Can Yoldaşım 247. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazar

Can Yoldaşım 247

Sandiya YAKALANDI! Nükleer Bomba TEHLİKESİ!

Can Yoldaşım 247. bölüm özetinde Sandiya zehirlenen çocuğu hastaneye götürmüş ve radyasyondan etkilendiğini görmüştür. Sandiya ormanda gizli bir iş çevrildiğini ama bunun ne olduğunu anlayamamıştır. Suraj ise hem Lalima hem de Zakir tarafından gerçeklerle yüzleşmeye zorlanmış ancak Suraj gerçekleri kabul etmemiştir. Peki 247. Bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 247.bölüm özeti devam ediyor.

Gerçeği öğrendi! Minik çocuğun radyasyon zehirlenmesi, ormanda bir kaybolup bir ortaya çıkan gizemli inşalar. Tüm bunlar Sandiya’nın kafasını karıştırır. Sandiya şelalenin karşısında akşama kadar beklemeye karar verir. Burada gizli bir geçit olduğunu düşünür. Sandiya’nın bekleyişi kısa sürede sonuç verir. Şelalenin arkasında radyasyona karşı dayanıklı kıyafetler girmiş adamlar çıkar. Sandiya bu adamların şelalenin arkasında büyük bir plan yaptığını anlar.

Sandiya olayları daha yakından görmek için şelalenin içine girer. Burada gizli bir reaktörle karşılaşır. Shekar ve tüm isyancılar orada nükleer bomba üretimi yapıyordur. Sandiya onların konuşmasını dinler ve Singh’in elinde yazılı olan tarihi görür. Eylem için planlanan gün 2 ekimdir!

Suraj’ın sonu ne olacak? Sandiya bu olayı hemen rapor etmesi gerektiğini düşünür. Bu esnada konakta ise büyük bir heyecan vardır. Lalima ve Zakir’in tüm çabalarına rağmen Suraj bir aşama kat edememiştir. Doktor ile görüşecek olan Suraj onun raporu doğrultusunda deliler hastanesine kapatılma riski taşır. Aile ne yapacakları konusunda çaresizdir.

Can Yoldaşım 247. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Lalima ise son bir oyun daha planlar. Suraj’ı tapınak bölgesine götüren Lalima’nın planı Suraj’ı korkularıyla yüzleştirmektir. Bunun içinde en çok korktuğu şey olan ateşi kullanacaktır. Lalima Suraj’ı böyle kazanacağını düşünür.

Manjari iyileşti! Ormanda ise Sandiya bu planı nasıl engelleyeceğini düşünür. Bu esnada Shekar ve komutan Sandiya’nın ortalıkta olmadığını fark eder. Sandiya’nın yokluğu dikkat çekerken Manjari ise iyileşmiş ve konuşacak kıvama gelmiştir.

Shekar ve komutan Manjari’nin yanına giderken Sandiya harekete geçer. Reaktör odasına girer. Bombanın hazır olduğunu öğrenir. Bir şekilde amirine haber vermeyi düşünen Sandiya nükleer kıyafetlerle operatör odasından mesaj yollamaya çalışır. Ancak bunu başaramaz. Sistem şifrelidir. Sandiya hemen hedef değiştirerek bombanın kontrol paneline yönelir. Paneli şifreli kasadan çalmayı başaran Sandiya hemen bunu ekibine ulaştırmak için orayı terk eder.

Can Yoldaşım 247. Bölüm Özeti – 3 Nisan Pazar Günü Neler Olacak?

Sandiya ne yapacak? Sandiya reaktörden uzaklaşır. Giysilerini değiştirerek köye doğru ilerler. Paneli amirine verirse bu işin son bulacağını hayal eder. Bu esnada Manjari Shekar ve komutana haini açıklamak üzeredir. Aynı anda ormanda yürüyen Sandiya’nın ise kolunu biri tutar.

Sandiya’nın akıbeti merak konusuyken Lalima büyük bir oyuna imza atar. Lalima bir kulübede alev çıkartır. O alevlerin içine girer. Ardından Surja’ın kendisini kurtarmasını bekler. Lalima ölümle burun burunayken Suraj korkusunu yenebilecek mi?

Sandiya yakalandı! Lalima’nın oyunu işe yarar. Suraj Sandiya diye bağırmaz Lalima diye bağırır ve onu ateşten kurtarır. Suraj kendine geldiğinde iki büyük sorun vardır. Biri Suraj’ın hafızasını kaybetmesi, Lalima’yı unutması. Diğeri ise şimdilik Sandiya’nın öldüğünü kabul etmesin rağmen eve gidince yine onu aramaya diye konaktan ayrılmasıdır. U durum tüm aileyi tekrar paniğe sokar. Yaşananlardan en çok yaralanan ise Lalima olur.

Diğer tarafta Sandhya ise Shekar’a yalan söylemeye devam eder. Ancak artık iş işten geçmiştir. Shekar İPS Subayı Sandhya Rathi’yi deşifre etmiştir. Sandiya ekibe haber veremeden isyancılar tarafından esir alınır. Shekar Sandiya’yı tokatlar. Onun hayatına son vereceğini, yapacakları eylemle de tüm hükümeti alaşağı edeceklerini söyler. Sandiya çaresiz kalır.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir