Can Yoldaşım 246. Bölüm Özeti – 2 Nisan Cumartesi

Can Yoldaşım 246

Sandiya Ormandaki GİZEMİN PEŞİNDE! Radyasyon YAYILIYOR!

Can Yoldaşım 246. bölüm özetinde Sandiya’nın polis olduğu Manjari tarafından anlaşılmıştı. Sandiya Manjari’yi uçurumdan itmiş ve şimdilik etkisiz hale getirmişti. Diğer tarafta Suraj ise deli olup olmadığı ile ilgili teste girecektir. Peki 246. Bölümde bizleri neler bekliyor?

Bharat kurtuldu! Sandiya ile beraber Manjari’yi öldürmek isteyen Bharat bir anda kendi tuzağına düşmüş ve zehri içmişti. Yoğun bakıma alınan Bharat hayati tehlike yaşasa da kurtulmayı başarır. Sandiya lazer kalem yardımıyla polisle görüşür. Polis ona Bharat’ın iyi olduğunu haber verir. Sandiya bunun üzerine rahat bir nefes alır.

Diğer tarafta Lalima ise sınır noktasına gelmiştir. Suraj yakın zamanda delilik için teste girecektir. Ancak hiçbir ilerleme yoktur. Lalima ise Suraj’ı gerçeklerle yüzleştirmeye kararlıdır. Bu amaçla ona ilaç verir ve kendisini Sandiya zannetmesini sağlar. Suraj tamda Lalima’nın istediği gibi onu Sandiya zanneder. Lalima tam bir veda oyunu oynar. Bu yuna Sandiya Suraj’a veda ediyordur.

Lalima’nın planı oldukça iyi işler. Suraj’ın zihni yavaş yavaş düzelirken Lalima, Sandiya’nın gittiğini söyler. Suraj’dan bunu kabul etmesini ister. Suraj bu durumla yüzleşmenin korkusunu yaşar.

Suraj iyileşecek mi? Lalima Suraj’ı gerçeklerle yüzleştirmeye çalışırken tüm konak meraktadır. Mohit Suraj’ın tımarhaneye kapanacağından emindir. Santoş ise pür dikkat olanları takip eder. Lalima’nın Suraj’ı iyileştirmesinden başka bir çareleri yoktur.

Can Yoldaşım 246. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Konakta çaresizlik devam ederken Sandiya ise Manjari’yi aradan çıkarmaya kararlıdır. Bu amaçla harekete geçen Sandiya sıkı önlemler alınmış Manjari’nin yanına ulaşır. Kendi hazırladığı zehri Manjari’ye yedirecek olan Sandiya tam zehri verecekken biri onu durdurur. Sandiya panik içinde dona kalır.

Manjari ölecek mi? Sandiya’yı durduran komutandır. Oğlunun zehirlendiğini söyler. Sandiya mecburen Manjari’den ayrılır. Çocuğun yanına gider. Şifacı müdahale etse de çocuk bir türlü iyileşmez. Sandiya onu şehir hastanesine götürmeyi teklif eder. Ancak komutan bunu reddeder.

Sandiya oğlu Ved’e benzettiği bu çocuk için gözyaşı döker. Sandiya’nın dikkatini çeken diğer bir şey çocuğun ormanda zehirlendiği olur. Sandiya’nın yabancı adamı kaybettiği noktada bulunmuştur. Sandiya bu işte gizemli bir şeylerin olduğunu hisseder. Yabancı adamın aniden kaybolduğu yerde ne olmuş olabilir?

Suraj iyileşmiyor! Sandiya bu gizemin peşine düşerken Suraj ise hiç aşama kat etmez. Tüm yaşananları hatırlayamadığını söyler. Lalima çaresiz kalır. Santoş’un ise bir fikri daha vardır. Zakir’den yardım istemek. Santoş’un isteğiyle konağa gelen Zakir’i kapıda Mena karşılar. Mena hoş geldin Zakir efendi. Ne istersin Emily mi Chavi mi lafını ağzından çıkartırken Santoş’un bakışı üstüne çay mı kahve mi diye çevirir.

Can Yoldaşım 246. Bölüm Özeti – 2 Nisan Cumartesi Günü Neler Olacak?

Zakir’in gelişiyle beraber bir yüzleşme daha olur. Zakir tren kazasını ve yaşananları anlatır. Ancak Suraj inkar etmeye devam eder.

Radyasyon da ne? Köyde Sandiya çocuğun durumundan endişelenir.  Daha fazla dayanamaz. Annesinin yardımıyla çocuğu gizlice kaçırıp doktora götürür. Doktor testler yapar ve müdahale eder. Çocuğun kanında yüksek miktarda radyasyon tespit edilir. Sandiya’nın kafası iyice karışır. Bu esnada Shekar gelip duruma el atar. Rapor’u Sandiya’dan önce alan Shekar ormanda gizlice nükleer ürettiklerinin açığa çıkmasını istemez.

Çocuk hızla iyileşirken annesi Sandiya’ya minnettardır. Onun için her şeyi yapabileceğini söyler. Sandiya’nın aklında ise radyasyon ve yabancının kaybolduğu alan vardır. Sandiya burada gizli bir iş çevrildiğini bunu bulması gerektiğini düşünür.

 • Her Halimle Sev 7.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Her Halimle Sev 7. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 7. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 7.bölüm özetinde Sonam ve Nityam’ın düğününde birçok sorun çıkmaya devam eder. Bu durum Vedika’yı şüphelendirir. Her Halimle Sev 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 15.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Öylesine Derin 15. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 15. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 15.bölüm özetinde Selma Begüm artık Haya’nın eve dönmesine Öylesine Derin 15.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın