını söyler.

Suraj kampa gidiyor! Sandiya ne yapacağını düşünürken Surja onu aramak için yola çıkar. İsyancı kampına gidecek ve Sandiya’yı bulacaktır. Bu esnada kampta isyancı komutan lazer kalemini kullanarak polise yanlış bilgi aktarırlar. Saldırının tarihini yanlış verirler.

Polisler yanlış bilgi edinirken isyancılar çok mutludur. Tüm bu durumu düzeltme sorumluluğu ise sadece Sandiya’ya kalmıştır. Sandiya tutsak olduğu yerden çıkmak için yine oyun oynar. Bu oyun işe yarar ve Sandiya koşarak kamptan uzaklaşmaya çalışır. Durumu fark eden isyancılar onun mayınlara basarak öleceğini düşünür.

Suraj, Sandiya’yı bulacak mı? Sandiya mayın tuzaklarından ve isyancılardan kurtulmayı her seferinde başarır. Hatta çamurun içine yatarak onlardan gizlenir. Suraj ise Sandiya’yı aramaya devam ederken Bharat onu fark eder. Suraj’ı engellemek için çabalar ancak Suraj vazgeçmez. Sandiya’yı bulmak için her şeyi yapacaktır. Bharat Suraj’ın hem görevi hem de kendini tehlikeye sokabileceğini düşünür.

Bharat’ın adamı Surja’ı bayıltıp arabaya koyar ve Puşkar’a geri götürmek ister. Yolda kendine gelen Suraj adamdan kurtulup köye geri döner. Bu yaşanan durum Suraj’ın şüphelerini daha da artırır.

Yan yana geldiler! Suraj köyde gezinirken Sandiya yoğun güvenlikten nasıl kurtulacağını düşünür. Pazar yerine bir şekilde varmalıdır. Sandiya hemen bir plan yapar. Hamile taklidi yaparak güvenliği aldatır ve hızlı bir şekilde güvenliği geçer. Sandiya’nın amacı Bharat’a ulaşmak ve ona bilgi vermektir.

Sandiya harekete geçerken tam bu esnada Suraj’da Pazar yerindedir. İkili yan yana yürürler ama birbirlerini fark etmezler. Hatta Sandiya ve Suraj çarpışırlar. İkili birbirlerini görmeseler de varlıklarını hisseder.

Suraj gerçeği öğrendi! Sandiya amire ulaşmak için Pazar yerinde dolaşırken Shekar gelir ve onu götürür. Bu esnada Bharat’ı bulan kişi Suraj olur. Suraj Bhrat’ı sıkıştırır. Köşeye sıkışan Bharat Suraj’a Sandiya’nın yaşadığını söyler. Her şeyi mahvetmeden buradan çıkmalıyız der. İkili biraz uzaklaştıktan sonra Bharat tüm gerçekleri Suraj’a anlatır.

Bu esnada Suraj telefonunu yere düşürmüştür. Onu Sajni bulur. Sajni Sandiya’nın oğlunu kurtardığı annedir. Sajni Surja’ın telefonunu alınca aile resmini görür. Bu resimde Ved, Suraj ve Sandiya vardır. Sajni Surja’ın yanına giderek ona Sandiya’yı sorar. Bharat gerçeği inkar etse de Sajni onlara çok değerli bilgiler verir. Sandiya yakalanmış ve hayatı tehlikededir.

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir