Can Yoldaşım 247. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazar

Can Yoldaşım 247

Sandiya YAKALANDI! Nükleer Bomba TEHLİKESİ!

Can Yoldaşım 247. bölüm özetinde Sandiya zehirlenen çocuğu hastaneye götürmüş ve radyasyondan etkilendiğini görmüştür. Sandiya ormanda gizli bir iş çevrildiğini ama bunun ne olduğunu anlayamamıştır. Suraj ise hem Lalima hem de Zakir tarafından gerçeklerle yüzleşmeye zorlanmış ancak Suraj gerçekleri kabul etmemiştir. Peki 247. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 247.bölüm özeti devam ediyor.

Gerçeği öğrendi! Minik çocuğun radyasyon zehirlenmesi, ormanda bir kaybolup bir ortaya çıkan gizemli inşalar. Tüm bunlar Sandiya’nın kafasını karıştırır. Sandiya şelalenin karşısında akşama kadar beklemeye karar verir. Burada gizli bir geçit olduğunu düşünür. Sandiya’nın bekleyişi kısa sürede sonuç verir. Şelalenin arkasında radyasyona karşı dayanıklı kıyafetler girmiş adamlar çıkar. Sandiya bu adamların şelalenin arkasında büyük bir plan yaptığını anlar.

Sandiya olayları daha yakından görmek için şelalenin içine girer. Burada gizli bir reaktörle karşılaşır. Shekar ve tüm isyancılar orada nükleer bomba üretimi yapıyordur. Sandiya onların konuşmasını dinler ve Singh’in elinde yazılı olan tarihi görür. Eylem için planlanan gün 2 ekimdir!

Suraj’ın sonu ne olacak? Sandiya bu olayı hemen rapor etmesi gerektiğini düşünür. Bu esnada konakta ise büyük bir heyecan vardır. Lalima ve Zakir’in tüm çabalarına rağmen Suraj bir aşama kat edememiştir. Doktor ile görüşecek olan Suraj onun raporu doğrultusunda deliler hastanesine kapatılma riski taşır. Aile ne yapacakları konusunda çaresizdir.

Can Yoldaşım 247. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Lalima ise son bir oyun daha planlar. Suraj’ı tapınak bölgesine götüren Lalima’nın planı Suraj’ı korkularıyla yüzleştirmektir. Bunun içinde en çok korktuğu şey olan ateşi kullanacaktır. Lalima Suraj’ı böyle kazanacağını düşünür.

Manjari iyileşti! Ormanda ise Sandiya bu planı nasıl engelleyeceğini düşünür. Bu esnada Shekar ve komutan Sandiya’nın ortalıkta olmadığını fark eder. Sandiya’nın yokluğu dikkat çekerken Manjari ise iyileşmiş ve konuşacak kıvama gelmiştir.

Shekar ve komutan Manjari’nin yanına giderken Sandiya harekete geçer. Reaktör odasına girer. Bombanın hazır olduğunu öğrenir. Bir şekilde amirine haber vermeyi düşünen Sandiya nükleer kıyafetlerle operatör odasından mesaj yollamaya çalışır. Ancak bunu başaramaz. Sistem şifrelidir. Sandiya hemen hedef değiştirerek bombanın kontrol paneline yönelir. Paneli şifreli kasadan çalmayı başaran Sandiya hemen bunu ekibine ulaştırmak için orayı terk eder.

Can Yoldaşım 247. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazar Günü Neler Olacak?

Sandiya ne yapacak? Sandiya reaktörden uzaklaşır. Giysilerini değiştirerek köye doğru ilerler. Paneli amirine verirse bu işin son bulacağını hayal eder. Bu esnada Manjari Shekar ve komutana haini açıklamak üzeredir. Aynı anda ormanda yürüyen Sandiya’nın ise kolunu biri tutar.

Sandiya’nın akıbeti merak konusuyken Lalima büyük bir oyuna imza atar. Lalima bir kulübede alev çıkartır. O alevlerin içine girer. Ardından Surja’ın kendisini kurtarmasını bekler. Lalima ölümle burun burunayken Suraj korkusunu yenebilecek mi?

Sandiya yakalandı! Lalima’nın oyunu işe yarar. Suraj Sandiya diye bağırmaz Lalima diye bağırır ve onu ateşten kurtarır. Suraj kendine geldiğinde iki büyük sorun vardır. Biri Suraj’ın hafızasını kaybetmesi, Lalima’yı unutması. Diğeri ise şimdilik Sandiya’nın öldüğünü kabul etmesin rağmen eve gidince yine onu aramaya diye konaktan ayrılmasıdır. U durum tüm aileyi tekrar paniğe sokar. Yaşananlardan en çok yaralanan ise Lalima olur.

Diğer tarafta Sandhya ise Shekar’a yalan söylemeye devam eder. Ancak artık iş işten geçmiştir. Shekar İPS Subayı Sandhya Rathi’yi deşifre etmiştir. Sandiya ekibe haber veremeden isyancılar tarafından esir alınır. Shekar Sandiya’yı tokatlar. Onun hayatına son vereceğini, yapacakları eylemle de tüm hükümeti alaşağı edeceklerini söyler. Sandiya çaresiz kalır.

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın